معرفی گیاهان افزایش طول آلت تناسلی با طب سنتی و ژل

معرفی گیاهان افزایش طول آلت تناسلی با طب سنتی و ژل

معرفی گیاهان افزایش طول آلت تناسلی با طب سنتی و ژل

به دنبال گیاهان دارویی می گردید که با کمک آنها طول آلت تناسلی خود را افزایش دهید؟ امروزه افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. در این مقاله می خواهیم به بررسی افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی بپردازیم. گیاهانی وجود دارند که با تاثیر بر روی هورمون های بدن، باعث بزرگ تر شدن آلت تناسلی می شوند. همچنین می تواند استحکام آن را بهبود بخشیده و رابطه جنسی لذت بخش تری را برایتان به ارمغان بیاورند. با بخش جنسی دکتر سلام همراه ما باشید.

 

راه های افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی چیست؟

بعضی از افراد اولین فکری که برای بزرگ کردن آلت تناسلی شان، به دهنشان خطور می کند، جراحی آلت تناسلی و یا ایمپلنت آلت تناسلی است. اما بهتر است قبل از انجام هرگونه عمل جراحی، به اقدامات طبیعی و سنتی روی آورید. شما با استفاده از گیاهان دارویی و بعضی از راهکارهای ساده می توانید حجم و اندازه آلت تناسلی خود را افزایش دهید و لذت جنسی بیشتری برای خود و همسرتان به ارمغان بیاورید.

 

1- افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی با قرص ال آرژینین ( L Arginine )

قرص ال آرژینین عملکردی مشابه ویاگرا در بدن را ایفا می کند و باعث تقویت عملکرد نعوظ در انسان می شود.

 

این ترکیب یک اسید آمینه است که در تولید پروتئین ها نقش دارد که برخی از این پروتئین ها به یک مولکول شناخته شده به نام مکمل نیتریک اکسید تبدیل می شوند.

 

نیتریک اکسید بخشی جدایی ناپذیر در گردش خون است، بنابراین به عملکرد بهتر رگ های خونی کمک می کند. هنگامی که جریان خون افزایش پیدا می کند، طبیعتا جریان خون در آلت تناسلی نیز افزایش می یابد، در نتیجه باعث افزایش طول و ضخامت آلت تناسلی شما می شود.

 

اگر بیماری قلبی دارید و نیتروگلیسرین مصرف می کنید، نباید ال آرژینین را مصرف کنید. زیرا مصرف همزمان این دارو باعث می شود فشار خونتان پایین بیاید. حتما با پزشک خود صحبت کنید.

 

2- گیاه کارلا (Momordica)

این گیاه فواید زیادی برای دستگاه تناسلی مردان و رفع اختلالات جنسی شان، دارد. این گیاه در طب سنتی چینی، به دلیل خاصیت ضد ویروسی و ضد باکتریایی آن، مورد استفاده قرار می گیرد. این گیاه همچنین برای بهبود ایمنی و جوانسازی ارگان های بدن که از دیابت پیشگیری می کنند، مفید است.

 

3- گیاه پیوراریا میریفیکا یا Butea Superba

استفاده از این گیاه یک روش موثر افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی ، می باشد. بومی های تایلند از این گیاه برای افزایش میل جنسی، قدرت جنسی، استقامت، نعوظ طولانی تر و سخت تر استفاده می کنند.

 

4- افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی با قارچ کوردیسپس یا Cordyceps

این قارچ کوچک که بیشتر در تبت رشد می کند، شکلی شبیه به کرم دارد و به افراد مبتلا به ناتوانی جنسی کمک زیادی می کند. از عصاره این گیاه میتوان برای درمان اختلال نعوظ و افزایش میل جنسی استفاده کرد. اگر دچار عارضه کم تحرکی اسپرم هستید، می توانید از این گیاه به منظور افزایش تحرک اسپرم تان، کمک بگیرید.

