شوهر عصبانی که همسرش را داخل سطل زباله گیر انداخت + عکس

شوهر عصبانی که همسرش را داخل سطل زباله گیر انداخت + عکس

شوهر عصبانی که همسرش را داخل سطل زباله گیر انداخت + عکس

دعوای زن و شوهر با انداختن زن جوان در سطل آشغال توسط شوهرش خاتمه یافت! البته بعد از این اتفاق پلیس شوهر عصبانی این زن را دستگیر کرد!

 

ماجرا از این قرار است که انتشار ویدئویی جنجالی در شبکه های اجتماعی لحظاتی را نشان می دهد که زن جوانی داخل سطل زباله در گوشه خیابان گیر افتاده است و بعد از مدتی تلاش و ناتوانی برای خارج شدن از سطل به کمک پلیس از مهلکه نجات پیدا می کند.

 

از قرار معلوم و طبق گفته های منتشر کنندگان این ویدئو زن و شوهر چینی در حال عبور از خیابانی ناگهان بر سر موضوعی دچار اختلاف نظر شدن و شروع به بحث کردند، بحث زوج جوان بالا گرفت تا اینکه مرد همسرش را هول داد زن جوان هم که کمی دورتر از یک سطل زباله ایستاده بود با این ضربه همسرش تعادل خود را از دست داد و داخل سطل افتاد.شوهر عصبانی که همسرش را داخل سطل زباله گیر انداخت + عکس

زن که نیمی از بدنش داخل سطل آشغال فرو رفته بود علی رقم تلاش زیاد نتوانست خود را از درون آن بیرون بکشد. او که در شرایط بدی قرار داشت برای اینکه بیشتر از این، زیر بار نگاه سنگین عابران قرار نگیرد سعی کرد با گوشی اش سرگرم شود.

 

سطل زباله به شکلی بود که زن بینوا داخلش گرفتار شد و نتوانست با تلاش خود از آن خارج شود برای همین پلیس به کمک او آمد و در نهایت زن از شرایط سختی که گیر افتاده بود نجات پیدا کرد و همسرش نیز توسط پلیس بازداشت شد.