زن اردبیلی که چشمانش نخ می سازد + فیلم و عکس

زن اردبیلی که چشمانش نخ می سازد + فیلم و عکس

زنی در اردبیل که چشمانش منبع نخ است + فیلم

خبر عجیبی که مدت ها بود در فضای مجازی پیچیده بود خانم اردبیلی که از چشمانش نخ بیرون می آید. به همین دلیل با توجه به اهمیت موضوع کارشناسان و تیم پزشکی این فضیه را دنبال کردن و صحت این خبر بسیار عجیب را این گونه اعلام کردند …

 

به گزارش وبسایت فراناز، بانوی اصلاندوزی از قشلاق قنبرلوی اولیا ادعایی را از طریق رسانه‌ها مطرح کرد که چشمانش نخ تولید می‌کند و به واسطه درمان این بیماری نادر نیازمند حمایت مسئولان است.

 

با پیگیری روند بررسی این پرونده پزشکی شکل گرفت و در آن مقطع زمانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان با نادر توصیف کردن این پرونده قول مساعد معاینه تخصصی این بانو را مطرح کرد.

زن اردبیلی که چشمانش نخ می سازد + فیلم و عکس

ماجرای زن عجیب اردبیلی که از چشمش نخ رنگی می آید ! فیلم و عکس

 

هر چند علوم پزشکی استان زمان مقرر و وسیله ایاب و ذهاب برای معاینه پزشکی این زن را ترتیب داد اما با پیگیری مجدد خبرگزاری مهر مشخص شد که نه وی و نه خانواده این زن حاضر به معاینه نشده‌اند.

 

در واقع این ادعا مطرح شده بود که تولید نخ فقط در روستا انجام می‌شود و وقتی این زن از روستای خود خارج می‌شود تولید نخ متوقف می‌شود و به همین دلیل معاینه در خارج از روستا بی فایده است.

 

با این وجود علوم پزشکی استان برای پیگیری این پرونده و رسیدن به نتیجه قطعی پزشک متخصصی را روانه روستای محل سکونت این بانوی اصلاندوزی کرد تا در منزل وی مطالعات انجام شود.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل در گفتگو با خبرنگار مهر آخرین وضعیت این پرونده را اینطور اعلام کرد که اظهارات این خانم بی‌اساس بوده و هیچ تولید نخی در کار نیست.

زن اردبیلی که چشمانش نخ می سازد + فیلم و عکس

زن اردبیلی که چشمانش نخ می سازد + فیلم

 

فرهاد پورفرضی متذکر شد: پزشک بعد از معاینه اعلام کرده است که اگر نخ از چشم این خانم تولید شود باید خراش قرنیه ایجاد کند، در حالی که هیچ مشکلی در چشمان وی وجود ندارد.

 

وی افزود: پزشک از بیمار درخواست کرده که تولید نخ را از نزدیک ببیند که بیمار امتناع کرده و گفته است تنها در یک اتاق خلوت نخ تولید می‌شود.

 

این در حالی است که در فیلم منتشر شده از این بانو، تولید نخ در کنار اعضای خانواده و حتی خبرنگار یکی از سایت‌های خبری انجام می‌شود.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان به نکته قابل‌توجهی نیز اشاره کرد و آن اینکه نخ‌هایی که اذعان می‌شد از طریق چشمان این خانم تولید شده همگی نخ‌های صنعتی کارخانه‌های ریسندگی است و به هیچ عنوان بدن انسان نمی‌تواند نخ این چنینی تولید کند.

 

به گفته پورفرضی با اعلام قطعی پزشک متخصص چشمان این خانم نه تنها نخ تولید نمی‌کند، بلکه از سلامت برخوردار است.

فیلم ادعای عجیب این زن را در زیر پس از دانلود مشاهده کنید.

مطالب داغ هفته اخیر