بهترین روش برای زدن رژلب

بهترین روش برای زدن رژلب

 

 

یکی از پر مصرف ترین و محبوب ترین لوازم آرایش در میان خانم رژلب است که اگر به درستی زده نشود، می تواند از جذابیت ظاهری تان کم کند. بر خلاف تصور خیلی از خانم ها زدن رژلب خیلی هم راحت نیست و قوانینی دارد و از آن جایی که لب ها یکی از چشم گیر ترین اعضای صورت است رعایت این قوانین اهمیت ویژه ای پیدا میکند ما در این مطلب از مهمترین این قوانین را برای شما دوستان عزیز شرح داده ایم با ما همراه باشید.

 

به چه چیزهایی نیاز دارید؟

بالم لب.

خط لب.

کانسیلر.

کرم پودر.

رژ لب.

 

لب هایتان را با بالم لب آماده کنید

بهترین روش برای زدن رژلب

قبل از زدن رژ لب از بالم لب استفاده کنید‎.

 

اولین قدمی که شما باید برای رژ لب زدن بردارید، آماده کردن لب هایتان است. اگر نمی خواهید که لب هایتان خشک و ترک خورده به نظر آید، باید قبل از زدن رژ لب از بالم لب استفاده کنید. با زدن بالم لب لب های شما هیدارته شده، چین و چروک های آن از بین می رود و آماده زدن رژ لب می شود.

 

کانسیلر بزنید

برای این که رژ لب به خوبی روی لب هایتان بنشیند باید از یک پایه برای لب هایتان استفاده کنید. کانسیلر گزینه خوبی برای این کار است. یک کانسیلر به رنگ لب هایتان را بردارید و کمی از آن را با یک شت تخت به لب هایتان بزنید. برای این که کانسیلر روی لب هایتان ثابت بماند، کمی کرم پودر روی آن بمالید تا تثبیت شود. این کار باعث می شود که رژ لب مدت بیشتری روی لب هایتان دوام داشته باشد.

 

خط لب بکشید

بهترین روش برای زدن رژلب

برای این که رژ لب از لب تان بیرون نزند، بهتر است از خط لب استفاده کنید‎.

 

برای این که رژ لب از لب تان بیرون نزند، بهتر است از خط لب استفاده کنید. در واقع خط لب به لب های شما وضوح بیشتری می دهد.

 

هنگام کشیدن خط لب، سعی کنید که خط را دقیقا از روی خط طبیعی لب تان بکشید، نه بالاتر یا پایین تر از آن. از یک گوشه لب تان آغاز کنید و به سمت دیگر بروید. رنگ خط لب تان نباید خیلی با رنگ رژ فرق داشته باشد. پینشهاد ما این است که همرنگ رژ تان باشد اما می توانید تا یک یا دو درجه از آن تیره تر هم انتخاب کنید.

 

لازم نیست خیلی روی خط درونی لب تان حساس شوید، زیرا رژ لب روی آن قرار می گیرد اما خط بالایی لب تان اهمیت زیادی دارد که باید با دقت بالایی آن را بکشید.

 

نکته ای دیگری که در مورد خط لب باید دقت کنید، جنس خط لب تان است. هر چه جنس آن نرم تر باشد، بهتر و کشیدن اش راحت تر است. پس هنگام خرید دقت بیشتری به خرج دهید.

 

برق لب بزنید

بهترین روش برای زدن رژلب

برق لب بزنید تا بر جذابیتتان بیفزاید

 

زمانی که تمام مراحل بالا را اجرا کردید حال نوبت به رژ لب تان می رسد. کافی ست رژ لب مورد علاقه تان را بردارید و آن را داخل خط لبی که کشیده اید، بمالید.

 

اگر لب های خشکی دارید، از رژ لب های مات دوری کنید زیرا بر خشکی لب تان می افزایند. رژ لب هایی که حاوی مرطوب کننده هستند بهترین انتخاب برایتان خواهند بود.

 

اگر لب های باریکی دارید، از زدن رژ لب های تیره خودداری کنید زیرا باریکی لب های شما را بیشتر نشان می دهند.

برق لب بزنید

رژ لب

برق لب بزنید تا بر جذابیت تان بیافزاید‎

شما می توانید در مرحله آخر یک رژ لب مایع یا برق لب بردارید و به لب هایتان بزنید تا با برقی که به لب هایتان می دهد، بر جذابیت تان بیافزاید.

 

برای پاک کردن رژ لب چه کنیم؟

مواد بسیاری وجود دارند که شما به کمک آنها می توانید رژ لب تان را پاک کنید. ما در اینجا بهترین شان را به شما معرفی می کنیم.

 

وازلین

کمی وازلین بردارید و آن را به لب هایتان بزنید. 2 دقیقه صبر کنید و سپس با یک دستمال مرطوب لبان تان را پاک کنید.

 

روغن نارگیل/زیتون

شما نه تنها از روغن هایی چون نارگیل و زیتون می توانید برای پاک کردن رژ لب تان استفاده کنید، بلکه می توانید به عنوان مرطوب کننده لب نیز آنها را به کار گیرید.

 

لوسیون صورت/ بدن

اگر هیچ کدام از مواد بالا در دسترس تان نبود، می توانید از لوسیون صورت یا بدن استفاده کنید. مقداری از لوسیون را بردارید و آن را روی لب هایتان بمالید. پس از گذشت 2 دقیقه، با دستمالی لب هایتان را پاک کنید..

 

جدیدترین مطالب

مطالب بیشتر
مطالب پربازدید هفته
دوستان ما