 

نکته قابل توجه این است که این قارچ با تاثیر گذاشتن بر روی گردش خون، باعث ترشح تستوسترون بیشتری شده و افزایش طول اندام تناسلی را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

 

5- کَلپ یا Bladderwrack

کَلپ یا همان Bladderwrack بیشتر در سواحل اقیانوس اطلس و آرام می روید، این گیاه غنی از منیزیم، پتاسیم، کلسیم و ید بوده و در نتیجه، به بیماران مبتلا به اختلالات تیروئید، کلسترول بالا، چاقی و کاهش خستگی کمک می کند. همچنین دارای خواص ضد باکتریایی است. مطالعات نشان می دهد که مصرف خوراکی این گیاه باعث تولید هورمون های جنسی می شود که بهبود نعوظ، سلامت جنسی و افزایش اندازه آلت تناسلی را به همراه خواهد داشت.

 

6- علف اپیمدیوم (Epimedium)

پزشکان و متخصصان گیاهی از این گیاه برای درمان اختلال نعوظ استفاده می کنند. هنگامی که این گیاه به همراه گیاهان داروهای دیگر، مورد استفاده قرار گیرد، به طور موثر در افزایش رشد آلت تناسلی عمل می کند.

 

این گیاه به طور کارآمد، می تواند اختلال نعوظ در مردان را درمان کرده و با افزایش جریان خون، به بزرگ شدن آلت تناسلی کمک می کند.

 

7- تونکات علی یا پاساک بومی با نام علمی یوریکوما لانگیفولیا (Tongkat Ali)

گیاه تونکات علی در تمام محصولاتی که برای افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی می خرید، وجود دارد. این گیاه که در منطقه جنوبی کشورهای آسیایی می روید، باعث بزرگ شدن آلت تناسلی می شود.

 

برخی از کارشناسان ادعا می کنند که گیاه تونکات علی با افزایش هورمون رشد مردانه عمل می کند اما این واقعیت از طریق تحقیق علمی اثبات نشده است.

 

برخی از نتایج بدست آمده ثابت کرده اند که این گیاه می تواند تولید استروژن را متوقف کند، در نتیجه این عامل ممکن است به افزایش سطح هورمون رشد مردان منجر شود. نه تنها از این گیاه به منظور افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی می توانید استفاده کنید، بلکه در بهبود باروری و نعوظ بهتر هم موثر است.

 

8- افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی با کُهَن‌دار یا جینکو ( Ginkgo Biloba)

از این گیاه برای تولید مکمل های آلی استفاده می شود زیرا دارای مواد طبیعی، موثر و غنی می باشد. اگر مردان برای مدتی از این گیاه استفاده کنند، می توانند به هدف خود یعنی افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی دست پیدا کنند. این گیاه باعث افزایش انرژی در مردان شده و میل جنی در آنها را افزایش می دهد.

 

نکته: اگر به بیماری های عروقی – خونی مبتلا هستید، از این گیاه استفاده نکنید مگر زیر نظر پزشک.

 

9- گیاه گوزن

این گیاه برای افزایش رشد آلت تناسلی مردان بسیار موثر بوده و جریان خون بیشتری را به سمت آلت تناسلی هدایت می کند.

 

10 – گیاه خارخاسک (Tribulus Terrestris)

مواد شیمیایی فعالی به نام Protodioscin در خارخسک وجود دارد که می تواند سطح هورمون آندروژنیک و یا تستوسترون را افزایش داده و در نتیجه باعث افزایش میل جنسی گردد. این گیاه باعث افزایش اندازه آلت تناسلی می شود. اگر شما ورزش های بزرگ کننده آلت تناسلی را نیز انجام می دهید، این گیاه می تواند به ترمیم بافت های آسیب دیده نی کمک کند ضمن اینکه در روند افزایش اندازه اندام تناسلی به طور سنتی نیز کمک کننده است.

