تغییرات نوک سینه دختران و زنان از بلوغ تا دوران شیردهی

تغییرات نوک سینه دختران و زنان از بلوغ تا دوران شیردهی

تغییرات نوک سینه دختران و زنان از بلوغ تا دوران شیردهی

اعضای بدن زنان در طول دوره زندگی تغییرات فراوانی دارند و نوک سینه دختران نیز از جمله اعضای بدن دختر است که تغییر بسزایی دارد .

 

سینه دختران و زنان قسمتی از بدن دختر است که در طول زندگی تغییرات فراوانی میکند و همچنین در روابط جنسی تاثیر بسزایی در ارضا شدن زن دارد . پستان زن از جمله اعضای بدن زن است که بسیار بر تحریک جنسی زن تاثیر میگذارد و برخی زنان فقط با مالیدن سینه هایشان ارضا میشوند .

 

نوک سینه دختران معمولا پس از رسیدن به بلوغ جنسی رنگ عوض کرده و رنگ نوک سینه مایل به قهوه ای میرود که این تغییر رنگ نوک سینه دختر عادیست . نوک سینه زنان در ارضای جنسی زن تاثیر بسزایی دارد و نوک سینه زن یکی از مهم ترین اجزای بدن زنان در ارضای جنسی زن است . دختران که به سن بلوغ می‌رسند بیشتر از هر چیز دیگری بالغ شدن خود را از سینه‌ها متوجه می‌شوند.

 

ممکن است سوالات زیادی برای خانم‌ها درباره نوک سینه ایجاد شود حتی آقایان هم از این قاعده مستثنی نیستند. در این مطلب به چند واقعیت ساده و مسلم درباره نوک سینه دختران و زنان که شاید به آن توجه نکرده‌باشید اشاره می‌کنم. رنگ نوک و اطراف سینه از قرمز و صورتی تا قهوه‌ای روشن ویا تیره تغییر می‌کند. رنگ نوک پستان خانم ها در اثر داروهای ضدبارداری و همچنین در دوران بارداری تیره و تیره‌تر می شود.

 

در اثر تحریک جنسی نوک سینه زن به بزرگترین اندازه خود می‌رسد. اما همیشه بزرگ شدن آن نشانه تحریک جنسی نیست، گاهی سرما و یا تماس با لباس زیر باعث بزرگتر شدن آن می‌شود.

 تغییرات نوک سینه دختران و زنان از بلوغ تا دوران شیردهی

نوک سینه وارونه

منظور از نوک سینه وارونه این است که نوک سینه بزرگ نمی‌شود. به این مفهوم که اگر نوک سینه تحریک شود و یا در اثر سرما و هر دلیل دیگری بخواهد بزرگتر شود از بیرون چیزی دیده نمی‌شود. این زنان برای شیردهی گاهی به مشکل بر می‌خورند که راه‌هایی برای بیرون آوردن نوک سینه وجود دارد اما به هر حال این یک مشکل خطرناک نیست و کاملا طبیعی است.

 

موی نوک سینه دختران و زنان برخی خانم‌ها را اذیت کند اما یک پدیده کاملا طبیعی است. اگر موی نوک سینه خیلی آزاردهنده است می‌توانید موهای اطراف آن را بردارید. بهتر است از قیچی استفاده کنید و آنها را با تیغ نزنید چون بعد از مدتی ضخیم و بیشتر می‌شوند.

 

ارگاسم سینه برای زنان یک واقعیت است که برای برخی از خانم‌ها اتفاق می افتد. به هر حال نوک سینه در هنگام تحریک جنسی بسیار حساس و سفت می‌شوند و اگر در هنگام رابطه زناشویی مرد بداند که چطور آن را به اوج لذت برساند زن ممکن است از طریق تحریک نوک سینه هم به ارگاسم برسد.

 

البته میزان آن کاملا به حساس بودن نوک سینه بستگی دارد، نکته مهم این است که این یک واقعیت است و اتفاق می‌افتد. کافیست خانم‌ها همسر خودشان را در این مورد بیشتر راهنمایی کنند تا به این حس لذت‌بخش برسند.

 

مطالب مرتبط :

بزرگ کردن پستان ( افزایش سایز سینه) زنان با طب سوزنی

رازهای نهفته و جالب درباره نوک سینه (پستان) خانم ها

دلیل علاقه مردان به سینه زنان

آیا سایز سینه در رابطه جنسی زناشویی مهم است؟

تکنیک های ساده برای روشن کردن نوک سینه خانمها

جدیدترین مطالب

مطالب بیشتر
مطالب پربازدید هفته
دوستان ما