رضا صادقی دچار حادثه شد + عکس

رضا صادقی دچار حادثه شد + عکس

رضا صادقی دچار حادثه شد + عکس

 

به گزارش فراناز رضا صادقی خواننده مشهور پاپ کشورمان دچار حادثه شد . رضا صادقی، خواننده پاپ، که روز گذشته، به دلیل سقوط از پله‌ها دچار سانحه و در بیمارستان بستری شد، امروز تحت عمل جراحی سنگینی قرار گرفت

 

رضا صادقی که در پی سقوط از پله‌های دفتر کارش دچار آسیب شده و تحت عمل جراحی قرار گرفته است، معلوم نیست بتواند کنسرت هشتم شهریور خود در تهران را برگزار کند.

 

رضا صادقی، خواننده پاپ، که روز گذشته، به دلیل سقوط از پله‌ها دچار سانحه و در بیمارستان بستری شد، امروز تحت عمل جراحی سنگینی قرارگرفت.

 

رضا صادقی به دلیل آسیب‌دیدگی شدید و جراحی سنگین، مجبور است دورهنقاهت را پشت سر بگذارد و به همین دلیل برگزاری کنسرت هشتم شهریور او در سالن ایرانیان در پرده‌ای از ابهام قرار گرفته است.

 

رضا صادقی دچار حادثه شد + عکسرضا صادقی دچار حادثه شد + عکس

 

میلاد ماهان‌راد، مدیرعامل شرکت فرهنگی آراد، در این ارتباط گفت هنوز تکلیف کنسرت جمعه آینده رضا صادقی مشخص نیست و باید منتظر نظر پزشکان معالج ماند. او تاکید کرد: «با توجه به علاقه و تعهد رضا صادقی به فعالیت‌های هنری‌اش و ارتباط با مردم، قطعا او دوست خواهد داشت که هشتم شهریور روی صحنه برود. برای همین تا یکی دو روز آینده مشخص خواهدشد آیا این کنسرت برگزار خواهد شد یا نه.»

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
چگونه دختران و زنان را هات و شهوتی کنیم (جزئیات کامل)
چگونه دختران و زنان را هات و شهوتی کنیم (جزئیات کامل)
مشاهده بیشتر