ترفند های عالی و جادویی برای از بین بردن شکم شل و آویزان

ترفند های عالی و جادویی برای از بین بردن شکم شل و آویزان

ترفند های عالی و جادویی برای از بین بردن شکم شل و آویزان

شل بودن و آویزانی شکم باعث نازیبا شدن اندام شما میشود اگر بدنبال راه درمان و از بین بردن این نازیبایی هستید این مطلب را در فراناز مطالعه کنید.  از بین بردن افتادگی وشلی شکم کار سخت طاقت فرسایی است. مدتها رژیم میگیرم تا چربی شکم آب شود بعد تازه این صحنه ای به مراتب آزار دهنده تر می بینیم. خیلی ها بعد از ورزش و رژیم‌ها سخت تازه به این مرحله رسیده اند که نمی‌توانند این شکم افتاده و شل را از بین ببرند.ترفند های عالی و جادویی برای از بین بردن شکم شل و آویزان

برای بدست آوردن بهترین نتیجه از این تمرینات توصیه می‌کنیم همه مراحل را به ترتیب انجام دهید. مزیت این کارها در این است که علاوه بر سفت کردن شکم، زندگی شادتری خواهید داشت و کمردرهایتان هم برطرف خواهد شد.

 

1- شروع تمرین

در اولین قدم توصیه می‌کنیم حتما کمی نرمش کنید تا بدنتان گرم شود. سپس صاف بایستید، دست‌های خود را روی پهلوها بگذارید. برای آسیب ندیدن پاها بد نیست یک تشک یوگا یا پتو روی زمین پهن کنید.

 

2- آماده شدن

همچنان که دست‌هایتان روی پهلوها قرار دارند، پاهای خود را بیشتر از عرض شانه باز کنید. به یاد داشه باشید که نوک پاها باید به سمت بیرون باشند.

 

3- به سمت پایین خم شوید

دست‌های خود را روی زانوها بگذارید. در این حالت ران‌ها کشیده می‌شوند و درد می‌گیرند. این حرکت‌ها را آهسته و با دقت انجام دهید و مطمئن شوید که همه ماهیچه‌های پا کشیده می‌شوند و درگیر این تمرین هستند.

 

4-چرخش افقی

در این مرحله تمرینات به بخش اصلی می‌رسد. همان طور که پاها باز هستند و کف دست‌هایتان روی ران در نزدیکی زانوها قرار دارند، باید به سمت جلو خم شوید، شانه سمت راست خود را به سمت چپ و داخل بچرخانید. به این صورت ماهیچه‌های ران‌های پا، کمر و پشت کشیده خواهند شد. به مدت ۳ ثانیه در همین حالت بمانید و دوباره به پوزیشن قبلی بازگردید.

 

5- نفس عمیق بکشید

در حالی که پاها باز هستند، شما خم شده‌اید و دست‌هایتان روی ران‌هایتان قرار دارد، چند نفس عمیق بکشید.

 

6- تمرین‌ها را تکرار کنید

مرحله چهارم این تمرین را در جهت مخالف تکرار کنید. یعنی این بار شانه چپ را به سمت راست و داخل بچرخانید. این تمرین به افزایش انعطاف‌پذیری بدن کمک شایانی می‌کند، سبب از بین رفتن دردهای کمری می‌شود و ماهیچه‌های شکم و ران را سفت می‌کند.ترفند های عالی و جادویی برای از بین بردن شکم شل و آویزان

هر روز همه تمرین‌ها را دو بار پشت سر هم تکرار کنید.

 

روغن ماهی را از دست ندهید

برای مقابله با چربی‌های جمع شده در قسمت تحتانی شکم نیاز به مکمل نیز دارید. این مکمل‌ها به ایجاد تعادل در هورمون‌ها (که باعث ذخیره‌سازی چربی‌ها و حتی مانع از آب شدن آن‌ها می‌شوند) کمک می‌کنند. نتایج پژوهش‌ها نشان می‌دهد که مصرف کپسول‌های روغن ماهی (۳۰۰ میلی‌گرم روغن ماهی خالص) مانع از ذخیره‌سازی چربی‌ها می‌شود.

 

علاوه بر این محققان معتقدند که مصرف روزانه یک قرص مولتی‌ویتامین حاوی ویتامین B و منیزیم نیز موثر است. مصرف این مکمل‌ها نیز به ایجاد تعادل در عملکرد غدد فوق کلیوی و حذف چربی‌ها کمک می‌کنند.

 

مواد غذایی نفاخ را از برنامه غذاییتان حذف کنید

اگر احساس می‌کنید که شکمتان بزرگ شده است و کمربند اذیتتان می‌کند ممکن است در نتیجه‌ی جمع شدن هوای بیش از اندازه در روده‌ها باشد. برای کاهش تشکیل هوای زیاد در این بخش و صاف‌تر شدن شکم باید از مصرف مواد غذایی حاوی قندهای غیرقابل‌هضم بپرهیزید.

 

توصیه می‌کنیم مصرف کلم‌ها مانند کلم‌برگ، گل‌کلم، بروکلی، پیاز، نخود، خیار، حبوباتی مانند عدس، لوبیا قرمز و غیره را کاهش دهید. از نوشیدن آب گازدار، نوشابه‌ها و تمام نوشیدنی‌های گازدار دیگر بپرهیزید. تا حد امکان از جویدن آدامس بدون قند نیز خودداری کنید؛ چون حاوی شیرین‌کننده‌هایی هستند که در لوله‌ی گوارش تخمیر می‌شوند.

 

 

نسخه گیاهی و طب سنتی برای سفت کردن شکم شل و افتاده در ۱۰ روز:

این روش قدرتمند که شما پس از ۱۰ روز تاثیر آنرا خواهید دید باعث جمع شدن پوست شکم شما می شود چرا که این نوشیدنی همچون ارگانیسم قوی کار می کند. زنجبیل را به آب جوش اضافه کنید و میل نمایید.

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
جدیدترین عکس نوشته های خاص برای پروفایل
جدیدترین عکس نوشته های خاص برای پروفایل
مشاهده بیشتر