عکس نسیم نهالی همسر محسن فروزان در کافی شاپ

عکس نسیم نهالی همسر محسن فروزان در کافی شاپ

عکس نسیم نهالی همسر محسن فروزان در کافی شاپ

جنجال آفرینی محسن فروزان و همسرش نسیم نهالی با انتشار پستی در ایسنتاگرام شروع شد. محسن فروزان یکی از بازکنان فوتبال ایران می باشد که در دروازبان تیم فوتبال صبای قم است محسن فروزان در خیلی از تیم های فوتبال ایران بازیکن خوبی است به تازگی در عکسی که تولد همسر و خودش را جشن گرفته است عدد شمع همسر محسن فروزان در فضای مجازی جنجال بر آنگیز شده است و همه در این مورد کامنت های برای حسن فروزان گذاشته اند که بسی تامل دارد در ادامه جزئیات بیشتر از تصویر کیک تولد نسیم نهالی همسر محسن فروزان جنجال ساز شد! را در سایت فراناز خواهید دید با ما همراه باشید.

 

محسن فروزان بارها و بارها اعلام کرده که استقلالی است و با وجود اینکه در حال حاضر در صبای قم بازی می‌کند اما همچنان برای پرسپولیسی‌ها کری می‌خواند.

عکس نسیم نهالی همسر محسن فروزان در کافی شاپ

وی که در دیدار پرسپولیس و صبا یک پنالتی چیپ از رضاییان خورد بعد از برد صبا مقابل ذوب‌آهن در اصفهان ادعا کرد که استقلال را با واکنش‌هایش در بازی با ذوب‌آهن در رده سوم جدول نگه داشته است و از این بابت خوشحال است.

 

همین اظهار نظر فروزان در میکسدزون ورزشگاه اصفهان توام با واکنش همسر وی در اینستاگرام شد و او با قراردادن یک ویدئو و لب‌خوانی یک موسیقی که در حمایت از استقلال بود حسابی فضای مجازی را به سمت آبی‌ها برد اما این پایان کار نبود چون پرسپولیسی‌ها در این یکی دو روز بارها و بارها به صفحه فروزان حمله کرده و به شدت از وی و همسرش انتقاد کردند.

 

جالب است که تعدادی از فن پیج‌های پرسپولیسی با انتشار پست‌هایی خواهان عذر‌خواهی فروزان و همسرش از طرفداران پرسپولیس شده‌اند!

 

عکس های لو رفته همسر محسن فروزان در اینستاگرام

جدیدترین مطالب

مطالب بیشتر
مطالب پربازدید هفته
دوستان ما