سریع‌ترین اسنایپرهای کالاف دیوتی، همچون یک کماندو بجنگ!

سریع‌ترین اسنایپرهای کالاف دیوتی، همچون یک کماندو بجنگ!

سریع‌ترین اسنایپرهای کالاف دیوتی، همچون یک کماندو بجنگ!

کمپانی اکتیویژن توانست با انتشار نسخه موبایل بازی کالاف دیوتی تحول عظیمی را در صنعت بازی‌های موبایل ایجاد کند. یکی از دلایل اصلی محبوبیت بازی کالاف دیوتی موبایل در میان گیمرها امکان دسترسی به انواع مختلف اسلحه‌ها و نبرد با دشمنان از فواصل دور و نزدیک است. اسنایپر به عنوان یکی از جذاب‌ترین اسلحه‌های این بازی اکشن شناخته می‌شود.

 

بسیاری از گیمرهای حرفه‌ای و باتجربه برای حذف دشمنان خود از سریع‌ترین اسنایپرهای کالاف دیوتی استفاده می‌کنند. خرید اسنایپر کالاف با سی پی ارزان یکی از ساده‌ترین روش‌های موجود برای دسترسی به این اسلحه مرگبار است. در این مطلب، قصد داریم تا شما را با تعدادی از سریع‌ترین و بهترین اسنایپرهای بازی کالاف دیوتی آشنا کنیم.

 

سریع‌ترین اسنایپر کالاف دیوتی کدام اسلحه است؟

حذف کردن دشمنان از فواصل دور به عنوان یکی از استراتژی‌های محبوب در میان گیمرهای بازی کالاف دیوتی موبایل شناخته می‌شود. استفاده از اسنایپر برای از بین بردن دشمنان در مودهای مختلف این بازی، به خصوص در مود بتل رویال به شما کمک می‌کند تا در کنار ضربه ردن به دشمنان به خوبی از خود محافظت کنید. اما یکی از سوالاتی که برای گیمرهای علاقه‌مند به بازی کالاف دیوتی به وجود می‌آید، این است که سریع‌ترین اسنایپر موجود در این بازی کدام اسلحه است؟

 

انتخاب یک اسنایپر مناسب که بتواند دشمنان شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن مورد هدف قرار دهد، در موفقیت شما در میدان نبرد نقش بسیار مهمی دارد. در نهایت گروهی در بازی کالاف دیوتی موبایل به پیروزی می‌رسد که بتواند دشمنان خود را سریع‌تر از پیش رو بردارد. در صورتی که شما cp بازی کالاف دیوتی موبایل لازم برای خرید اسنایپرهای سریع کالاف دیوتی را در اختیار ندارید، می‌توانید با خرید سی پی کالاف دیوتی ارزان به اهداف خود دست پیدا کنید.

 

برخی از سریع‌ترین اسنایپرهای کالاف دیوتی عبارتند از:

  • اسنایپر Locus
  • اسنایپر SVD
  • اسنایپر ZRG 20mm
  • اسنایپر Rytec AMR
  • اسنایپر Dragunov
  • اسنایپر M14 EBR
  • اسنایپر Outlaw

 

اسنایپر سریع ZRG 20mm

اگر به دنبال یک تفنگ اسنایپر سریع هستید که بیشترین آسیب ممکن را به دشمنان وارد کند، اسنایپر ZRG 20mm می‌تواند در میدان نبرد به شما و اعضای گروه کمک کند. سرعت گلوله این اسنایپر بسیار بالا است، می‌تواند اهداف در فواصل بسیار زیاد را مورد هدف قرار دهد و همچنین دقت بسیار بالایی دارد.

 

سریع‌ترین اسنایپرهای کالاف دیوتی، همچون یک کماندو بجنگ!

 

بسیاری از گیمرهای حرفه‌ای در حالت چند نفره یا بتل رویال کالاف دیوتی موبایل برای حذف کردن دشمنان خود از این اسنایپر سریع استفاده می‌کنند.

 

اسنایپر SVD؛ مناسب برای مبارزات طولانی

اسلحه اسنایپر SVD کالاف دیوتی شباهت بسیار زیادی به اسلحه SKS دارد. یکی از تفاوت‌های موجود میان این دو اسلحه شدت لگد کمتر اسنایپر SVD است که می‌تواند تیراندازی را برای گیمرها راحت‌تر کند. به این صورت شما می‌توانید دشمنان خود را با دقت بیشتری نابود کنید و به پیروزی برسید. در صوری که به دنبال یک اسنایپر سریع برای حضور در نبرد بتل رویال می‌گردید، اسلحه SVD می‌تواند برای شما گزینه مناسبی باشد. همچنین در مسابقات چند نفره حساس و طولانی، SVD می‌تواند برای رسیدن به پیروزی به گروه شما کمک کند.

