بهترین تابلوهای مغازه و تاثیر این ابزار تبلیغاتی برای رشد کسب و کارها

بهترین تابلوهای مغازه و تاثیر این ابزار تبلیغاتی برای رشد کسب و کارها

بهترین تابلوهای مغازه و تاثیر این ابزار تبلیغاتی برای رشد کسب و کارها

تا به حال دقت کردین برخورد و واکنش دیگران نسبت به نوع پوشش و ظاهر و آراستگی فرق میکنه؟ این قضیه تازگی نداره و از دیرباز هم اینگونه بوده. حتما داستان تعویض لباس شیخ و” آستین نو، بخور پلو” رو شنیده اید.

 

همانگونه که ظاهر و پوشش هر شخص در چگونگی برخورد دیگران با فرد تاثیر بسزایی دارد، میزانسن، دکور و از همه مهمتر تابل ی واحد تجاری شما، در برخورد و جذب و تصمیم گیری مشتری نقش مهمی را ایفا می کند.

 

اگر فردی با پوشش آراسته اما آرایش چهره و موی ژولیده را در نگاه اول ببینید چه قضاوتی می کنید؟

بی شک ضعف آراستگی مو و چهره، شما را نسبت به ایشان دچار قضاوت اشتباه می اندازد یا هیچگاه از فردی که ظواهر اولیه را رعایت نمی کند، در مورد قیمت وسایل لوکس سوال نمی کنید!

 

آیا اهمیت میدهید چنین فردی در منزل دارای البسه و کفش برند و حساب بانکی پر و پیمانی باشد؟ مسلما خیر

اهمیت تابلو مغازه در تابلو شدن کسب و کارها

بهترین تابلوهای مغازه و تاثیر این ابزار تبلیغاتی برای رشد کسب و کارها

اهمیت تابلو از میز و وسایل و دکور داخلی بسیار مهم تر است، زیرا همانطور که از فحوای نام تابلو مشخص میشود، وسیله ای است که بود و نبود آن ، واحد تجاری شما را “تابلو” می سازد.

 

ساخت تابلو، تنها جهت معرفی حرفه و فعالیت شما نیست، تابلو بیانگرحس وجذب درنگاه اول و نوع رفتار مشتریان شما دربرخورد ثانویه می گردد. اگر شما موفق بشوید از نظر حس زیبایی و قدرت تبلیغات، دامنه قدرت اجرایی خود را در نگاه اول به مشتری القا نمایید،شاخص و نمودار فروش خود را بالا تر می برید.

 

جذب مشتری با تابلو مغازه

بهترین تابلوهای مغازه و تاثیر این ابزار تبلیغاتی برای رشد کسب و کارها

این امر را در ذهن خود کاوش کنید، به طور مثال شما در بازار موبایل فروشان در نگاه اول جذب کدام مغازه میشوید؟ به جرات می توان گفت درنگاه اول آن واحدی تجاری که تابلویی زیبا و قوی تر دارد به شما حس تضمین کیفیت و خدمات بهتر را می دهد.
حال اگر ویترین و دکور و تنوع کالا فروشنده ایی که تابلو قوی ندارد، بهتر هم باشد، چه فایده ای دارد؟ او نتوانسته مشتری را جذب کند ومشتری در مغازه ای که قابلیت کشش و جذب بیشتر داشت، خرید های خود را انجام داده است.

 

همانگونه که در رفتار و مدل پوشش سلیقه های گوناگون وجود دارد، تنوع زیادی در نما و ساخت تابلو هم وجود دارد و نکته مهم اینکه، مساله در هرچه گرانتر بودن نیست و در این امر حتما باید مشاوره داشته باشید.

 

بهترین تابلو مغازه که می توان با آن مشتری جذب نمود.

بهترین تابلوهای مغازه و تاثیر این ابزار تبلیغاتی برای رشد کسب و کارها

همانطور که اشاره کردیم تابلو مغازه انواع زیادی دارد که هر کدامشان به نوبه خود در جذب مشتری موثرند؛ اما بعضی از تابلوها هستند که امروزه بیشتر مورد استفاده قرار دارند و دلیل آن هم بازخورد مناسبی است که گروه های تابلو سازی تا به امروز از آنها به عنوان یک ابزار تبلیغاتی داشته اند که در ادامه چند نوع از آنها را معرفی میکنیم.

 

تابلوی چلنیوم

این تابلو یک مدل تابلو حروف برجسته است که ظاهری نورانی و رنگ بندی های مختلفی را دارد؛ تابلو چلنیوم از تابلوهایی است که در رده پرفروش ترین تابلوها قرار دارد و دلیل آن تنوع در اجرا، قابلیت نوردهی و قیمت مناسب آن است که به شدت آن را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

تابلوی استیل

اگر نیاز به یک تابلو مغازه لاکچری دارید می توانید اقدام به سفارش تابلو استیل داشته باشید؛ جنس این تابلو از استیل است و به شکل های گوناگونی تولید می شود که تمامی مشاغل می توانند از آنها به عنوان تبلو سردر مغازه خود بهرمند شوند.

 

تابلوی لایت باکس

اگر در نظر دارید برای داخل مغازه خود عکس هایی را کار کنید که دارای روشنایی باشد، تابلوی لایت باکس یک گذینه مناسب است که علاوه بر تبلیغات، به محیط داخل مغازه شما زیبایی هم می بخشد.

 

تابلو کامپوزیت و تابلو مغازه چوبی

اکثر حروف های برجسته روی زمینه های مختلفی نصب می شوند که دو گذینه پر مصرف آنها، کامپوزیت و ترموود هستند؛ با نصب کامپوزیت روی سردر مغازه خود می توانید از یک تابلو با رنگ دلخواه بهرمند باشید و یا با نصب چوب ترموود روی سردر مغازه خود می توانید صاحب یک تابلو مغازه چوبی زیبا شوید.

 

همانطور که اشاره داشتیم تنوع تابلوهای مغازه بسیار زیاد است که می توانید برای اطلاعات بیشار در این زمینه به سایت های مجموعه های بزرگ تابلوسازی مراجعه کنید و یا در صورت امکان به شکل حضوری در کارگاه های تابلوسازی اقدام به رویت نمونه کارهای بیشتری از این صنف نمایید.

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
قصه حکمت آمیز”چرخه زندگی”
قصه حکمت آمیز”چرخه زندگی”
مشاهده بیشتر