 

11- مصرف هندوانه

هندوانه دارای خاصیت های ویژه ای است که به بزرگ شدن آلت تناسلی کمک می کند. با وجود اسید آمینه ای به نام سیترولیناست که در بدن به آرژنین تبدیل می شود، عروق خونی منقبض شده و به حجیم تر شدن آلت تناسلی تان، بیانجامد.

 

معجونی گیاهی برای افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی

10 گرم تخم کاهو

20 گرم گل کتیرا

10 گرم گلنار

10 گرم بلوط

 

طرز تهیه:

مواد بالا را پس از آسیاب کردن به خوبی بجوشانید تا محلول غلیظی بدست بیاید. روزی 3 مرتبه، مقدار کمی از این معجون را مصرف کنید.

 

افزایش طول اندام تناسلی با روغن های گیاهی

یکی از روغن های گیاهی که برای افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی مورد استفاده قرار می گیرد، روغن خراطین است. سالیان سال است که از روغن خراطین برای بزرگ کردن اندام های کوچک مثل پستان یا آلت تناسلی استفاده می شود.

 معرفی گیاهان افزایش طول آلت تناسلی با طب سنتی و ژل

مواردی که برای بزرگ کردن آنها میتوان از روغن خراطین کمک گرفت شامل:

سینه

لب

باسن

گونه ها

اندام تناسلی آقایان

 

معایب روغن خراطین :

ایجاد جوش

طول درمان متفاوت در افراد

 

مزایای این روغن:

پوست را شفاف می کند

چین و چروک را رفع می کند

چروک پس از زایمان را از بین می برد

بهبود دردهای مفصلی ، رماتیسمی و کمر درد

بزرگ کردن آلت تناسلی و دیگر اندام های بدن

 

نحوه مصرف روغن خراطین برای بزرگ کردن آلت تناسلی

ماساژ دادن محل مورد نظر به مدت 1 دقیقه یا گرم کردن موضع با حوله گرم

مالیدن روغن خراطین به محل مورد نظر و ماساز دادن به مدت 2 دقیقه

تکرار این مراحل دو بار در روز

2تا 3 ماه این درمان را ادامه دهید

 

ژل افزایش طول آلت تناسلی مردان | ژل حجم دهنده و بزرگ کننده فوری اندام تناسلی

ژل افزایش طول آلت تناسلی مردان توسط شرکت های مختلف در حال تولید و در داروخانه ها موجود است ژل حجم دهنده و بزرگ کننده آلت و همچنین ژل حجم دهنده فوری اندام تناسلی مردان را در ادامه به شما آقایان عزیز معرفی خواهیم کرد. سایت فراناز به هیچ وجه خرید و استفاده از ژل افزایش طول و حجم آلت تناسلی مردان را تایید یا رد نمی کند و حتما قبل از خرید ژل حجم دهنده و بزرگ کننده فوری اندام تناسلی با پزشک متخصص مشورت کنید.

 

ژل افزایش طول آلت تناسلی مردان

ژل افزایش طول آلت تناسلی مردان Magnifying penis Gel یک ژل روان کننده برای استفاده خارجی است که به مردان کمک می کند تا طول آلت تناسلی خود را افزایش دهند تا بتوانند مدت زمان ثابت و طولانی رابطه جنسی را حفظ کنند. به گفته تولید کننده همه مواد تشکیل دهنده ژل افزایش طول دستگاه تناسلی مردان Magnifying penis Gel از ریشه و مواد های طبیعی است. با استفاده منظم، اثرات مثبت Magnifying penis Gel برای مدت طولانی باقی خواهد ماند، بنابراین ژل افزایش طول و حجم اندام تناسلی مردان نه تنها کار آن به عنوان راهی برای لذت جنسی انجام می دهد، بلکه همچنین به عنوان درمان برای برخی از اختلالات جنسی مردانه عمل می کند. این روان کننده تمام آزمایش های لازم را انجام داده و برای کیفیت و مرغوبی آن گواهی تایید دریافت کرده است.

