بیوگرافی و زندگینامه کامران تفتی + جدیدترین عکس هایش

بیوگرافی و زندگینامه کامران تفتی + جدیدترین عکس هایش

بیوگرافی و زندگینامه کامران تفتی + جدیدترین عکس هایش

 

کامران تفتی متولد 19 فروردین 1358 در تهران، بازیگر است.فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری می باشد، از تئاتر فعالیت اش را شروع کرد تا به تلویزیون و سینما رسید و حالا در کار خوانندگی و مجری گری نیز وارد شده است.

روند بازیگر شدن

کامران پسر اردشیر تفتی از بازیگران با سابقه تلویزیون می باشد.اولین بار در 7 سالگی تئاتر را در کنار پدرش تجربه کرد و می گوید با علاقه به بازیگری بزرگ شدم تا اینکه در دبیرستان تمام تئاتر های مدرسه را اجرا می کردم.بعدا در دانشگاه بصورت جدی تئاتر را ادامه داد.

حضور او در تلویزیون

اولین با در سال 1376 وقتی 18 ساله بود در سریال ولایت عشق به کارگردانی مهدی فخیم زاده جلوی دوربین رفت تا اینکه در سریال خواب و بیدار سال 80 دیده شد.

شهرت و سینما

شهرت کامران از سال 1384 با سریال حسم سوم فخیم زاده شروع شد و با سریال خسته دلان سال 87 و زیر هشت سال 87 شهرت اش کامل شد.وی اولین در سال 87 با فیلم به هدف شلیک کن وارد سینما شد.

 

بیوگرافی و زندگینامه کامران تفتی + جدیدترین عکس هایشبیوگرافی

هنر آشپزی

عاشق درست کردن غذاهای من‌ درآوردی و ترکیب مواد خوشمزه و رنگارنگ و مقوی با هم است اما چون خیلی فرصت آشپزی ندارد معمولا آشپزی نمی‌ کند.اما موقعی که مشغول غذا خوردن است حتما به ریز نکات سلامت و مقدار کلسیم و پروتئین غذایی که می‌ خورم توجه می کند.

خوانندگی + آلبوم

موسیقی به من آرامش می دهد اگر این طور نبود شاید خودم هیچ وقت سراغش نمی رفتم و به طور جدی آن را دنبال نمی کردم من به همه ژانرهای موسیقی علاقه دارم.تفتی اولین آلبوم رسمی خود را در اسفند 94 منتشر کرد.

مجله تبار

آقای تفتی در شهریور 94 در یک مراسم با حضور چهره های مشهور رسما شروع کار ماهانه تبار را آغاز کرد، او صاحب امتیاز و آیدا مصباجی سردبیر این مجله هنری می باشند.

الگوهای بازیگری

الگوی خارجی اش آل پاچینو بازیگر آمریکایی است و نحوی بازی و زندگینامه او برایش مثال زندنی است در ایران هم بهروز وثوقی و خسرو شکیبایی را قبول دارد.بیوگرافی و زندگینامه کامران تفتی + جدیدترین عکس هایش

بیوگرافی کامران تفتی

 

مسافرت

فکر نکنم کسی از سفر بدش بیاید، هروقت فرصت سفر برایم فراهم شود از آن استقبال می کنم پیشنهاد من برای همه گشتن و دیدن کشور خودمان است.

بازی با پلی استیشن

من در فرصت های اضافی ای که دارم یعنی زمان هایی که سر فیلمبرداری نیستم، کتاب می خوانم و فیلم می بینم اما سرگرمی دیگری هم دارم و آن بازی پلی استیشن است.

کتاب خوانی

من اهل مطالعه هستم، مطالعه حس خوبی به من می دهد و احساس می کنم خواندن کتاب در زندگی هر فردی ضروری است.حالا هرکس بنا به علاقه ای که دارد موضوع کتابی را که می خواند انتخاب کند.

اجرای برنامه به وقتشه

کامران تفتی درکنار انبوه فعالیت هاش خود اجرا رو نیز تجربه کرده است او بعنوان مجری برنامه وقتشه با موضوع ترویج ازدواج در شبکه نسیم نیز کار می کند.

 

 

بیوگرافی و زندگینامه کامران تفتی + جدیدترین عکس هایشبیوگرافی کامران تفتی

ورزش ایروبیک

ایروبیک و ورزش‌ های کششی و نرمش در هر مکانی حتی بدون وسیله و امکانات از ضروریات برنامه‌ ها و تفریحاتم می باشد و به جرات می‌ گویم همین تمرینات ساده حالم را همیشه خوب می‌ کند.

شهرت و انگیزه

شهرت، محبوبیت و دیده شدن هم جزو انگیزه و عشقی است كه تو برای شروع بازیگری‌ ات به آن احتیاج داری و وقتی به دست می‌ آید طبعا یک حس لذت‌ بخشی از موفقیت در تو بوجود می‌ آید.

زندگی ایده ال

از آنجایی که اساسا آدم درون‌ گرایی هستم سعی می‌ کنم با انرژی که در خودم ایجاد می‌ کنم، بیماری‌ ها و ناراحتی‌ های بدنم را از این طریق بهتر کنم.مثلا هیچ‌ وقت با یک سردرد یا زانو درد ساده پنج قرص مسکن نمی‌ خورم چون کلا اهل خوردن قرص و داروهای شیمیایی نیستم و معتقدم زندگی به شکل خودکار سیر طبیعی خود را طی می‌ کند.

همسر کامران تفتی

کامران تفتی شهریور 1396 خبر ازدواج خود را در برنامه حالا خورشید رضا رشیدپور رسانه ای کرد، او حالا در سکوت خبری زندگی دونفره خود را دارد.

جدیدترین مطالب

مطالب بیشتر
مطالب پربازدید هفته
دوستان ما