بیوگرافی همه ی بازیگران سریال مانکن+عکس

بیوگرافی همه ی بازیگران سریال مانکن+عکس

بیوگرافی همه ی بازیگران سریال مانکن+عکس

 

 سریال مانکن یک ملودرام اجتماعی به کارگردانی حسین سهیلی زاده می باشد. سریال مانکن راوی ماجرای عاشقانه ای است که در آن شخصیت های اصلی بر اثر مشکلات اقتصادی و اجتماعی با چالش هایی بزرگ مواجه می شوند.

در خلاصه داستان این سریال آمده‌است همیشه عشق‌های بزرگ و زیبا، دشمنان بزرگ و مخوف داشته‌اند.

سریال مانکن درباره پسری به نام کاوه است که عاشق دختری به نام همتا می باشد. این دو نمی توانند به عشق خودشان پایبند باشند زیرا: کاوه مشکلات مالی بسیاری دارد و یک زن ثروتمند به نام کتایون هم کاوه را خریده تا همسر او باشد و در عوض بدهی های خانوادگی او پرداخت شود.

این سریال که هر هفته، شنبه ها از شبکه نمایش خانگی منتشر می شود درواقع به نابرابری اقتصادی طبقه های مختلف جامعه و قیاس افراد توانمند نسبت به طبقه کم درآمد جامعه می پردازد.

در این سریال بازیگرانی مشهوری از جمله: محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، امیرحسین آرمان، نازنین بیاتی، فرزاد فرزین، لیندا کیانی، حسین پاکدل، الهام پاوه نژاد، شبنم قلی خان، نفیسه روشن، همایون ارشادی، رضا توکلی، بهشاد شریفیان، رابعه مدنی، پانته‌آ کیقبادی، محمد صادقی، مائده محمدی و… به ایفای نقش پرداخته اند.

دراین بخش از فراناز با ما همراه باشید تا در ادامه به طور کامل با بازیگران این سریال آشنا شویم.

 

*بیوگرافی محمدرضا فروتن (نقش اخگر سریال مانکن)*

 بیوگرافی همه ی بازیگران سریال مانکن+عکس

 

محمدرضا فروتن متولد: 7 / 10 / 1347 می باشد، چهار خواهر دارد و خودش تنها فرزند پسر خانواده است او در رشته روانشانسی تحصیل کرده است. محمدرضا فروتن به جز پزشکی و بازیگری فعالیت هایی در زمینه گویندگی و خوانندگی نیز دارد. آقای فروتن یکی از داوران جشنواره فجر سال 96 بود. او به دعوت یکی از دوستانش وارد دنیای سینما شده است. محمدرضا فروتن ازدواج کرده اما تاکنون صاحب فرزندی نشده است.

 

بیوگرافی مریلا زارعی(نقش کتایون سریال مانکن)*

 بیوگرافی همه ی بازیگران سریال مانکن+عکس

 

مریلا زارعی متولد: 25 / 1 / 1353 (قم) می باشد. او به واسطه بازی در فیلم شیار 141 به شهرت رسید. او در رشته صنایع غذایی تحصیل کرده است، خانم مریلا زارعی هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد. او بابت بازی در فیلم شیار 143 برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن سی و دومین جشنواره فیلم فجر شد.

 

*بیوگرافی امیرحسین آرمان (نقش کاوه صوفیان باسریال مانکن)*

 بیوگرافی همه ی بازیگران سریال مانکن+عکس

 

امیرحسین آرمان متولد: 14 / 8 / 1361 بازیگر و خواننده می باشد، او با بازی در سریال ممنوعه به شهرت بالایی دست یافت. او در رشته طراحی داخلی دکوراسیون تحصیل کرده و به زبان انگلیسی تسلط کامل دارد. با شرکت در کلاس های خصوصی بازیگری وارد دنیای سینما شده است. امیرحسین آرمان هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

 

