انتقاد از چهره ی جوان نرگس محمدی در ستایش 3 و پاسخ تهیه کننده

انتقاد از چهره ی جوان نرگس محمدی در ستایش 3 و پاسخ تهیه کننده

انتقاد از چهره ی جوان نرگس محمدی در ستایش 3 و پاسخ تهیه کننده

 

با شروع فصل جدید سریال ستایش چیری که بیشتر از همه به چشم آمد تغییر گریم نرگس محمدی بود.

این مساله باعث شد که بسیاری از مخاطبان از گریم نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش در این سریال انتقاد کنند که چرا چهره ستایش در فصل جدیدش نسبت به ستایش 2 جوان تر شده است.

آرمان زرین‌کوب تهیه‌کننده سریال «ستایش»، ، در پاسخ به  برخی انتقادها در رابطه با گریم شخصیت «ستایش»که نقش آن را نرگس محمدی برعهده دارد گفت: به نظر من گریم «ستایش» هیچ ایرادی ندارد.

مشکل این است که برخی ، بیشتر وقت و توجهشان را صرف حواشی می کنند و به محتوای فیلم توجه ندارند.

در فصل دوم «ستایش» هم از ما ایراد گرفتند که چرا «ستایش» پیر نشده است؛ من همان زمان در یک برنامه زنده تلویزیونی هم به این منتقدان گفتم که شما قصه را دنبال نکرده اید.

او همچنین گفت: ما در فصل اول «ستایش»، با دختری ۲۰ ساله مواجه بودیم؛ در فصل دوم بیست سال گذشته بود و روایتگر قصه یک زن ۴۰‌ ساله شدیم. طبیعتاً زن ۴۰ ساله پیر نمی‌شود.

زرین‌کوب افزود : برخی مخاطبان که انتقاد کرده و ایراد می‌گیرند، با دقت این سریال را تماشا نمی‌کنند و بیشتر به دنبال حواشی هستند و این حواشی در فضای مجازی برای آن‌ها جلب توجه می‌کند.

آنها با پخش فصل سوم می‌گویند چرا ستایش جوان شده است؟! توجه کنیم که در فصل دوم تمام فشار و اتفاقات زندگی روی دوش «ستایش» بود و او همزمان در رستوران کار می‌کرد

تا جایی که فرزندانش به او می‌گفتند ما خودمان کار می‌کنیم؛ اما او نگران بچه‌ها بود و همه این دلایل باعث شد چهره ‌اش افسرده باشد.

وی گفت: فصل سوم ادامه فصل دوم را نشان می‌دهد که خانواده «ستایش» به تهران آمده اند و زندگی آن‌ها به آرامش رسیده است

چراکه دخترش ازدواج می‌کند و نگران هویت بچه‌ها نیست. در فصل سوم «ستایش» فعالیت اجتماعی و روحیه شادی دارد. الان زمانی است که او به آرامش رسیده

پس چرا نباید به زندگی خود برسد و حال خوب داشته باشد؟! ما نمی‌توانیم جزء به جزء نشان دهیم که او چه کار‌هایی انجام داده؛ مثلاً او به کلینیک زیبایی رفته و به زندگی خود می‌رسد.

تهیه کننده سریال پیرامون ساخت فصل چهارم ستایش خاطرنشان کرد: باید فصل سوم تمام شود و بازخورد‌های مخاطبان را ببینیم. از طرفی نظر مدیران تلویزیون مهم است که تمایلی برای ساخت فصل چهارم دارند یا خیر.

همچنین نویسنده سریال، باید میزان کشش قصه را برای ادامه تولید بسنجد؛ در غیر این صورت ساخت فصل بعدی منتفی است. البته ذهن نویسنده ما فعلاً درگیر فصل سوم است و در حال حاضر پاسخی برای ساخت فصل چهارم نداریم.

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
رازهای نهفته و جالب درباره نوک سینه (پستان) خانم ها
رازهای نهفته و جالب درباره نوک سینه (پستان) خانم ها
مشاهده بیشتر