اندام حیرت انگیز یک زن پس از 12 زایمان + عکس

اندام حیرت انگیز یک زن پس از 12 زایمان + عکس

اندام حیرت انگیز یک زن پس از 12 زایمان + عکس

 

یکی از مواردی که باعث برهم خوردن اندام زنان می شود زایمان است . در واقع همین امر باعث می شود که بسیاری از خانم ها به خاطر ترس از از دست دادن زیبایی اندامشان از بارداری و بچه دار شدن ممانعت می کنند.

 

اما برخلاف همه ی اینها  افراد زیادی هستند که باوجود زایمان های متعدد هنوز اندامی متناسب دارند. همچون این خانوم 53  ساله که پس از 12 زایمان اندامی حیرت انگیز دارد.

 

تولد 12 فرزند این خانم 53 ساله باعث نشد که اندام متناسب خود را از دست دهد.  این خانم 53 ساله میتواند الگوی مناسبی برای خانمهایی باشند که بخاطر ترسشات از بچه دار شدن طفره می روند باشد، وی علیرغم به دنیا آوردن 12 فرزند همچنان لاغر اندام و متناسب باقی مانده است.

 

فرزندان این زن در سنین بین 7 تا 35 سال هستند. او هنوز اندام متناسبش را حفظ کرده است و میگوید تنها بعد از دوقلوهایش که اکنون 25 ساله هستند اضافه وزن زیادی پیدا کرد که به سختی توانست خود را به اندام ایده آلش باز گرداند. او رمز موفقیت در این کار را در انجام امور خانه داری ، کمک به همسرش در کار میداند.

 

*راز تناسب اندام این خانوم پس از 11 سال*

وی در مصاحبه اش گفته است به محض اینکه احساس میکردم اندکی چاق شده ام با ورزش و رقص و انجام امور منزل و بچه ها وزن اضافی را کم میکردم.او اکنون 53 ساله است و در سن 17 سالگی اولین فرزندش را به دنیا آورده است. او از ازدواج اول یک فرزند و از ازدواج دوم 8 فرزند دارد و بقیه بچه ها مربوط به ازدواج سوم وی می باشد.

 

اکنون 8 فرزند او در خانه 6 خوابه اش با او زندگی میکنند . او میگوید همه تلاشش را میکند تا برای بچه ها زندگی خوبی فراهم کند . وی گفته است علیرغم اینکه بیشتر سنش را در دوران بارداری و بچه داری سپری کرده است اما همیشه خودش به تنهایی به امور منزل رسیدگی کرده است و همین امر سبب شده است که اضافه وزن نداشته باشد.

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
جدیدترین عکس نوشته های خاص برای پروفایل
جدیدترین عکس نوشته های خاص برای پروفایل
مشاهده بیشتر