 

نابود کردن دشمنان با اسنایپر Rytec AMR

اسلحه اسنایپر Rytec AMR به دلیل وارد کردن آسیب شدید به دشمنان می‌تواند در مبارزات بتل رویال به شما کمک کند. این اسلحه دارای گلوله انفجاری ترمیت است که می‌تواند با به آتش کشیدن دمشنان آن‌ها را به سرعت از پا در آورد. به طور کلی، اسلحه Rytec AMR در مود بتل رویال عملکرد قابل قبولی را از خود نشان می‌دهد.، البته نباید از این نکته غافل شد که لگد عمودی اسنایپر Rytec AMR می‌تواند برای برخی از گیمرها آزاردهنده باشد و آن‌ها را برای کار کردن با این اسلحه با مشکل مواجه کند.

 

اسنایپر Outlaw؛ یکی از برترین و سریع‌ترین اسنایپرهای کالاف دیوتی

بسیاری از گیمرهای حرفه‌ای پیشنهاد می‌کنند که برای پیروزی در نبرد بتل رویال قبل از هر چیز به دنبال یک اسنایپر Outlaw بگردید. این اسلحه معمولا در جعبه‌های سبز رنگی که در اطراف ساختمان‌ها قرار دارند، پیدا می‌شود. برای کنترل هر چه بهتر این اسلحه می‌توانید به سراغ استفاده از Stabilizer بروید. اسنایپر Outlaw نه تنها یکی از سریع‌ترین اسلحه‌های بازی کالاف دیوتی است، بلکه در زمینه دقت و قدرت نیز در رتبه‌های برتر قرار می‌گیرد. دقت این اسلحه 68 و میزان آسیب یا همان Damage آن برابر با 83 است. در نتیجه شما می‌توانید با استفاده از این اسلحه هر حریفی را از پا در آورید!

 

اسنایپر Outlaw نه تنها در نبردهای سهمگین بتل رویال به شما کمک می‌کند، بلکه شما می‌توانید با شخصی‌سازی این اسلحه در بخش Loadout مود چند نفره، از Outlaw برای حذف کردن دشمنان در این مود نیز استفاده کنید. در صورت نیاز به سی پی برای خرید اسنایپر سریع Outlaw، می‌توانید به سراغ خرید سی پی کالاف دیوتی از فروشگاه‌ معتبر آی گیم بروید.

 

اسلحه Locus؛ بهترین اسنایپر کالاف دیوتی

بسیاری از گیمرها باور دارد که اسلحه Locus بهترین اسنایپر بازی کالاف دیوتی است. هیچ یک از اسنایپرهای موجود در بازی کالاف دیوتی نمی‌توانند به اندازه اسلحه Locus به دشمنان آسیب وارد کنند. این اسلحه در کنار سرعت بالای گلوله، دقت بسیار بالایی نیز دارد.

 

سریع‌ترین اسنایپرهای کالاف دیوتی، همچون یک کماندو بجنگ!

 

شما می‌توانید با استفاده از Locus از فواصل بسیار دور به دشمنان خود حمله کنید و قبل از این که حتی آن‌ها فرصت پیدا کردن موقعیت مکانی شما را داشته باشند، آن‌ها را از بین ببرید. امتیاز 84 برای Damage و امتیاز 90 برای دامنه شلیک، از جمله عواملی هستند که Locus را به بهترین اسنایپر کالاف دیوتی تبدیل می‌کنند.

 

آی گیم، بهترین سایت خرید سی پی ارزان و معتبر کالاف

بسیاری از گیمرها در استراتژی‌های نبرد خود از انواع اسنایپرها استفاده می‌کنند. شما می‌توانید با استفاده از اسنایپرها از فاصله دور و بدون دیده شدن تمامی دشمنان خود را به راحتی حذف کنید. در صورتی که برای خرید سریع‌ترین اسنایپرهای کالاف دیوتی با مشکل کمبود سی پی مواجه هستید، می‌توانید به سراغ خرید سی پی ارزان آی گیم بروید. آی گیم، فروشگاه معتبر خرید سی پی کالاف دیوتی معتبر، با تنوع محصولات درون بازی، امنیت و اعتبار مثال زدنی، و تحویل سریع محصولات، بهترین گزینه برای خرید سی پی ارزان بازی کالاف است.

 

سایت خرید سی پی آی گیم برای تمامی عناوین کالاف دیوتی، بسته های متنوعی از سی پی و آفرهای کالاف دیوتی ارائه می دهد تا مشتریان بتوانند به راحتی محصول مورد نیاز خود را پیدا کنند. در صورت بروز هرگونه مشکل، مشتریان می توانند از پشتیبانی تلفنی و آنلاین آی گیم کمک بگیرند.

مطالب داغ هفته اخیر