واکنش تند و تهدید آمیز ترامپ به سخنان روحانی (عکس)

مجموعه : مجله خبری
واکنش تند و تهدید آمیز ترامپ به سخنان روحانی (عکس)

واکنش تند و تهدید آمیز ترامپ به سخنان روحانی (عکس)

به گزارش ایران ناز بتازگی رئیس جمهور ایران حسن روحانی تهدید به بستن تنگه هرمز کرده و به آمریکا هشدادر داده بود با دم شیر بازی نکند که با پاسخ و واکنش شدید دونالد ترامپ روبرو شد . ترامپ به روحانی در توئیتر خود نوشت : «دیگر هرگز و هرگز، ایالات متحده را تهدید نکن وگرنه عواقبی را متحمل خواهی شد که تاکنون تعداد کمی در سرتاسر تاریخ متحمل شده‌اند. ما دیگر کشوری نیستیم که کلمات دیوانه‌وار خشونت و مرگ شما را تحمل کنیم. مراقب باش!»

 

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در پاسخ به حسن روحانی، رئیس جمهور ایران که گفته بود آمریکا “با دم شیر بازی نکند” و جنگ با ایران “مادر جنگ‌ها خواهد بود” در واکنشی تند گفته است که ایران دیگر آمریکا را تهدید نکند، چون آمریکا تحمل نخواهد کرد.

 

آقای ترامپ در توییتر خود نوشته است: ” به رئیس جمهور ایران، روحانی: هرگز و هرگز ایالات متحده را تهدید نکن، وگرنه بلایی سرتان خواهد آمد که کمتر کسی در تاریخ متحمل شده‌است. ما دیگر آن کشوری نیستیم که حرف‌های جنون‌آمیزتان درباره خشونت و مرگ‌ را تحمل کنیم. حواست را جمع کن.”واکنش تند و تهدید آمیز ترامپ به سخنان روحانی (عکس)

آقای ترامپ متن توییت خود را حروف بزرگ نوشته که نشان از تاکید بر آن دارد.

 

حسن روحانی روز گذشته گفته بود: “امروز سخن گفتن با آمریکا معنایی جز تسلیم و پایان دستاوردهای ملت ندارد. آقای ترامپ، ما مرد شرف و ضامن امنیت آبراه منطقه در طول تاریخ هستیم؛ با دم شیر بازی نکنید، پشیمان کننده است.”

آقای روحانی پیش از آن گفته بود که در صورتیکه آمریکا بخواهد مانع صادرات نفت ایران شود، ایران تنگه هرمز در خلیج فارس را که مسیر اصلی عبور نفتکش‌هاست خواهد بست

جدیدترین مطالب

مطالب بیشتر
مطالب پربازدید هفته
دوستان ما