عکس نایاب از صورت آیت الله رفسنجانی در کفن

مجموعه : گالری عکس
عکس نایاب از صورت آیت الله رفسنجانی در کفن

عکس نایاب از صورت آیت الله رفسنجانی در کفن

ماجرای عکس های چهره آیت الله هاشمی رفسنجانی و جای کبودی های مشکوک روی صورتش را در ادامه می خوانید.

 

آیت آلله هاشمی رفسنجانی  رئیس تشخیص مصلحت نظام بودند و لقب یار دیرین رهبر معظم انقلاب آیت الله خامنه ای را داشتند چندی پیش دار فانی را وداع گفتند و به سوی حق شتافتند یاسر هاشمی فرزند  آیت الله هاشمی در صفحه اینستاگرام خود عکسی از جنازه آن محرم گذاشته و متن زیرش نوشتن که این تصویر و متن نوشته در فضای مجازی جنجال بر انگیز شده است در ادامه عکس صورت آیت الله رفسنجانی پس از مرگ را در صفحه اینستاگرام یاسر هاشمی در سایت فراناز خواهید دید با ما همراه باشید.

 

عکس پیکر آیت الله رفسنجانی
در تصویر زیر عکسی از پیکر مرحوم هاشمی‌رفسنجانی را مشاهده می‌کنید که غلامعلی رجایی آن را منتشر کرده است.

عکس نایاب از صورت آیت الله رفسنجانی در کفن

 

عکس نایاب از صورت آیت الله رفسنجانی در کفن

غلامعلی رجایی: عکس پیکر آیت‌الله هاشمی را دستکاری کرده‌اند/درصورت ایشان هیچ نشانی از زخم و کبودی نیست

مشاور آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در کانال تلگرامش یکی از تصاویر منتشر شده از پیکر آیت‌الله را دستکاری شده دانست و خطاب به جاعلان آن نوشت: جاعلان اگر دین ندارند لااقل آزاده باشند.

 

عکس و متن زیر در کانال محمدعلی رجایی منتشر شده است: الان دوستی این خبر را به نقل از سایت خبرچین نیوز برایم فرستاد واز من خواست تکذیبیه ای بر این خبر دروغ بنویسم.

 

این سایت با درج عکس دستکاری شده از قول من به دروغ نوشته رجایی هم این عکس را تاییدکرده!!! زمانه بسیار بدی شده و ایمان بعضی ها به تاراج جعل و دروغ برده شده است.

 

عکس پیکر مطهر هاشمی را که دیشب منتشرکردم آقا یاسر حدود شش ساعت پس از فوت این عزیز و بعد از اتمام غسل و کفن پیکر و وقتی ازکنار آن بیرون رفتیم تا خانمها با پیکر هاشمی وداع کنند، گرفت ومن تا دیروز نمیدانستم کسی واز جمله یاسر از پیکرعکسی گرفته است و الا در یادداشتم بدان اشاره‌ای کردم.

 

یاسر دیشب که یادداشتم را دید عکس را برایم فرستاد که با این عکس دستکاری شده منتشرشده دراین سایت و بعضی گروهها، تفاوت های آشکاری دارد.

 

مجددا عرض می شود و با مقایسه دو عکس اصلی و دستکاری شده توسط جاعلان و سیه دلان بخوبی پیداست که درصورت آقای هاشمی هیچ نشانه ای از زخم،خون، یا کبودی وجود ندارد.

 

بنظر می رسد پیروان ماکیاول برای جا اندازی یک دروغ به چه شیوه های کثیفی متوسل می شوند.رحمت خدا بر آیت الله جوادی آملی که در مراسم ختم هفتم هاشمی در قم با دلی شکسته گفت: هاشمی مظلوم است حیا و میتا.

 

جاعلان و دروغ سرایان اگرمسلمانند، بگذارند فرزندان داغدار و مصیبت زدگان هاشمی با این داغ تنها باشند و اگر به شریعت پای بندی ندارند، لااقل آزاده باشند.عکس نایاب از صورت آیت الله رفسنجانی در کفن

 
مطالب مرتبط :

عکس پیکر آیت الله رفسنجانی در اتاق امام خمینی (ره)

 

اولین عکس منتشر شده از پیکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

 

عکسهای مراسم باشکوه خاکسپاری آیت الله هاشمی رفسنجانی

 

زندگینامه خودنوشت هاشمی رفسنجانی از زبان خودش

 

عکس جالب آیت الله هاشمی رفسنجانی در اتوبوس واحد

 

گزارش تکمیلی از تشییع جنازه آیت‌ الله رفسنجانی + تصاویر

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
برانگیختگی جنسی و هات کردن زنان + جزئیات کامل
برانگیختگی جنسی و هات کردن زنان + جزئیات کامل
مشاهده بیشتر