طلاق گرفتن زنی از روح خودش بخاطر عدم تفاهم! + عکس

طلاق گرفتن زنی از روح خودش بخاطر عدم تفاهم! + عکس

طلاق گرفتن زنی از روح خودش بخاطر عدم تفاهم! + عکس

این خانم در اقدامی عجیب و باورنکردنی با یک روح ازدواج کرد که باعث جنجال زیادیدر رسانه ها و فضای مجازی شد اما این جنجال انتشار خبر طلاق بخطر عدم تفاهم با روح بسیار داغ تر شد.

 

از قرار معلوم زنی جوان موضوع روح ۳۰۰ ساله را خیلی بیشتر از آنچه که تصور می شود جدی گرفته است که حتما با روح مورد نظر به تفاهم نرسیده و در نهایت از او جدا شد و طلاق قانونی گرفت.

 

آماندا اسپرو ۴۶ ساله سال گذشته به دلیل ادعا عجیب و غریبش یعنی تصمیم به ازدواج با روح ۳۰۰ ساله یکی از دزدان دریایی شناخته شد و حالا بعد از گذشت چندین ماه از ازدواج و زندگی مشترک با روح مورد نظر به این نتیجه رسیده است که با او تفاهم ندارد و قصد جدایی دارد.طلاق گرفتن زنی از روح خودش بخاطر عدم تفاهم! + عکس

 

وی که گفته بود از مردان دنیای واقعی و مادی دلزده شده است و تصمیم داشته با روح دزد دریایی ازدواج کند حالا از قرار معلوم از مردان غیرمادی هم خسته شده و کلا تصمیم به تنهایی دارد.

 

این خانم بعد از عاشق شدن و ازدواج با یک روح ۶۰۰۰ یورو هزینه کرد تا حتی نامش را به نام خانوادگی روح مورد علاقه اش تغییر دهد اما حالا دیگر خبری از عشق و علاقه میان آنها وجود ندارد و زندگی مشترک واقعا متفاوت شان پایان خواهد یافت.

 

ازدواج عجیب یک زن با یک روح + عکس

زنی که روحش توسط شیطان تسخیر شده

عکس جنجالی لحظه جدا شدن روح از بدن یک موتور سوار

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
دعوای عجیب پسرجوان با دوست دخترش درخیابان(عکس)
دعوای عجیب پسرجوان با دوست دخترش درخیابان(عکس)
مشاهده بیشتر