زیباترین دختر آمریکا در 18 سالگی خودکشی کرد + عکس

زیباترین دختر آمریکا در 18 سالگی خودکشی کرد + عکس

زیباترین دختر آمریکا در 18 سالگی خودکشی کرد + عکس

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این دختر بسیار زیبارو و جذاب بوده است. دختری فوق العاده زیبا به علت توهین هایی که به او شده بود در شبکه های اجتماعی اقدام به خودکشی کرد. رفتار های توهین آمیز می تواند زندگی یک شخص را از بین ببرد. این دختر زیبایی خیره کننده ای داشت اما تحمل رفتار آمیز او اطرافیان و جامعه مجازی این دختر آمریکایی را وادار به خودکشی کرد.

 

خودکشی دختر زیبای آمریکایی به خاطر توهین های شبکه های اجتماعی، بِرَندی وِلا ۱۸ ساله ساکن تگزاس ایالات متحده آمریکا بود. او با وجود زیبایی خیره کننده اش سالهای متمادی توسط اطرافیان و همکلاسی هایش در مدرسه مورد تمسخر و توهین قرار داشت.

 

اما آنچه حال دختر جوان را بدتر کرد. رفتارهای توهین آمیز کاربران شبکه های اجتماعی در یکسال گذشته بود. برندی ماه پیش با قرار دادن سلاحی در مقابل قلبش خودکشی کرد. جسد دختر جوان توسط خانواده اش پیدا شد. در ابتدا دلیل خودکشی برای والدین برندی نامشخص بود. تا آنکه دریافتند دختر زیبایشان به علت رفتار بی رحمانه کاربران و فشار عصبی که این رفتار در پی داشته دست به خودکشی زده است.

زیباترین دختر آمریکا در 18 سالگی خودکشی کرد + عکس

قسمت عجیب ماجرا اما وقتی است که بعد از مرگ برندی، کاربران از توهین و مسخره کردن او دست برنداشته و با درست کردن صفحه های تقلبی سعی در ادامه کارشان داشتند. آنها با انواع توهین ها و تمسخر ها مرگ او را هم به ریشخند گرفتند. خانواده برندی از این افراد به مراجع قضایی شکایت کردند. و آنوقت بود که مطالب حاوی توهین و تمسخر شان به سرعت پاک شد.

 

شاید برندی اولین قربانی این نوع رفتار در فضای مجازی نباشد. مطمئناّ افراد زیادی همانند او گرفتار بد گویی های بی مورد شده، زندگی و آینده شان دستخوش این حمله های بدخواهانه نابود شده است.

 

مطالب مرتبط :

عکس زیباترین دختر جهان بخاطر لبهایش

گالری عکسهای زیباترین بازیگران زن و دختر هندی

عکس های زیباترین و خوشگل ترین دختران عراقی

زیباترین دختر چاق جهان (عکس)

عکسهای زیباترین زنان و دختران ترکیه ای

عکس های مراسم انتخاب زیباترین دختر مسلمان جهان

مطالب داغ هفته اخیر

تبلیغات متنی