زنی که اگر عطسه کند استخوان هایش خرد میشود

زنی که اگر عطسه کند استخوان هایش خرد میشود

زنی که اگر عطسه کند استخوان هایش خرد میشود

بیماری نادر استخوانی زن استرالیایی باعث شده که با کوچکترین فشاری استخوان های او بشکنند و خورد شوند. این زن حتی با یک عطسه هم استخوان هایش می شکنند. بیماری عجیب این زن جوان سبب شکستن تمام استخوانهای بدنش شده است .

 

این زن جوان حتی در هنگام تولد 14 استخوان شکسته در بدنش داشته است . با هر اتفاق ساده استخوانهای بدن این زن میشکند حتی بخاطر عطسه کردن نیز استخوان این زن جوان شکسته و وی را مجبور کرده تا مدتی را در بیمارستان بستری شود . «جولی استون استریت»که در سیدنی زندگی می کند و اصالتا استرالیایی است، با یک بیماری بسیار نادر اسکلتی که استخوان زایی نام دارد،

 

متولد شد؛ درگیری این خانم با بیماری نادر خود موجب شده با هر عطسه ای که می کند یکی از استخوان هایش بشکند و مدت زیادی را در بستر بیماری بگذراند.

 

این خانم 42 ساله، از 13 ماهگی تا 5 سالگی، یک دور تمام استخوان های بدنش شکسته و دوباره ترمیم شده اند؛ هم چنین مادر او می گوید: “هنگام تولد که بدن جولی ضعیف و ناتوان بوده، 14 استخوان او شکسته بود و همه این ها در حالیست که تا ده سالگی جولی 60 استخوان شکسته در بدن خود داشته است”.

 

بیماری نادر «جولی استون استریت» باعث می شود تا با هر اتفاق کوچکی استخوان های او آسیب ببینند و بشکنند.عطسه کردن، غلت زدن در رختخواب هنگام استراحت و افتادن از ویلچر باعث شکسته شدن مهره های کمر جولی شده و او را تا مدت ها از انجام فعالیت های روزانه خود منع کرده است.

 

به گزارش فرا ناز انجام 26 عمل جراحی تا سن 25 سالگی این خانم استرالیایی، پزشکان را مجبور کرده تا با استفاده از دنده های فلزی استخوان ها را در کنار هم نگه دارند.“جولی استون استریت” هم اکنون در یک مرکز خیریه به طور داوطلبانه فعالیت دارد و به عنوان معلم به دانش آموزان توریسم و گردشگری را آموزش می دهد.

 

جولی علت علاقه خود به تدریس توریسم و گردشگری را از آن جهت که قبلا در “کانتاس” بزرگ ترین خطوط هواپیمایی استرالیا کار می کرده و بواسطه آن سفرهای زیادی رفته بیان می کند.این شرکت هم اکنون پس از خطوط هواپیمایی کی ال ام و اویانکا، سومین شرکت قدیمی و فعال هواپیمایی جهان به شمار می آید.

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
خانواده ای عجیبی که موهای بسیار بلندی دارند (عکس)
خانواده ای عجیبی که موهای بسیار بلندی دارند (عکس)
مشاهده بیشتر