بهترین کانال خفن تلگرام باحال

زنانی که گروهی به توالت می روند (عکس)

زنانی که گروهی به توالت می روند (عکس)

خانم ۳۸ ساله به نام کیلاش که صاحب سه تا دختر می باشد می گوید هر موقع به توالت می رویم به صورت گروهی حرکت می کنیم.وی می افزاید هیچ موقع دخترانم را تنها به اطراف نفرستاده ام.

به دلیل کمبود توالت در این روستا زنان و دختران مجبورند به صورت دسته جمعی و چند نفری به توالت بروند.

 

بسیاری از ارازل و اوباش روستا در کمین می نشینند و مترصد فرصت جهت تجاوز به دختران می باشند.وی می افزاید در ماه گذشته یکی از دختران روستا به خاطر تنهایی رفتن مورد تجاوز قرار گرفت و سپس جنازه اش از درختی اویزان شد.

 

زنانی که گروهی به توالت می روند (عکس)

در فاصله ۵۰ کیلومتری از پایتخت روستایی به نام”کرمه علی” Kurmaali وجود دارد که از ۳۰۰ خانوار ساکن در این روستا تنها ۳۰ خانواده دسترسی به توالت شخصی دارند و بقیه خانواده ها به زمینهای بی سرپناه اطراف منازل خود مراجعه می نمایند.کرمه علی در ۵۰ کیلومتری دهلی واقع است.

 

شرایط وخیم اقتصادی و همچنین بی توجهی دولت باعث شده اهالی این روستا از داشتن کمترین امکانات بی بهره باشند.

 

زنانی که گروهی به توالت می روند (عکس)

سونیو دختر ۱۸ ساله خانم کایلاش می گوید:مستقیما به سمت  توالت های بی سرپناه و به قولی روباز می رویم.از رفتن به اطراف خوداری می نماییم.هیچ موقع تنها نمی رویم.اگر به صورت اتفاقی پسری را ببینیم شروع به جیغ زدن می نماییم.

 

زنانی که گروهی به توالت می روند (عکس)

به گفته اهالی معمولا پسران هنگام صبح به  توالت می روند و دختران و زنان مجبورند از استتار شب استفاده نموده و به صورت چند نفری مسافت زیاد دستشوی را طی نمایند.اما برخی از پسران شرور از تاریکی شب استفاده نموده و هنگامی که متوجه عدم همراهی فرد با دختری می شوند به سوی وی حمله ور می شوند.

 

مین های اطراف برای اشخاص شناخته شده است به گفته زنان این روستا بدبختی زمانی می رسد که علوفه و محصولات زمینهای اطراف درو شده و زمین عاری از پناهگاه می گردد و افراد مجبورند برای رسیدن به توالت بعدی برخی مواقع فاصله نیم ساعته را تا رسیدن به محل مورد نظر طی نمایند.

 

زنانی که گروهی به توالت می روند (عکس)

مادر یکی از دختران  اهل اوتار پرادش که اخیرا فرزندش مورد حمله و تجاوز عده ای از اوباش قرار گرفته می گوید همیشه نگران همچنین روزی بودم. همه شبها به اتفاق دخترم می رفتم اما ان شب نمی دانم چه اتفاقی افتاد که دخترم تنهایی در شب به سمت زمینهای اطراف رفت و ان اتفاق ناگوار رخ داد.

 

داستانی بر سر زبانهای مردم روستاست.انها می گویند شبی یکی از دختران به تنهایی به زمینهای اطراف می رود و ناگهان با راننده کامیونی مواجه می گردد که از روبرو می رسد.کامیون متوقف می گردد و راننده پایین می اید و دختر برای نرفتن ابرویش شروع به فرار می نماید.

 

دختران و زنان روستا مجبورند ۱۴ تا ۱۵ ساعت از دستشویی رفتن خودداری نمایند.سونیو سال گذشته به خاطر خوداری بیش از حد خود دچار ناراحتی معده شد.خانم کیلاش می گوید دستشویی رفتن برای مردان ساعت و مکان خاصی ندارد.

 

آنها ازادند در طول روز و حتی در داخل شهر به هر طریقی خود را تخلیه می نمایند اما انروز سونیو در طول روز احتیاج زیادی به  توالت رفتن پیدا نمود.به اتفاق او از روستا رفتیم بیرون.به هر کجا می نگریستیم پناهگاهی دیده نمی شد سه ساعت پای درختی نشسته بودیم تا موقعیت مناسب بوجود اید اما نشد.

 

سرانجام دخترم دستشویی کردن را فراموش کرد و برگشتیم خانه.هر چند شرایط اقتصادی کومه علی نگران کننده است اما خانم کایلاش با مساعدت دولت اخیرا موفق به ساخت دستشویی در منزل شده است.

پربیننده ترین مطالب سایت

جدیدترین عکس نوشته های خاص برای پروفایل بهترین روش ماساژ آلت تناسلی مرد (ویژه بانوان) عکس گرفتن از واژن و باسن دختران به عنوان وثیقه برای وام دختر زیبارویی که بدون مهبل (واژن) به دنیا آمد + عکس رابطه بی شرمانه این زن مست با حیوانات (عکس) زیباترین مدل لباس خواب عروس ویژه شب زفاف عکس مدل مانتوهای دخترانه در طرح های شیک و جدید عکس نوشته های زیبای عاشقانه و رمانتیک سال 96 وسوسه شدن پزشک جوان از کارهای زن صیغه ای وسوسه شدن راننده اتوبوس از آرایش غلیظ دختر 15 ساله (عکس) اندام خوشگل و دیدنی دختری با پاهای 130 سانتی متر + عکس چند برابر کردن لذت رابطه جنسی با این راهکارهای ساده شب زفاف یک زوج جوان که ماجرایی عجیب دارد (عکس) خواهر و برادری که 10 سال زن و شوهر بودند سقوط دختر و پسر از پنجره درهنگام رابطه جنسی! عکس اس ام اس تبریک عید فطر با معانی زیبا و خاص خانمی که با اندام جذابش مردان را تحریک می کند(عکس) آیا خودارضایی را می توان از روی ظاهر فرد تشخیص داد؟

مطالب پربازدید هفته