دختری که توسط مادرش اجاره داده میشد

دختری که توسط مادرش اجاره داده میشد

دختری که توسط مادرش اجاره داده میشد

 

مردم انگلیسی زبان ایرلند از بی رحمی یک مادر خشمگین شدند و اعتراضات پی در پی خود را به طریق های مختلف به پلیس و مسئولان کشوری اعلام کردند.

در میان معترضان، مسیحیان نیز به چشم می خوردند و از بی رحمی مادری نسبت به دختر 12 ساله اش خشمگین بودند و این اتفاق بسیار و تلخ و ناگوار را به دلیل آزادی جنسی در ایرلند و اوضاع نابسمان شراب خواری مطرح کردند.

به گزارش پلیس ایرلند اوایل سال 2014 کارآگاهان از طریق رصد فضای مجازی و گزارشات میدانی خود توانستند، متوجه جنایتی پنهان شوند.

مادری 45 ساله برای کسب درآمد دختر 12 ساله خود را روز ها و ساعت ها و ماه ها به مردان و گروه های فساد اجاره می داد و در ازای این کار چندین سنت دریافت می کرد.

پلیس پس از جمع آوری اطلاعات این مادر بی رحم را در خانه اش در نزدیکی سواحل اقیانوس اطلس دستگیر کرده و دختر 12 ساله را از چنگال او نجات داد.

در مرکز پلیس این مادر بی رحم که هنوز اسمش برای خبرگزاری ها فاش نشده است منکر هرگونه ارتکاب جرمی شد ولی با اقدامات روانشناسی پلیس، دختر 12 ساله بعد 24 ساعت لب به سخن گشود و جنایت های مادرش را فاش کرد.

دختر 12 ساله به ماموران پلیس گفت: مادرش با همدستی زنی سالخورده از سن 7-8 سالگی او را به مناطق مختلف شهر می بردند و تحویل مردان و زنان غریبه می دادند.

این دختر بخت برگشته ادامه داد: افراد غریبه نیز ساعت ها با افراد دیگر از او سوء استفاده جنسی می کردند.

به گفته این دختر ایرلندی در بعضی از مواقع نیز او در خانه خودشان به مردان اجاره داده می شد و او در مقابل چشم مادرش مورد سوءاستفاده جنسی قرار می گرفت.

این دختر 12 ساله یادآور شده که مادرش او را با تهدید و ضرب و شتم ساکت نگه می داشت تا در این مورد با هیچکس حرفی نزند.

پس از اظهارات این دختر قربانی و رسانه ای شدن این خبر مردم ایرلند به خشم آمده و خواستار مجازات این مادر بی رحم شدند.

مردم ایرلند این پرونده را فجیع ترین پرونده طول تاریخ ایرلند اعلام کردند و مسیحیان ایرلند نیز علت آن را بی بند و باری جوانان ایرلند، تاسیس پی در پی خانه های فساد و افزایش روز افزون مصرف مشروبات الکلی در بین مردم و خانواده ها تلقی کردند.

همچنین طبق تحقیقات پلیس این کودک از رابطه نامشروع مادرش با ده ها مرد به دنیا آمده بود.

پلیس روز گذشته برای آرام ساختن جو متشنج مردم اعلام کرد: در رابطه با پرونده دختر 12 ساله تا کنون 2 زن و 4 مرد دستگیر شده اند و کماکان تلاش پلیس برای دستگیری دست اندرکاران اجاره این دختر به محافل و مجالس فساد کماکان ادامه دارد.

لازم به ذکر است، پنج شنبه هفته گذشته دانش آموز 16 ساله ای که مورد تعرض بی شرمانه معلمش قرار گرفته بود، در جلسه دادگاه جزئیات جنایت‌های معلمش را فاش کرد. این معلم متهم به ایجار رابطه نامشروع و اجباری با دانش آموزان زیر 18 سال دبیرستان دیوس ایالت یوتا در آمریکا است.

گفتنی است مصرف مشروبات بی رویه و بیش از حد در آمریکا باعث حوادثی هولناک مانند مرگ دختر جوان در خواب، تیر خوردن کودک یک ساله و سه ساله بی گناه در جریان تیر اندازی مرد مست و خیلی موارد دیگر نیز شده است که باعث شده حقوق شهروندی زیر پای لگد مال شده و در خواست مردم نسبت به گذاشتن چهارچوبی برای مصرف کنندگان مشروبات الکلی بی نتیجه بماند.

همچنین اوایل ماه می، بی رحم ترین قاتل استرالیا که به قطعه قطعه کردن دوست خود در پارک سیدنی اعتراف کرده بود با رأی خنده دار دادگاه تنها به 20 سال زندان با آزادی مشروط محکوم شد.این مرد شیطان صفت به نام «استیو ماتیوز» در سال 1980 دوست خود «پیاناویدا» را به دلیل نامعلومی در نیمه های شب با یک تکه سنگ به قتل رساند و پس از متلاشی کردن بدنش، جسدش را داخل کیسه انداخت و به درختی در پارک ملی سیدنی آویزان کرد.

همچنین چندی پیش نیز در یکی از شب‌ها در اوهایو دو نوجوان 16 و 17 ساله و همین طور یک دختر 15 ساله دانش‌آموز در مدرسه ماندند تا خوشگذرانی کنند و یک شب را در اوج لذت بسر ببرند؛ در ادامه هر سه دانش‌آموز اقدام به خوردن مشروبات الکلی کردند و در حالت بی‌تعادلی دو نوجوان مست، دختر 15 ساله دانش آموز را مورد تجاوز جنسی قرار دادند و بدنش را با ته سیگار سوزاندند.

جدیدترین مطالب

مطالب بیشتر
مطالب پربازدید هفته
دوستان ما