ماجرای زنی که 30 سال وانمود کرد نابینا و کور است + عکس

ماجرای زنی که 30 سال وانمود کرد نابینا و کور است + عکس

ماجرای زنی که 30 سال وانمود کرد نابینا و کور است + عکس

این زن عجیب به مدت 30 سال خودش را به کوری زده بود. رفتار عجیب زنی که نابینا نود خانواده اش را شگفت زده کرد او تظاهر به کور بودن می کرد.

 

در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دلیل جالب زن زیبایی که 30 سال تظاهر به نابینایی کرد را در سایت فرانازخواهید دید با ما همراه باشید.

 

این زن از اجتماعی بودن در بیرون و محیط خانه دوری کرده بود و تظاهر می نمود که نابینا می باشد ولی افرادی که در زندگی او بودند هیچ وقت نمی دانستند او کور نیست حتی او با این کار خانواده اش را اذیت می کرد ۲۸ سال قبل خانم “کارمن خیمینز” بر اثر حادثه ی شدیدی که برای چشمانش رخ داد دچار نابینایی کامل شد.

 

این چیزی بود که او همه از جمله خانواده اش را از آن مطلع کرد. او به تازگی اعتراف کرده که به نابینایی دچار نشده بلکه در طول این ۲۸ سال تظاهر به نابینایی نموده است.ماجرای زنی که 30 سال وانمود کرد نابینا و کور است + عکس

علت عجیب زنی که 30 سال تظاهر به نابینایی کرد! + تصاویر

 

چرا این زن ۲۸ سال تظاهر به نابینایی کرد؟!

این زن ساکن مادرید اسپانیا است. ۵۷ سال سن دارد. او مجبور شده تا این کار را انجام دهد، زیرا از گفتن “سلام” به مردمی که نمی خواست با آنها احوالپرسی کند خسته شده بود.

 

در طول این مدت چشمان او کاملا سالم و بینا بوده است، خانواده اش بابت این مسئله بسیار حیرت زده و متعجب هستند. البته چندین بار به او شک کرده بودند.

 

همسر او به روزنامه نگاران می گوید که کارمن با دقت زیادی آرایش می کرد و گاهی زیر چشمی به تلویزیون خیره میشد. اما هیچ گاه جز این اواخر اعتراف نکرده بود که نابینایی اش دروغین و مزورانه است.

 

دلیل عجیب زنی که 30 سال تظاهر به نابینایی کرد کار من این کار را انجام داد تا مجبور نباشد با مردم سلام و احوالپرسی کند و حرف بزند. او به آژانس خبری “های نیتسیا” اسپانیا می گوید:

 

” از رو یارویی با مردم در خیابان و ایستادن و گفتن “سلام” خسته بودم، من هیچوقت اجتماعی نبودم و با تظاهر به نابینایی بار بسیاری از مسئولیت های اجتماعی را از دوش خود برداشتم.”دلیل عجیب زنی که 30 سال تظاهر به نابینایی کرد

 

صرف نظر از اینکه “کارمن خیمینز” باید حالا پاسخگوی خانواده اش باشد که چرا ۲۸ سال تظاهر به نابینایی کرده، اینک با مشکلات قانونی زیادی روبرو شده، زیرا او در همه ی این سالها به دلیل نابینایی کمک های مالی خاصی دریافت نموده است.

 

در این میان بسیاری از مردم ، مورد عجیب خانم کارمن را بسیار پیچیده ارزیابی کرده و خواستار تحقیقات بیشتر در این زمینه هستند.دلیل عجیب زنی که 30 سال تظاهر به نابینایی کرد.

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
نوزاد بایک سرکامل ویک سرنصفه،2 قلب،3 دست+عکس
نوزاد بایک سرکامل ویک سرنصفه،2 قلب،3 دست+عکس
مشاهده بیشتر