 

یکی از مهم ترین ویژگی های ژل افزایش طول آلت تناسلی مردان برای مردان این است که لباس ها را رنگی نکنند و به راحتی با آب شسته شوند. اما، به خاطر آخرین بخش، به همین دلیل است که باید Magnifying penis Gel را بعد از حمام و نه قبل از آن استفاده کرد. در حالی که کرم به صورت ضد حساسیت به بازار عرضه می شود، تولید کنندگان از استفاده آن اجتناب می کنند، اگر شما به یکی از اجزای ژل افزایش طول آلات تناسلی مردان حساسیت دارید.

 

ژل حجم دهنده و بزرگ کننده آلت تناسلی به افزایش طول و حجم آلت می‌تواند کمک کند. ژل حجم دهنده فوری اندام تناسلی مردان دارای منابع ویتامینی تغذیه‌ای و برخی مواد تحریک کننده گردش خون و گرمابخش هستند که با استعمال و پس از جذب توسط پوست، باعث تغذیه بهتر بافت‌ها و سلول‌های آلت تناسلی می‌شوند. از طرف دیگر با تحریک گردش خون در ناحیه و افزایش دما به خون رسانی بیشتر به آلات تناسلی مردان می‌انجامند که این امر به نوبه خود منجر به تغذیه و رشد و تکثیر هر چه بهتر و بیشتر بافت های ناحیه آلت تناسلی آقایان می‌شود و نهایتا می‌تواند به افزایش سایز و حجم آلت تناسلی کمک کند. همچنین افزایش میزان خون رسانی به رگ‌های خونی موجود در مجرا‌های تناسلی باعث می‌شود خون بیشتری در ناحیه تناسلی حفظ شده و فرد حین برقراری رابطه جنسی نعوذ بهتری را نیز تجربه کند.

 

شما می‌توانید برای تجربه تاثیر کوتاه مدت ژل حجم دهنده و بزرگ کننده فوری اندام تناسلی مردان را پیش از آمیزش و برقراری رابطه جنسی استعمال کنید. اما باید به یاد داشته باشید که حتما قبل از آغاز رابطه جنسی آلت مرد را شست و شو داده و اطمینان حاصل کنید که این ژل هیچ گونه تماسی با واژن شریک‌تان نداشته باشد. اکثر مردان در مورد طول و حجم آلت تناسلی خود در برخی از برهه‌های زمانی در زندگی، دچار وسواس و نگرانی می‌شوند. اما برای برخی از آقایان نیز اندازه نامناسب آلت تناسلی می‌تواند مشکلات جدی در برقراری رابطه زناشویی و نارضایتی جنسی ایجاد کند. روش‌های زیادی برای افزایش طول آلت تناسلی عنوان می‌شود که از بین این روش‌ها یکی از روش‌های دارویی استفاده از ژل بزرگ کننده و حجم دهنده فوری آلت تناسلی مردان است. در مورد استفاده از ژل حجم دهنده فوری آلت تناسلی مرد سوالات و ابهامات زیادی وجود دارد که سعی می‌کنیم در این مقاله به برخی از آن‌ها پاسخ دهیم.

 

نحوه استفاده از ژل کلفت کننده آلت تناسلی

ژل کلفت کننده آلت تناسلی را باید در یک دوره به مدت ۸ الی ۱۶ هفته و به صورت ۲ بار در یک روز مورد استفاده قرار دهید تا نتایج دلخواه را مشاهده کنید. توصیه می‌شود جهت مشاهده حداقل ۸۰ درصد نتیجه دوره را با چهار تکرار کامل کنید. برای استعمال ژل کلفت کننده و حجم دهنده آلت تناسلی مردان مقداری از آن را بر روی آلت تناسلی قرار دهید و با دست روی آلت مالش دهید. برای اثر بخشی بهتر ژل بزرگ کننده و کلفت کننده آلت مرد، انگشتان دست را در اطراف آلت تناسلی حلقه کرده و به مدت ۳ الی ۵ دقیقه از سمت انتها به سمت بالا به صورت کششی ماساژ دهید. توجه کنید که جهت جلوگیری از زخم شدن و یا آسیب آلت تناسلی باید این کار را به آرامی انجام دهید و نهایتا پس از ۵ دقیقه آلت را شست و شو دهید.

