داستان دردسر ساز صیغه ی زن 34 ساله عاشق با پسری 24 ساله

داستان دردسر ساز صیغه ی زن 34 ساله عاشق با پسری 24 ساله

داستان دردسر ساز صیغه ی زن 34 ساله عاشق با پسری 24 ساله

حسادت انگیزه‌یی شد تا زن 34 ساله برای انتقام از همسر صیغه‌یی خود دست به اقدام عجیبی بزند. این زن وقتی دید پسر 24ساله علاقه‌یی به زندگی با وی ندارد، خودرویش را به آتش كشید و او را تهدید به اسیدپاشی كرد.

 

ماجرای آشنایی این زن و مرد زمانی آغاز شد كه اواخر آذرماه سال جاری زن جوانی به نام هانیه در میهمانی یكی از دوستانش شركت كرد. هانیه در مراسم تولد دوستش دل به یك جوان شیك‌پوش به نام مهران بست و آن شب آنها یك رابطه دوستانه را آغاز كردند.

 

2 ماه بعد

10‌بهمن‌ماه سال جاری مهران پسر 24 ساله روبروی میز بازپرس دادسرای شهید هاشمی نشست و گفت: من بخاطر تیپ و چهره‌ام علاقه خاصی به هنرپیشگی داشتم و می‌دانستم اگر وارد این حرفه شوم، موفق خواهم شد.

 

آن شب در میهمانی، هانیه سر صحبت را با من بازكرد و مدعی شد آشنایی دارد كه می‌تواند از من یك هنرپیشه معروف بسازد.

 

رویای هنرپیشه شدن كافی بود تا رسیدن به آرزوهایم را در گرو زندگی با هانیه ببینم. هانیه 10سال از من بزرگ‌تر است و 2سال پیش از شوهرش طلاق گرفته بود. وی افزود: بعد از مدتی او را صیغه كردم و بعد از ازدواج موقت متوجه شدم كه چه كلاهی سرم رفته است. چون حرف‌های هانیه دروغ بود و برخلاف آنچه تصور می‌كردم او مخالف هنرپیشه‌شدن من بود. در حالی كه مدت صیغه ما در حال تمام‌شدن بود من با دختر دیگری آشنا شدم و از زندگی هانیه بیرون رفتم.

 

بعد از تمام شدن مدت ازدواجمان، هانیه مرتب با من تماس می‌گرفت و می‌گفت باید مهلت صیغه را تمدید كنم. اما من هرچه به او می‌گفتم دیگر حاضر به ادامه زندگی با یك زن فریبكار نیستم، گوشش بدهكار حرف‌هایم نبود تا اینكه چند وقت پیش وقتی از خانه‌ام بیرون آمدم، در كمال ناباوری خودرو مزدا خود را در دود و آتش دیدم.

 

همان لحظه متوجه شدم كه این توطئه هانیه است كه برای انتقام‌جویی از من خودرو‌یم را به آتش كشیده است. وی در ادامه افزود: آن روز هانیه با من تماس گرفت و مرا تهدید به اسیدپاشی كرد.

 

بعد از این تصمیم گرفتم از این زن توطئه‌گر شكایت كنم. بعد از شكایت پسر جوان، بازپرس پرونده دستور بازداشت زن توطئه‌گر را صادر كرد. این زن 34 ساله وقتی پیش روی بازپرس قرار گرفت پذیرفت خودرو جوان مورد علاقه‌اش را آتش زده است. وی گفت: من عاشق تیپ و ظاهر مهران شدم تا جایی كه بدون او نمی‌توانم زندگی كنم!

 

آن شب در میهمانی وقتی متوجه شدم او به بازیگری علاقه دارد ناچار شدم برای به دست آوردن او دروغ بگویم تا او حاضر شود با من زندگی كند. از طرفی من در زندگی اولم شكست خوردم و بعد از طلاق تنها در آپارتمانم زندگی می‌كنم. با مهران آشنا شدم تا تنهایی‌هایم پرشود.

 

وی افزود: مهران مرا صیغه كرد و وارد زندگی‌ام شد.

 

اوایل همه‌چیز خوب بود اما بعد از مدتی متوجه شدم كه مهران با دختر جوانی آشنا شده و قصد ازدواج دارد، همچنین مدت صیغه ما نیز به پایان رسید و مهران دیگر تلفن‌های مرا جواب نمی‌داد. آنقدر عاشق او بودم كه نمی‌توانستم بدون او زندگی كنم.

 

حسادت همه وجودم را فرا گرفته بود تا جایی كه مهران را تهدید به اسیدپاشی كردم تا مهلت صیغه را تمدید كند. اما او باز هم حاضر به زندگی با من نبود به همین خاطر نقشه یك انتقام‌جویی را طراحی كردم. روز حادثه با یك گالن بنزین جلوی خانه مهران رفتم و در فرصتی مناسب خودروی مزدای او را به آتش كشیدم.

 

همه این انتقام‌جویی بخاطر عشق و علاقه من به او بود و در این بین چیز دیگری نبود. با اعترافات این زن انتقام‌جو، بازپرس پرونده قرار بازداشت موقت وی را صادر كرد و زن توطئه‌گر با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.

جدیدترین مطالب سایت