بیوگرافی نازنین بیاتی (*نقش همتا سریال مانکن)*

 بیوگرافی همه ی بازیگران سریال مانکن+عکس

 

نازنین بیاتی متولد: 15 / 10 / 1368 (تهران) می باشد. او در رشته تئاتر تحصیل کرده است و به غیر از بازیگری در رشته طراحی لباس نیز فعالیت های داشته است. نازنین بیاتی با بازی در فیلم دربند به دنیای سینما پا گذاشت و در اولین فعالیت حرفه ای خود نامزد دریافت سیمرغ بلورین شد. او هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

 

*بیوگرافی فرزاد فرزین (نقش بهرام سریال مانکن)*

 بیوگرافی همه ی بازیگران سریال مانکن+عکس

 

فرزاد فرزین متولد: 3 / 4 / 1360 می باشد. او در رشته مدیریت صنعتی تحصیل کرده است، با انتشار آلبوم شراره به شهرت رسید و برای اولین بار در فیلم های سگ های پوشالی به کارگردانی رضا توکلی در قامت بازیگر ظاهر شد. فرزاد فرزین با آلبوم شخصی تبدیل به یکی از بهترین های پاپ ایران شد. او ازدواج کرده اما تاکنون صاحب فرزندی نشده است.

 

*بیوگرافی لیندا کیانی (نقش ژیلا سریال مانکن)*

 بیوگرافی همه ی بازیگران سریال مانکن+عکس

 

بیوگرافی تمام بازیگران سریال مانکن + عکس های بازیگران سریال مانکن

لیندا کیانی متولد: 23 / 6 / 1359 می باشد.در یک خانواده پرجمعیت بدنیا آمد، 4 برادر و یک خواهر دارد او می گوید بدون شک در سینما باند بازی وجود دارد . او در رشته فلسفه تحصیل کرده است و از کودکی با دنیای سینما آشنا بوده و با نقش آفرینی در سریال ساعت شنی به شهرت رسید و با سریال تا ثریا و پایتخت 2 به شهرت بالایی دست یافت. لیندا کیانی ازدواج کرده اما از همسر او اطلاعاتی منتشر نشده است. او یکی از بی حاشیه ترین بازیگران کشورمان می باشد.

 

*بیوگرافی حسین پاکدل(نقش سلمان صوفیان سریال مانکن)*

 بیوگرافی همه ی بازیگران سریال مانکن+عکس

 

حسین پاکدل متولد: 7 / 10 / 1338 می باشد، او همسر عاطفه رضوی بازیگر مشهور کشورمان می باشد. حسین پاکدل در رشته مهندسی کشاورزی تحصیل کرده و به غیر از بازیگری در رشته اجرا و نویسندگی هم فعالیت دارد. حسین پاکدل و عاطفه رضوی صاحب دختری به نام صبا می باشند.

 

*بیوگرافی الهام پاوه نژاد(نقش فرخنده سریال مانکن)*

 بیوگرافی همه ی بازیگران سریال مانکن+عکس

 

الهام پاوه نژاد متولد: 27 / 6 / 1350 و اصالتا کرمانشاهی می باشد. او در رشته بازیگری و کارگردانی تحصیل کرده است. خانم پاوه نژاد با بازی در سریال همسران به شهرت رسید، او ازدواج کرده و صاحب دختری به نام کردیا می باشد. خانم پاوه نژاد در جدیدترین فعالیت خود در سریال مانکن ایفای نقش کرده است.

 

*بیوگرافی شبنم قلی خانی(نقش افسون سریال مانکن)*

 بیوگرافی همه ی بازیگران سریال مانکن+عکس

 

شبنم قلی خانی متولد: 19 / 8 / 1356 می باشد. او در رشته تئاتر و هم چنین کارگردانی (خارج از کشور) تحصیل کرده است و علاوه بر بازیگری استاد دانشگاه نیز می باشد. شبنم قلی خانی با بازی در فیلم مریم مقدس به شهرت بالایی دست یافت. او ازدواج کرده و صاحب بک دختر به نام شانا می باشد. خانم قلی خانی عاشق تماشای فیلم، مسافرت و کتاب خواندن است.