 

هنگام ماساژ آلت تناسلی دقت داشته باشید که ژل کلفت کننده فوری آلت تناسلی به صورت مرطوب و به اندازه کافی روی آلت پخش شده باشد تا نتایج به خوبی مشاهده شود. همچنین جهت اثر گذاری بیشتر ژل بزرگ کننده آلت تناسلی، توصیه می‌شود استفاده از آن را با تمرینات روش پنیمور همراه کنید. به این ترتیب که پس از شست و شوی آلت و خشک کردن آن حوله‌ای را گرم کرده، دور تا دور آلت بپیچید و پس از گرم شدن آلت به انجام تمرینات افزایش طول و افزایش حجم معرفی شده تحت عنوان روش پنیمور بپردازید.

 

آلت تناسلی را بطور کامل بشویید و با یک حوله نرم خشک کنید.

 

آلت تناسلی را تحریک کنید(شما متوجه شدید که چگونه این کار را انجام دهید)

 

مقدار کافی ژل را به آلت تناسلی اعمال کنید.

 

محصول را به آلت تناسلی، از پایه به نوک بمالید.

 

محصول را به طور مساوی با حرکات ماساژ آرام پخش کنید، به طوری که اپیدرم انعطاف پذیر را آسیب نبینید.

 

این کار را برای حدود 10 دقیقه انجام دهید.

 

ژل کلفت کننده فوری آلت تناسلی را یکبار در روز برای حداقل یک ماه استفاده کنید.

 

خواص ژل حجم دهنده و بزرگ کننده فوری آلت تناسلی مردان

مشخص است لذت جنسی مهمترین انگیزه در زندگی نیست، اما هنوز بسیار مهم میباشد. سکس برای لذت بردن، برای فرزندان، برای انرژی ما و برای سلامتی ما مورد نیاز است. به طور طبیعی، این فرایند صرفا یک فرایند مکانیکی نیست، بلکه یک فرایند مقدس است که شامل ارتباط یک مرد و یک زن است.

 

این به زنان و مردان کمک می کند که به دنبال احساسات جدید در زندگی جنسی خود باشند، به ویژه اگر در صمیمیت و یا جنبه های فیزیکی جنسی درآنها کم شده، اما میل به عشق را دارند. بسیار آسان است که از داروهای مختلفی مانند مکمل های غذایی خاصی استفاده کنید که باید با غذا یا قرص هایی که قبل از نزدیکی جنسی خورده شوند، یا از ژل حجم دهنده و کلفت کننده که برای آلت جنسی مرد هست استفاده کنید.

 

البته، آنچه شما برای استفاده انتخاب می کنید به عنوان یک ماده به طور شخصی برای هر کس است، بسته به وضعیت آن محرک های مختلفی برای بهبود جنسی در دسترس برای خرید وجود دارد اما مهم است که بدانید که کدام یک از آنها بهترین و مناسب ترین برای شما هستند. مهم است که از انتخاب یک راه حل برای استفاده هر دوجنس جلوگیری کنید و انتخاب شما باید مناسب جنسیت شما باشد.

 

یکی از مدرن ترین ابزارها ژل حجم دهنده ویژه آقایان است، ژل روان کننده برای استفاده خارجی مردانه، حاوی تنها مواد طبیعی است. از ویژگیهای مفید آن میتوان به توانایی آن در افزایش طول آلت تناسلی، افزایش هیجان، طولانی شدن رابطه جنسی و بهبود عمل جنسی و کلفت کننده آلت تناسلی مرد اشاره کرد. بسیاری از مردان که به علت پیری یا نبود سلامت کافی رنج می برند، در شرایطی که مشکلات ارتباط با عزیزانشان دارند، به آنها کمک کرده است. در دستورالعمل های ژل بزرگ کننده و حجم دهنده اندام تناسلی مردان، تولید کنندگان توضیح می دهند که چگونه بهترین استفاده را از محصول داشته باشید. این هیچ مشکلی خاصی نسبت به سایر پماد برای استفاده خارجی دارد.

