لو رفتن عکس های لخت دختر 20 ساله نخست وزیر نیوزلند

لو رفتن عکس های لخت دختر 20 ساله نخست وزیر نیوزلند

لو رفتن عکس های لخت دختر 20 ساله نخست وزیر نیوزلند

تصاویر عکس های لخت دختر نخست وزیر در فضای مجازی برای وی دردسر ساز شد.

 

همان گونه که میدانیم فضای مجازی همان قدر که منفی دارد مثبت هم دارد چند روز پیش در فضای مجازی عکس لخت یکی از سیاستمدارای کشور نیوزلند روی صفحات آمد و مردم با عکس لخت دختر وی واکنش هایی نشان دادند جهت دیدن عکس های برهنه این دختر در ادامه مطلب منتشر شدن عکس های لخت دختر نخست وزیر نیوزلند با فراناز همراه شوید.

 

استفانی کی، دختر ۲۰ ساله “جان کی”، نخست وزیر کنونی نیوزیلند در نمایشگاهی در فرانسه اقدام به انتشار تصاویر عریان و مستهجن از خود کرده است.

 

فراناز: در حالیکه تمامی سیاستمداران وابسته به دولت انگلستان مرکزی از جمله نیوزیلند همواره بر حفظ حریم شخصی خانواده سیاسیون این کشورها تاکید دارند ،‌ اکنون انتشار تصاویری از دختر نخست وزیر نیوزیلند موجی از اعتراضات را در کشورهای انگلیسی زبان در پی داشته است.

 

روزنامه دیلی میل انگلستان با انتشار این تصاویر مستهجن از دختر ۲۰ ساله جان کی ، به شدت این اقدام صورت گرفته را زیر سوال برده و این اقدام را رفتاری ناشایست و خارج از شأن دختر یک نخست وزیر عنوان کرده است.

لو رفتن عکس های لخت دختر 20 ساله نخست وزیر نیوزلند

عکس های لخت دختر

 

همچنین سایت پرداد در این باره می نویسد: اخیرا تصاویری از ” استفانی کی “دختر ۲۰ ساله نخست وزیر نیوزلند منتشر شده است که باعث حرف و حدیثهای زیادی پیرامون وی شد. او که در تمام این تصاویر تقریبا تبلیغاتی برهنه دیده میشود با انتشار آنها باعث دردسر و انتقاد خود و پدر سیاستمدارش شد.

 

به گزارش فراناز این دختر ۲۰ ساله که فرزند ” جان کی” نخست وزیر نیوزلند است در دانشگاه هنرهای زیبای پاریس مشغول تحصیل است و میگوید این تصاویر را برای شرکت در نمایشگاهی در هفته طراحی که ماه آینده در پاریس برگزار میشود تهیه کرده است.

 

اکثر روزنامه نگاران و سیاستمداران کشورش او را مایه خجالت و یک دیوانه تمام عیار خطاب کرده اند و به رفتار او به عنوان فرزند یک سیاستمدار درجه یک و فرد سرشناس سیاسی در دنیا اعتراض کرده اند و گفته میشود جامعه نیوزلند در شوک بزرگی به سر میبرد.

لو رفتن عکس های لخت دختر 20 ساله نخست وزیر نیوزلند

عکاسی که این تصاویر را از او گرفته است میگوید او دختر با استعدادی است اما بدون توجه به پیش زمینه خانوادگی اش دست به کار احمقانه ای زده است اما او خود را برای شنیدن این اعتراضات آماده کرده بود.فراناز،او معتقد است مردم کشورش باید به او به عنوان یک هنرمند نگاه کنند و کار او را از دید هنری نقد و بررسی کنند . او اصرار دارد که زندگی هنری اش باید از زندگی خصوصی او جدا باشد.

مطالب داغ هفته اخیر

تبلیغات متنی