 

*بیوگرافی نفیسه روشن بازیگر سریال مانکن*

 بیوگرافی همه ی بازیگران سریال مانکن+عکس

 

نفیسه روشن متولد: 13 / 2 / 1361 می باشد. او در رشته حقوق اسلامی تحصیل کرده است،سفیر دوقلوها و عاشق حیوانات است . فعالیت های هنری خود را از دوران نوجوانی آغاز کرده و با بازی در سریال پربیننده اغما به شهرت بالایی دست یافت. خانم نفیسه روشن ازدواج کرده اما تاکنون صاحب فرزندی نشده است، همسر وی خلبان هواپیمای مسافربری می باشد.

 

*بیوگرافی همایون ارشادی بازیگر سریال مانکن*

 بیوگرافی همه ی بازیگران سریال مانکن+عکس

 

همایون ارشادی متولد: 5 / 2 / 1326 در اصفهان می باشد. در او در ایتالیا و در رشته معماری تحصیل کرده است. آقای همایون ارشادی با فیلم پرافتخار طعم گیلاس به کارگردانی زنده یاد عباس کیارستمی به شهرت رسید. او هم چنین در فیلم های هالیوودی هم به ایفای نقش پرداخته است. او ازدواج کرده و صاحب دو فرزند می باشد.

 

*بیوگرافی رضا توکلی(نقش داریوش سریال مانکن)*

 بیوگرافی همه ی بازیگران سریال مانکن+عکس

 

رضا توکلی بازیگر و کارگردان محبوب کشورمان متولد: 18 / 4 / 1339 می باشد. او تا دیپلم درس خوانده و بعد از ترک تحصیل به طور آزاد وارد دنیای هنری شده است، او در زمان جنگ تحمیلی عکاس نیروی هوایی بوده و همچنین نوازنده قهاری نیز می باشد. او با بازی در سریال ماندگار مردان آنجلس به شهرت بالایی دست یافت. او صاحب دو فرزند می باشد.

 

*بیوگرافی مائده محمدی (نقش پریماه سریال مانکن)*

 بیوگرافی همه ی بازیگران سریال مانکن+عکس

 

مائده محمدی (میکاپ آرتیست و مدل ایرانی) متولد سال 1372 می باشد، او با فعالیت در اینستاگرام به شهرت رسیده و همچنین در چند تیزر تبلیغاتی بازی کرده است. او یکی از زیباترین مدل های ایرانی است و در اولین تجربه بازیگری در سریال مانکن به ایفای نقش پرداخته است. او ازدواج کرده اما تاکنون صاحب فرزند نشده است.

 

*عوامل سریال مانکن*

کارگردان: حسین سهیلی‌زاده

دستیار اول کارگردان: امین محمودی

دستیار دوم کارگردان: شایان سید محمود

نویسنده: بابک کایدان

تهیه کننده: ایرج محمدی

جانشین تهیه کننده: اکبر عینی

مجری طرح: سعید صفرپور

مدیر تولید: علیرضا محمدی

برنامه ریز: علی دهقان زاده

مدیر فیلم برداری: رضا شیبانی

تدوین: امین عابدی

آهنگساز: مسعود سخاوت دوست

آهنگساز تیتراژ: فرزاد فرزین

خواننده: فرزاد فرزین

چهره پرداز: محسن دارسنج

طراح صحنه: سهیل میرسپاسی

طراح لباس: نازنین توسلی

روابط عمومی: آیدین نادری

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
شورت و سوتین و لباس زیر زنانه و دخترانه جذاب و زیبا مخصوص شب زفاف
شورت و سوتین و لباس زیر زنانه و دخترانه جذاب و زیبا مخصوص شب زفاف
مشاهده بیشتر