جدیدترین ست های مادر دختری2019

جدیدترین ست های مادر دختری2019

جدیدترین ست های مادر دختری2019

 

اگر میخواهید جزو مادر و دختر های تک روزگار باشید از این ترفندها اسفاده کنید و با ما در فراناز همراه باشید.

یکی از لذت‌هاي پدر و مادر شدن، ست کردن لباس با بچه‌هاست. اینکار علاوه بر این کـه زیبایی استایل خانوادگی شـما را بیشتر میکند؛ بـه ایجاد احساس نزدیکی بیشتر با فرزندتان هم کمک می کند و رابطه شـما را از شکل مادر و فرزندی خارج کرده و بـه رابطه دو دوست هم سن و سال با سلایق مشترک نزدیک می کند.

 جدیدترین ست های مادر دختری2019

 

ست کردن جنس لباس با هم

یکی از نکات مهمی کـه موقع ست کردن لباستان با بچه‌ها باید بـه آن توجه داشته باشید، هماهنگی بین جنس لباس اسـت. برای مثال اگر زیباترین پالتو و بارانی دختر بچه ها را تهیه کنید؛ اما جنسشان با جنس پالتو یا بارانی شـما تفاوت داشته باشد، یکجای زیبایی ظاهری ست خانوادگی‌تان ایراد دارد.

 جدیدترین ست های مادر دختری2019

 

یکی دیگر از ترفندهایی کـه می توانید برای ست کردن لباس بـه صورت خانوادگی بکار ببرید؛ عوض کردن ترکیب لباس‌هاست. برای مثال می توانید در مهمانی شومیز آبی روشن و دامن شیری بپوشید و بـه دخترتان عکس این ترکیب را بپوشانید؛ یعنی شلوار آبی روشن و شومیز شیری. پدرها می توانند همین کار را در مورد پیراهن و شلوار انجام دهند.

 جدیدترین ست های مادر دختری2019

 

میتوانید مدل را هماهنگ کنید

یکی از کارهایی کـه در مورد ست کردن لباس با فرزندان نتیجه چندان جالبی بـه دنبال ندارد؛ این اسـت کـه صرفا رنگ لباس‌ها مثل هم باشد و مدل‌ها باهم متفاوت باشند. اگر قرار اسـت از رنگ‌هایي مثل هم استفاده کنید؛ خوب اسـت مدل لباس‌ها هم کاملا شبیه هم باشد. برای مثال وقتی مدل کت تک و جلیقه زنانه برای مهمانی سفارش داده‌اید؛ از خیاط بخواهید عین همان مدل را برای دخترتان هم بدوزد.

 جدیدترین ست های مادر دختری2019

 

اگر مدل لباس‌ها خیلی باهم فرق دارند، لزومی ندارد رنگشان مثل هم باشد؛ بلکه میتوانید از رنگ‌هاي هم‌خانواده یا مکمل استفاده کنید. هماهنگی کامل رنگ‌ها طبق معمول فقط درصورت یکسان بودن مدل‌ها جذابیت بیشتری پیدا می کند. رنگ‌هاي هماهنگ رنگ‌هایي هستند کـه در چرخه رنگ‌ها کنار هم قراردارند. رنگ‌هایي کـه دراین چرخه رو بـه روی هم هستند، متضاد هم هستند.

 جدیدترین ست های مادر دختری2019

 

حتما بـه دکور خانه توجه کنید

دقت کرده اید رنگ زمینه چقدر روی زیبایی عکس‌هایتان تاثیر می گذارد؟ اگر مهمانی در خانه خودتان برگزار میشود یا قرار اسـت تعداد زیادی عکس‌هاي زیبا بگیرید؛ خوب اسـت بـه تم و رنگ دکور خانه توجه داشته باشید؛ البته این قضیه صرفا در مورد خانه‌هایي عملی اسـت کـه از رنگ‌هاي روشن و شاد استفاده کرده باشند؛ در غیر این صورت تبدیل بـه یک رنگ تیره متحرک میشوید کـه چندان هم زیبا نیست.

 جدیدترین ست های مادر دختری2019

 

اصلا به سراغ این طرح‌ ها نروید

ست کردن لباس با بچه‌ها همانطور کـه بایدهایی دارد؛ شامل نبایدهایی هم می شود. یکی از نبایدهای اساسی کـه باید بـه آن توجه کرد؛ انتخاب لباس‌هایي اسـت کـه طرح روی آن‌ها بزرگ اسـت؛ برای مثال لباس‌هاي خال دار با دایره‌هاي بزرگ یا لباس‌هاي گل‌دار با گل‌هاي بزرگ. پوشیدن لباس‌هایي با اشکال بزرگ شاید برای بزرگسالان مشکلی نداشته باشد؛ اما باعث گم شدن بچه‌ها در لباس شان می شود.

 جدیدترین ست های مادر دختری2019

 

سعی کنید آماده خریداری کنید

تولید ست‌هاي خانوادگی هنوز خیلی در کشور مـا جا نیفتاده اسـت؛ باوجود این هستند برندهایی کـه بخشی از تولیداتشان رابه ست خانوادگی اختصاص می دهند. کافی اسـت در فروشگاه‌هاي آنلاین اینترنتی جست‌و‌جو کنید یا سری بـه فروشگاه‌هاي بزرگ بزنید؛ احتمال این کـه بتوانید ست خانوادگی پیدا کنید؛ چند برابر خواهد شد.

 جدیدترین ست های مادر دختری2019

 

از رنگ های تیره هرگز استفاده نکنید

سعی کنید بیشتر از این کـه بچه‌ها را در استایل‌هاي بزرگسالان جا دهید؛ خودتان بـه استایل او نزدیک شوید. منظور این نیست کـه تی شرتی بپوشید کـه روی آن عکس السای کارتون فروزن چاپ شده اسـت؛ بلکه میتوانید سراغ تیشرت و شلوار جین ساده رنگی بروید کـه مشابه آنرا دختر یا پسرتان هم دارد. اینکار باعث می شود لباس‌هاي تیره نپوشید و بـه تن فرزندتان همچنین لباسی نپوشانید.

 جدیدترین ست های مادر دختری2019

 

حتما حتما حتما به سن بچه‌ ها توجه داشته باشید

یکی از مسائلی کـه متاسفانه بعضی از خانواده‌ها موقع انتخاب لباس خانوادگی بـه آن توجه نمی‌‌کنند، سن بچه‌هاست. اگر فرزندتان هنوز خیلی کوچک اسـت و عادت دارد دستش را در هر ظرفی فرو و بعد با لباسش پاک کند، پوشاندن لباس‌هاي کاملا روشن بـه او و ست کردن لباس خودتان با او اشتباه اسـت. کافی اسـت سراغ تناژهای تیره رنگ‌هایي مثل سبز و بنفش بروید یا از سرمه‌اي کمک بگیرید.

 جدیدترین ست های مادر دختری2019

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
رازهای نهفته و جالب درباره نوک سینه (پستان) خانم ها
رازهای نهفته و جالب درباره نوک سینه (پستان) خانم ها
مشاهده بیشتر