ازدواج اجباری و دردآور دختر 9 ساله هندی با یک سگ برای شکستن طلسم

ازدواج اجباری و دردآور دختر 9 ساله هندی با یک سگ برای شکستن طلسم

ازدواج اجباری و دردآور دختر 9 ساله هندی با یک سگ برای شکستن طلسم

 

بحث خرافه پرستی و روی آوردن به خرافات یکی از مواردی است که نه فقط  مردم عادی بلکه گاهی افراد درس خوانده و تحصیل کرده هم به این مسأله

 

موهوم و خیالی که اسلام به شدت با آن برخورد کرده، دچار هستند.

 

در واقع با گذشت بیش از 1400سال از دعوت آخرین فرستاده خدا به پرستش و عبادت خدای یگانه، و با وجود مبعوث شدن 124 هزار پیامبر برای نشان دادن مسیر صحیح به بشریت در اعصار گونان و ریشه کنی جهالت انسان، در قرن 21 و در اوج پیشرفت کشورها ریشه های جهالت هنوز هم خشک نشده است.

 

گویی تصوارات غلط برخی از خرافه پرستان تمامی ندارد خرافاتی که هر آن ممکن است گریبان کسی را بگیرد. همچون دختر بچه 9 ساله ی هندی که به خاطر همین باورهای اشتباه به اجبار تن به ازدواج با یک سگ داد.به گزارش فراناز رسانه های دولتی هندوستان اعلام کردند که یک دختر هندی اهل یکی از قبایل این کشور مجبور شد تا با یک سگ ازدواج کند.

 

«کارنامونی هاندسا»، دختر 9 ساله اهل قبیله «سانتال» در یکی از روستاهای دورافتاده در 60 کیلومتری «کلکته» است که پدر و مادر وی به همراه بزرگان قبیله، او را مجبور کردند با یک سگ ازدواج کند.

 

این در حالیست که بزرگان قبیله «سانتال» این اقدام را دور کردن «روح شیطان» و «افسون های پلید» از این قبیله دانسته و اعلام کردند این نوع ازدواج باعث باطل شدن سحر و جادو می شود.

 

بزرگان قبیله نیز طی گفت و گوی خود با رسانه های دولتی هندوستان گفتند که این ازدواج هیچ تاثیری بر زندگی این دختر نمی گذارد و او را از شر ازدواج دوباره در سن جوانی راحت می کند.

 

ازدواج میان این دختر و سگ مذکور که «باچان» نام دارد، با حضور 100 مهمان و بزرگان قبیله صورت گرفت. بر اساس گزارشات موجود، قبیله «سانتال» از بزرگ ترین قبایل هند است.

جدیدترین مطالب

مطالب بیشتر
مطالب پربازدید هفته
دوستان ما