بازیگران سریال بانوی سردار + زمان پخش

بازیگران سریال بانوی سردار + زمان پخش

بازیگران سریال بانوی سردار + زمان پخش

 

به گزارش فراناز سریال «بانوی سردار» داستان زندگی اولین بانوی سردار ایرانی است که مقابل استکبار انگستان و حکومت رضا خان ایستادگی کرد. این مجموعه تلوزیونی از تولیدات صدا و سیمای چهار محال و بختیاری است و از سه شنبه نهم مرداد ماه، هر شب از شبکه سه پخش می‌شود.

سریال بانوی سردار بخشی از زندگی «بی بی مریم» ملقب به «سردار مریم» را روایت می‌کند. بی بی مریم خواهر «سردار اسعد بختیاری» بود و فرزند او «علیمردان خان بختیاری» هم از مبارزان این دوره تاریخی بود. بی بی مریم با ایستادگی مقابل ظلم خوانین این منطقه بین مردم محبوبیت زیادی پیدا کرد. علیمردان خان فرزند او هم با وحدت بخشیدن بین اقوام ترک و لر، توانست مقابل نیرو‌های انگلیسی که از حمایت حکومت مرکزی برخوردار بودند بایستد.

*زمان پخش سریال:

ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه سه

ساعت ۲۲ از شبکه جهان

 

*زمان تکرار سریال :

تکرار روز بعد ساعت ۱ بامداد

۹:۴۵ و ۱۴:۴۵ بعدظهر

 

سریال بانوی سردار در ۱۲قالب  قسمت ۴۰ دقیقه ساخته شده است و هر شب ساعت ۲۰:۴۵ روی آنتن شبکه سه می‌رود. تکرار این مجموعه ۳۰ دقیقه به بامداد همان شب، ۱۰ و ۱۴:۳۰ روز بعد پخش می‌شود.

نویسنده و کارگردان این سریال پرویز شیخ طادی است که دو فیلم سینمایی «روز‌های زندگی» و «شکارچی شنبه» را در کارنامه خود دارد. شیخ طادی در مورد فیلم نامه این سریال توضیح داد که نگارش این اثر و تحقیق و بررسی در مورد زندگی بی بی مریم ۲ سال طول کشیده است.بازیگران سریال بانوی سردار + زمان پخش

*نام بازیگران سریال بانوی سردار

پانته‌آ سیروس

حبیب دهقان‎نسب

فرخ نعمتی

سهیلا رضوی

فرزین محدث

محمد فیلی

کاظم هژیرآزاد

صدرالدین حجازی

مهدی میامی

حمیدرضا نعیمی

علیرضا مهران

مرتضی زارع

سعیده عرب

علیرضا جاویدفر

بهشاد چنگیزی

سیاوش درخشی

شاپور کلهر

پارسا قربانی،

مجید کریمی

علیرضا دیلمی

فاطمه شکری

پانته‌آ سیروس که در سریال بانوی سردار نقش بی بی مریم را ایفا می‌کند در مورد این نقشش توضیح داد، با این حال که بی بی مریم بین مردم بختیاری اعتبار و آبروی زیادی دارد و مردم اینجا به نام او قسم می‌خورند، اما غیر از بختیاری‌ها کسی نام بی بی مریم را نشنیده بود و من خوشحالم که با بازی در این نقش او را به مردم معرفی کردم. گفته می‌شود انتخاب پانته‌آ سیروس برای نقش بی بی مریم به دلیل مهارت او بر سوارکاری و شمشیربازی است.

قرار است فصل دوم سریال بانوی سردار هم ساخته شود که در این فصل داستان زنگی پسر بی بی مریم یعنی علیمردان خان و رشادت‌های او بازگو می‌شود. ساخت فصل دوم این مجموعه از سال آینده کلید میخورد.

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
چگونه دختران و زنان را هات و شهوتی کنیم (جزئیات کامل)
چگونه دختران و زنان را هات و شهوتی کنیم (جزئیات کامل)
مشاهده بیشتر