دلایلی که هرگز نباید به خاطرش بدن را پیرسینگ کرد

دلایلی که هرگز نباید به خاطرش بدن را پیرسینگ کرد

دلایلی که هرگز نباید به خاطرش بدن را پیرسینگ کرد

 

پیرسینگ بدن ،چیزی که اخیرا خیلی مد شده است و معمولا هر کسی را میبینیم یا در بینی یا در لب یا در ناف خود این کار را انجام داده لست.به گزارش فراناز در مورد پیرسینگ بدن نباید با شتاب تصمیم گرفت. اگر فکر می کنید دلایل قانع کننده ای برای این کار دارید، کمی وقت بگذارید و این متن را بخوانید و در آن تأمل کنید. به همان میزان دلایل قانع کننده ای برای پیرسینگ نکردن بدنتان نیز وجود دارد. ۱۰ دلیلش را در اینجا می خوانید:

 

* ترس دائمی از مبتلا شدن به ویروس ایدز ( HIV)

اگر پیرسینگ بدن، بهداشتی انجام نشود و سوزن ها و لوازم مورد استفاده نو و استریل نباشند همیشه خطر ابتلا به بیماری کشنده ی ایدز وجود دارد. چرا چنین خطری را به جان بخرید و بدنتان را در معرض خطر قرار دهید؟

 

* عفونت

پیرسینگ همیشه با خطر عفونت همراه است. فرقی نمی کند که چقدر پیرسینگ کارهای به قول خودشان حرفه ای ادعا کنند که این عمل خطری ندارد، احتمال عفونت همیشه وجود دارد! گاهی می تواند به شدت هم مهیب باشد.

 

* آسیب جدی

اغلب پیرسینگ کارهای «حرفه ای» آماتورهایی هستند که روش هایی از اینور و آنور یاد گرفته اند. چرا که هیچ آموزش رسمی و تعلیمی برای این کار وجود ندارد! پس همیشه این احتمال هست که بدنتان را دست یک آماتور بسپارید که ممکن است به بدنتان آسیب جدی وارد کند.

 

*احتمال پشیمانی

معمولا مردم بدنشان را پیرسینگ می کنند ولی بعدا پشیمان می شوند. دلیلش اینست که آن پیرسینگ ممکن است مناسب شخصیت شما نباشد و شما را به شدت غیرحرفه ای و بی کفایت در کارها نشان دهد. پس قبل از تصمیم گیری به این جنبه های مساله هم توجه کنید.

 

*ممکن است باعث شود که غیر حرفه ای به نظر بیایید

شاید تنها پیرسینگ مقبول برای خانم های شاغل سوراخ کردن گوش باشد. سایر پیرسینگ های آشکار ممکن است شما را غیر حرفه ای و بی کفایت نشان دهند. پس قبل از تصمیم گیری راجع به پیرسینگ بدنتان به این جنبه های آن هم توجه کنید.

 

* دردناک است

پیرسینگ دردناک است. حتی اگر درد عمل اصلی پیرسینگ را با پمادهای بی حس کننده کاهش دهید، درد، بعد از ازبین رفتن بی حسی، دوباره بر میگردد. در بعضی موارد درد پیرسینگ بدن تا چند روز ادامه پیدا می کند!

 

دلایلی که هرگز نباید به خاطرش بدن را پیرسینگ کرددلایلی که هرگز نباید به خاطرش بدن را پیرسینگ کرد

 

* زندگی آزاردهنده با پیرسینگ

ممکن است از سر هیجان بدون درنظر گرفتن «زندگی با پیرسینگ»، اینکار را انجام دهید. واقعیت این است که زندگی با پیرسینگ می تواند آزاردهنده باشد. برای مثال، وقتی کسی زبانش را پیرسینگ می کند متوجه سختی خوردن، آشامیدن و حرف زدن با وجود آن نیست!

 

* می تواند زندگی شخصیتان را تحت تاثیر قرار دهد

بعضی افراد ممکن است دوست نداشته باشند با کسانی که در جاهای غیر عادی بدنشان پیرسینگ دارند در ارتباط باشند. ممکن است از پیرسینگ زبان، اندام تناسلی و مانند آن شوکه شوند! بنابراین ممکن است اثرات مخربی در روابط فعلی و آینده تان داشته باشید.

 

* به چشم خیلی ها ممکن است «معتاد» به نظر برسید

برخی از مردم پیرسینگ و تاتو را (به استثنای سوراخ کردن گوش) به معتادها نسبت می دهند! به محض اینکه کسی را با پیرسینگ غیرمعمولی ببینند تصویر مواد مخدر و یک فرد معتاد به ذهنشان می آید.

 

* برعکس تصورتان همیشه «باحال» به نظر نمی آیید

چیزی که در جوانی ممکن است «باحال» به چشم بیاید ممکن است با بالا رفتن سنتان عجیب و بیجا به نظر برسد. همین طور که مسن تر و عاقل تر می شوید عقاید و دیدگاه هایتان تغییر می کند. همیشه باحال به نظر نخواهید آمد، پس قبل از اقدام به پیرسینگ بدنتان، لطفا خوب فکر کنید.

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
جدیدترین عکس نوشته های خاص برای پروفایل
جدیدترین عکس نوشته های خاص برای پروفایل
مشاهده بیشتر