 

ژل بزرگ کننده آلت تناسلی مردان اثر فوری دارد. نتایج تولید کنندگان نشان داد که 99٪ از مردان که در معرض زود انزالی و مشکلات نعوظ بودند با ژل بزرگ کننده آلات تناسلی فوری راضی بودند. بسیاری از مردان طول و اندازه آلت تناسلی خود را در نظر داشتند که برای لذت زنانه و همچنین خودشان مناسب نیستند. به هر حال، مردان که با اندازه آلت تناسلی خود ناراضی بودند، نشان داد که طول و قطر آلت تناسلی پس از استفاده از ژل بزرگ کننده فوری آلت تناسلی بهبود یافته است.

 

ژل خجم دهنده و بزرگ کننده اندام تناسلی از مواد فعال طبیعی ساخته شده است و بر اندازه آلت تناسلی و نعوظ تاثیر می گذارد. روان کننده را می توان اغلب بدون هیچ گونه ترس از عوارض جانبی، اعتیاد و یا فقدان اثر استفاده کرد. ژل افزایش دهنده طول آلت مردان به پوست نازک آلت تناسلی آسیب نمی رساند. خرید ژل های بزرگ کننده و حجم دهنده آلت مرد بدون نسخه پزشک ممنوع است و توصیه می شود حتما قبل از مصرف ژل بزرگ کننده آلت تناسلی مردان با پزشک مشورت کنید.

 

مواد تشکیل دهنده ژل افزایش طول و حجم آلت تناسلی مردان

هر روان کننده مبتنی بر مواد است که مناطق اصلی ادرار را مرطوب می کند و مقدمه ای را برای بر انگیختگی، منحصر به فرد و بهبود کیفیت جنس خود می سازد. ژل افزایش دهنده فوری طول و حجم آلت تناسلی مردان در مقایسه سایر محصولات نوعی متفاوت است، زیرا ژل از مواد گیاهی ساخته شده است، که هر کدام تاثیر بسیار مهمی در رابطه با تحریک (قبل و بعد از رابطه جنسی) دارند.

 

Verbena Officinalis (عصاره گل و اسانس وربنا) این عنصر برای خواص تونینگ و صفتی آن شناخته شده است. وربنا ایمنی را به طورموضعی تحریک می کند، متابولیسم و اکسیژن رسانی را بهبود می بخشد، متابولیسم کلی را افزایش می دهد و پوستی را که در آن Magnifying penis Gel استفاده شده صفت میکند.

 

“Fragaria vesca (عصاره توت فرنگی وحشی) حاوی بسیاری از مواد مفید است، از جمله اسید فولیک و پانوتنیک است. استفاده از آنها در Magnifying penis Gel به علت توانایی آنها در نفوذ به داخل پوست و جلوگیری از رشد پروسه های التهابی است. یک اثر شفابخش دارد، اما در عین حال، آلت تناسلی را با انرژی و استحکام تبدیل میکند.

 

منتول شاید معروف ترین خوشبو کننده و تونیک از منشاء طبیعی است. منتول به عنوان یکی از مواد تشکیل دهنده ژل افزایش طول و حجم آلت تناسلی مردان، باعث تقویت غرایز مرد و زن بهتر از هر الکل می شود. هنگامی که متوجه شدید که ژل افزایش دهنده طول اندام تناسلی به طور مستقیم بر روی آلت تناسلی استفاده می شود، به راحتی می توانید تصور کنید که آنها مزایای مثبت زیادی از منتول دریافت خواهند کرد. اسید ساچنیک – یک ترکیب زیستی طبیعی است که در سر آلت تناسلی بسیاری وجود دارد که تأثیرات تحریک کننده روی انتهای عصبی دارد.

