دختر جدیدی با زبان درازترین فرد جهان (عکس)

دختر جدیدی با زبان درازترین فرد جهان (عکس)

دختری که زبان دراز ترین فرد جهان لقب گرفت (عکس)

 

 

دختری که به زبان دراز ترین فرد جهان معرفی شد آشنا شوید. بیش از آن دختری به نام چنل تاپر با زبان دراز خود به اندازه 7.5 سانتی متر رکورد شکست و اسم او در کتاب گینس ثبت شد اما به تازگی دختری که تقریبا دو برابر او زبان دراز دارد جای او را گرفت . در بخش زیر تصاویر این دختر را مشاهده می کنید.

 

 

به گزارش فراناز، “گرکاری براکو” دختر 20 ساله ونزوئلایی الاصل اهل “اوکالا” درفلوریدا، بعد از آنکه فیلمی از توانایی عجیب زبان درازش را روی یوتیوپ قرار داد بیش از 1 میلیون بار دیده شد و خیلی زود به شهرت رسید. گرکای که زبانی به درازای 11.5 سانتی متر دارد در این فیلم مانند یک مارمولک آن را روی صورتش می چرخاند و به چشم، گوش بینی و چانه می‌رساند.

 

 

دختر جدیدی با زبان درازترین فرد جهان (عکس)

 

او که ادعا می کند بلندترین زبان جهان را دارد قصد دارد نام خود را در کتاب رکوردهای گینس به ثبت برساند. گرکاری می گوید وقتی برای اولین بار زبانش را به پلک هایش رسانده یکی از دوستانش شاهد این صحنه بوده و از این توانایی عحیب شگفت زده شده است. او می گوید از آن به بعد از سر کنجکاوی سعی کرده زبانش را به نقاط دیگر صورتش برساند و بعد از یک هفته موفق می شود گوش‌هایش را لمس کند.

 

دختر جدیدی با زبان درازترین فرد جهان (عکس)

 

او اکنون یک چهره معروف در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی به شمار می رود و امیدوار است با ثبت رکورد گینس بتواند بیش از گذشته شهرت پیدا کند.

 

دختر جدیدی با زبان درازترین فرد جهان (عکس)دختر جدیدی با زبان درازترین فرد جهان (عکس)

جدیدترین مطالب

مطالب بیشتر
مطالب پربازدید هفته
دوستان ما