سینه های دردسر ساز این دختر کار دستش داد + عکس

سینه های دردسر ساز این دختر کار دستش داد + عکس

سینه های دردسر ساز این دختر کار دستش داد + عکس

ماجرای دختری که در چاه فاضلاب بخاطر بزرگی سینه هایش گیر کرد و این خبر دست به دست در شبکه های اجتماعی می چرخد! علت این اتفاق را در بخش زیر از سایت فراناز دنبال کنید.

 

گیر کردن سینه های گنده دختر دانشجو در چاه فاضلاب ماموران آتش نشانی را وارد عملیات کرد. یک دختر دانشجو به دلیل وزن بالایی که دارد در چاه فاضلاب گیر افتاد و در هنگام خارج شدن سینه هایش به دیواره چاه گیر کرد و مانع خروج او از چاه شد که با تلاش ماموران آتش نشانی نجات پیدا کرد.

 سینه های دردسر ساز این دختر کار دستش داد + عکس

دختری بخاطر سینه های گنده در چاه گیر کرد تصاویر

 

دختر دانشجو پس از افتادن موبایلش در چاه فاضلاب خودش دست به کار شد اما به علت سنگینی و وزن زیاد با مشکل مواجه شد. دختر نوجوان ۱۶ ساله اهل دوور ایالت کنت هنگامی که گوشی موبایلش در جوی فاضلاب نسبتا عمیق شهر افتاد تصمیم گرفت

 

خود را مجهز به یک جفت چکه و حوله نماید و به هر طریقی شده انرا در بیاورد. به کمک مادر از چاه فاضلاب رفت پایین. هنگامی که تا گردن در فاضلاب فرو رفته بود به خاطر وزن سنگین خود نمی توانست بالا بیاید.

 

مادر دختر خانم “جوآن برچنو ۳۶ ساله از ترس خفه شدن دخترش سریعا به آتش نشانی زنگ می زند. مامورین به موقع بالای چاه حاضر می شوند و دختر را نجات می دهند.

 

دختر دانشجو “الا آن برچینو می گوید: همه چیز به ارامی داشت تمام می شد. من می توانستم بالا بیایم. نیاز به کمک نبود. فقط مادرم یک خورده دستپاچه شد و فورا به امداد و نجات زنگ زد. به گزارش ناز وب هنگامی که من بالا امدم از خجالت یک راست به سمت خانه به راه افتادم و خودم را انداختم در حمام. وی می افزاید با گوشی موبایلم صحبت می کردم هنگامی که می خواستم انرا در جیبم بگذارم از دستم لیز خورد و افتاد تو چاه فاضلاب.

 

مادر دختر می گوید چاه فاضلاب نزدیک خانه بود. هنگامی که من شتابان به سمت خانه رفتم تا به امداد و نجات زنگ بزنم هنگامی که برگشتم و دیدم دخترم به سمت خانه می آید از خنده روده بر شده بودم.

مطالب داغ هفته اخیر

تبلیغات متنی