 

ژل حجم دهنده و کلفت کننده فوری Magnifying penis Gel محصول برای مردان است، بنابراین بوی خنثی و بی بویی دارد، به این معنی که کرم هیچ عطر و طعم و بوی خاصی ندارد. با یک مجموعه کوچک اما بسیار موثر از عصاره گیاهان و میوه ها، ژل بزرگ کننده طول آلت برای مردان، ضد حساسیت است. این می تواند به راحتی به هر بخش از بدن، حتی بر حساس ترین قسمت پوست بدن اعمال شود.

 

تاثیر ژل بزرگ کننده طول آلت تناسلی مردان چند درصد است

تاثیر ژل فوری بزرگ کننده طول آلت تناسلی مردان در اینجا توضیح داده خواهد شد و باید بدانید که برای هر شخصی متفاوت است و ممکن است برای برخی از افراد تاثیر ژل بزرگ کننده و حجم دهنده فوری آلت تناسلی مردان نزدیک به صفر باشد. برای بسیاری از افرادی که به دنبال افزایش سایز آلت تناسلی هستند ممکن است سوال پیش آید که ژل بزرگ کننده فوری آلت تناسلی کارآمد است یا خیر.

 

در این مقاله می توانید در رابطه با ژل بزرگ کننده آلت تناسلی اطلاعات مفیدی بدست آورید. یکی از سوال‌های رایج در رابطه با ژل بزرگ کننده طول آلت تناسلی میزان تاثیری است که می‌گذارند. در پاسخ به این سوال باید گفت: هیچ اثبات علمی وجود ندارد که ژل بزرگ کننده آلت مردان Magnifying penis Gel به طور موثر کار کنند، اما تحقیقات و آمار‌های مختلف بیان‌گر این موضوع هستند که استفاده از این ژل های کلفت کننده آلت در کنار سایر روش‌های افزایش سایز آلت تناسلی می‌تواند نتایج خوبی به همراه داشته باشد. برای مثال استفاده از این ژل ها در کنار انجام تمرینات ورزشی مخصوص افزایش سایز آلت تناسلی می‌تواند به شما در کسب رضایت بیشتر کمک کند. از طرف دیگر به نظر می‌رسد این روش نسبت به سایر روش‌های جراحی و دارویی دارای ریسک و خطرات جانبی کمتری است و بنابراین امتحان این موضوع چندان ناخوشایند به نظر نمی‌رسد.

 

ژل بزرگ کننده فوری یا همان ژل کلفت کننده آلت تناسلی مرد از معروف ترین ژل های پروفرش آمازون در زمینه افزایش طول آلت تناسلی مردان میباشد و بر پایه آب است در طول مقاربت راحتی را فراهم می کند، تأثیر مثبتی بر کیفیت زندگی جنسی دارد. پتانسیل شخصی را افزایش داده و احساسات شدید جدید را تحریک می کند. روان کاری خوب ارائه می دهد. لکه ای به جا نمیگذارد، به راحتی با آب پاک می شود، اثری به جا نمی گذارد. بدون هیچ عطر و رایحه مشخص. ژل حجم دهنده و بزرگ کننده فوری آلت می تواند در طول رابطه جنسی و همچنین با پمپ خلاء، افزایش دهنده ها و هنگام انجام تمرین های بزرگ شدن آلت تناسلی خاص شناخته شده به عنوان “jelqing” استفاده شود. اثر مثبت برای بزرگ شدن آلت تناسلی به لطف ترکیبی از ترکیبات فعال بیولوژیکی فعال شامل: اسیدهای هیالورونیک و سوسنیک، و همچنین عصاره های طبیعی گل شاه پسند و میوه توت فرنگی دارد.

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
مرد شهوت رانی که با درخت خودارضایی می کند (عکس)
مرد شهوت رانی که با درخت خودارضایی می کند (عکس)
مشاهده بیشتر