عجیب ترین دلیل طلاق + عکس

عجیب ترین دلیل طلاق + عکس

عجیب ترین دلیل طلاق + عکس

 

به گزارش تیم ف-ر-ا-ن-ا-ز مرد پولدار که پنهان از همسر اولش , میلوینها دلار را خرج همسر دومش کرده بود به دادگاه شکایت کرد ! این مرد تاجر که برای بار دوم ازدواج کرده بود پس از مدتی کوتاه تصمیم به شکایت و طلاق همسر دومش میگیرد. اما علت طلاق بسیار جالب است.

 

یک تاجر مستقر در سنگاپور به نام ” توه انگ ” 55 ساله و خانم ” آنجلینا جیانگ ” در نوامبر سال 2016 میلادی یک دیگر را ملاقات کردند و در این ملاقات عاشق یکدیگر شدند و در نهایت عشق آنها همیشگی شد و توانستند با یکدیگر ازدواج کنند و این در حالی بود که آقای توه انگ ازدواج کرده بود.

 

عجیب ترین دلیل طلاق + عکسعجیب ترین دلیل طلاق + عکس

 

اما طولی نکشید که بین دسامبر 2016 الی مارس 2017 این مرد تاجر حدود یک میلیون دلار به حساب همسرش واریز کرد که 819 هزار دلار آن متعلق به هزینه های زندگی بود.جالب اینجاست که این زوج در مارس 2017 میلادی در طی یک توافقی با یکدیگر 2 میلیون دلار به عنوان وام به خانم جیانگ پرداخت شد و سپس آنرا امضا کردند. اما این روزها زن جوان ادعایی عجیب کرده است و بر این باور می باشد که این پول تنها یک هدیه بوده است و هیچ وامی در کار نیست!!

 

به این خاطر تاجر سنگاپوری آنرا یک وام اعلام کرد و از همسرش در خواست نمود تا آنرا سریع تر باز گرداند و زن جوان در دادگاه این گونه گفت که طبق قراردادی میان او و همسرش آنها یک قرارداد این چنینی طراحی کردند تا همسر اول توه شک نکند که او مرا بیشتر از همسر اولش دوست دارد چرا که واقعا شوکه کننده است در طی چند سال 3 میلیون دلار به او داده است

 

عجیب ترین دلیل طلاق + عکسعجیب ترین دلیل طلاق + عکس

 

وکیل خانم جیانگ اشاره کرد که آقای توه با جیانگ بسیار دوستانه حرف میزند و به او گفته است که این پول تنها یک هدیه بود که قرار داد وام تنها یک فریب ساده برای همسر اول تاجر بود و در حقیقت پول به خانم جیانگ متعلق میباشد و اما در دادگاه توه آنرا رد کرد و گفت هر چه سریع تر خانم جیانگ پولش را پس بدهد. با این حال هنوز دادگاه ادامه دارد و نتیجه دقیقی از منبعی منتشر نشده است.

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
شورت و سوتین و لباس زیر زنانه و دخترانه جذاب و زیبا مخصوص شب زفاف
شورت و سوتین و لباس زیر زنانه و دخترانه جذاب و زیبا مخصوص شب زفاف
مشاهده بیشتر