آسیب های ناشی از پوشیدن لباس های تنگ

آسیب های ناشی از پوشیدن لباس های تنگ

آسیب های ناشی از پوشیدن لباس های تنگ

با تغییر نسل‌ها و گذر زمان ، شاهد دیدن مدهایی هستیم که ممکن است به سلامتی ما آسیب بزنند . در حال حاضر ما  در دنیایی هستیم که کوچک بودن همه چیز یک پدیده اجتناب ناپذیر است . خانه‌های نقلی، ماشین‌های کوچک، شلوارهای کوتاه و تنگ، مانتوهای چسبان و پیراهن‌های تنگ.

در این بخش از فراناز با ما باشید تا به آسیب هایی که ممکن است لباس های تنگ به ما وارد کنند آشنا شویم.

 

آسیب های ناشی از پوشیدن لباس های تنگآسیب های ناشی از پوشیدن لباس های تنگ

 

* خارش کشاله ران (عفونت قارچی)*

این نوع خارش و قرمزی پوست تبعیض آمیز نیست. خارش کشاله معمولا دربین کشاله های ران شروع میشود و اگر درمان نشو،د میتواند به ران ها ،باسن و مقعد گسترش یابد. در بیشتر موارد می توان آن را با کرم ضدقارچ موضعی درمان کرد، اما اگر ادامه یافت به پزشک مراجعه کنید.

 

*عفونت مخملی*

شایع ترین عفونت پوستی امروزه عفونت مخملی کاندیدا نامیده می شود ، که رشد بیش از حد این قارچ میکروسکوپی ممکن است باعث ایجاد خارش،جوش زدن و چرکی شدن به علت ترشح شود.

عفونت مخملی معمولا با داروهای ضد قارچی درمان میشود اما اگر فکر میکنید که آلوده هستید به پزشک مراجعه کنید.

علائم آن عبارتند از:بثورات پوستی، قرمزی و تورم پوست ،عفونت دردناک و خارش که به علت عرق کردن و مسدود شدن گردش هوا و افزایش تولید مخمر روی پوست ایجاد میشود.

 

* عفونت دستگاه ادراری*

عفونت دستگاه ادراری زمانی اتفاق میفتد که باکتری ها به مجرای ادراری وارد شوند (زمانیکه ترشح دارید).این باعث درد و بیشتر اوقات خونریزی هنگام ترشح و تکرر ادرار شود.

 

عفونت دستگاه ادراری باید با آنتی بیوتیک (تجویز لازم) درمان شود ، بنابراین اگر فکر میکنید یکی از این علائم را دارید ، به پزشک مراجعه کنید. اگر عفونت دستگاه ادراری درمان نشود، میتواند به کلیه ها گسترش یابد.

 

* ولوودینیا*

ولوودینیا یک اختلال درد تناسلی ( ناحیه خارجی دستگاه تناسلی زنان)است که باعث سوزش، خارش و حساسیت طولانی مدت می شود. اگر شما هریک از این علائم را احساس می کنید ، خصوصا هنگام رابطه جنسی ،ادرار کردن ،قرار دادن تامپون و یا پوشیدن لباس چسبناک حتما به پزشک مراجعه کنید.

 

آن ها با انجام آزمایش هایی علت درد را تشخیص می دهند و بهترین نوع درمان را تعیین می کنند که ممکن است شامل داروهای ضد انعقادی ، ضد افسردگی ،افیون و یا کرم موضعی باشد.

 

* آسیب عصبی*

یک مشکل جدی برای سلامت شما پوشیدن شلوار جین تنگ و فشار مداوم بر اعصاب lfc است که ممکن است باعث ایجاد درد و سوزش شود و در علم پزشکی به عنوان مروالژی پاراستئیکا خوانده میشود.

 

* مسمومیت گوارشی*

اگر شلوار چسبان و تنگ بپوشید که ممکن است کمی برای شما کوچک باشد، میتوانند باعث ایجاد مسائل گوارشی مانند سوزش سردل، ناراحتی شکمی و ضربان قلب شود. درمورد آن فکر کنید، شکم و اندام های شما بطور مداوم در تمام روز فشرده میشوند ،اگر شما خودتان فکر کنید که پوشیدن شلوار جین در زمان کاری چگونه میشود این شلوار را دور می اندازید.

 

*لخته شدن خون *

فشار ثابت با پوشیدن شلوار جین بیش از 6-8 ساعت میتواند منجر به لخته شدن خون شود، که باعث ایجاد درد در ناحیه کشاله ران و ران نیز می شود. با این وجود این مشکل، بسیار بزرگ نیست و با تعویض شلوار برطرف میشود.

 

آسیب های ناشی از پوشیدن لباس های تنگآسیب های ناشی از پوشیدن لباس های تنگ

 

* درد شکمی*

بسیار خوب ،پوشیدن شلوار های تنگ که شکم و باسن را تحت فشار قرار می دهند، باعث ایجاد فشار برروی شکم میشود که منجر به درد مثانه، سوزش شدید و عفونت ادراری خواهد شد.

 

*غش کردن*

غش کردن به خاطر لباس های تنگ در زنان بیشتر دیده میشود که خفگی و تنفس و تعریق شدید و در نهایت گیجی و غش کردن را ایجاد میکند.

 

*ناباروری*

پوشیدن شلوار جین به خصوص در مردان اثرات منفی دارد. یک شلوار جین میتواند جریان هوا را در اطراف لگن پایین بیاورد و به علت بالا بودن درجه حرارت در بیضه ها موجب کاهش تعداد اسپرم شود.

 

* درد کمر*

سناریوی گرایش شلوار جین که با مد پایین کمر به دست میاید، برای کمر ما خوب نیست. بخش سلامت نمناک توضیح می دهد که این شلوار جین کوتاه کمر و ماهیچه های پشت ما را نوازش میکند و حرکات استخوان کفل را بسیار زیاد میکند که در نتیجه این فشار بر ستون فقرات و استخوان های پشتی اعمال میشود، که درد زیادی را ایجاد میکند.

 

اثرات منفی زیادی در پوشیدن شلوار جین تنگ مانند ضربان قلب شدید، آکنه کمر و باسن ،تاری دید و سردرد وجود دارد. شیک بودن و مد بودن بد نیست، اما مراقبت از سلامتی بسیار مهمتر از مد است. پوشیدن لباس های تنگ ممکن است جذاب به نظر برسد ،اما پوشیدن لباس های راحت میتواند مشکلات سلامتی را تا حد زیادی کاهش دهد.

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
چگونه دختران و زنان را هات و شهوتی کنیم (جزئیات کامل)
چگونه دختران و زنان را هات و شهوتی کنیم (جزئیات کامل)
مشاهده بیشتر