فال و طالع بینی فصل پاییز | طالع شما در فصل پاییز چیست؟

فال و طالع بینی فصل پاییز | طالع شما در فصل پاییز چیست؟

فال و طالع بینی فصل پاییز | طالع شما در فصل پاییز چیست؟

الان در فصل پاییز هستیم و شاید خیلی از شما بخواهید بدانید که فال و طالع بینی شما در فصل پاییز چیست. ما در این قسمت از سایت تفریحی فراناز مقاله اي از طالع بینی فصل پاییز را منتشر کرده ایم.

 

طالع بینی فصل پاییز

در 31 شهریور، شروع تازه اي کـه منتظرش بودید همراه با بهانه اي عالی برای پختن دستور العمل هاي‌ ژاکت، چکمه و ادویه کدو حلوایی مورد علاقه شـما فرا می رسد. در اعتدال پاییزی، هنگامی کـه خورشید از علامت عملگرای زمین باکره بـه نشانه تعادل جوی هوا حرکت میکند، ما رسماً از یک فصل جدید استقبال خواهیم کرد، یک بوم خالی کـه برای شروعی جدید ساخته شده اسـت.

 

فرصتی برای تازه کردن روال خود و تعهد مجدد بـه اهدافتان، پاییز طبق معمولً با خم شدن و بازگشت بـه کار پس از تابستانی مفرح و پر از آفتاب – و بـه ویژه امسال – تابستانی پر از سفر های انتقامی مشخص می شود. و با یک فصل قهقرایی عطارد و کسوف در افق، کیهان قصد دارد هر چیزی را کـه دیگر بـه شـما خدمت نمیکند را از بین ببرد تا زمینه را برای فصل جدیدی فراهم کند.

 

چند تاریخ کلیدی: در 1 مهر، پیام رسان عطارد از 13 مرداد تا 3 شهریور بـه باکره باز میگردد، جایی کـه اخیراً در ان قرار داشته اسـت، بنابر این می توانید پیشبینی کنید کـه هر انتهای باقیمانده را دوباره مشاهده کنید. و، یک خبر خوب برای ایجاد شتاب در اهداف تصویری کلان: هنگامی کـه عطارد در 10 مهر بـه اتمام رسید، برقراری ارتباط و حرکت بـه جلو آسان تر خواهد بود.

 

3 آبان، خورشید گرفتگی و ماه نو را در عقرب نشان می دهد کـه بـه عنوان دکمه تنظیم مجدد نجومی عمل میکند و لحظات و تغییرات چشم نوازی را ارائه می دهد، بـه ویژه در مورد هویت، خودکاوی و خودآگاهی، در حالی کـه 17 آبان میزبان یک ماه گرفتگی احساسی اسـت. و ماه کامل در ثور. سایت فراناز

 

1. طالع بینی ماه فروردین

فال و طالع بینی فصل پاییز | طالع شما در فصل پاییز چیست؟

پیوندهای شـما پس از اعتدال پاییزی، بـه لطف خورشید مطمئن، زهره رمانتیک و زمان پیام رسان عطارد در منطقه شراکت شـما در بیشتر ماه مهر، مورد توجه قرار میگیرند. کار بر روی هر گونه سوء تفاهم یا ایجاد مسیری رو بـه جلو برای دستیابی بـه آرزوهای مشترک آسان تر خواهد بود.

 

سطح اسانی شـما در روابط صمیمانه و همچنین درک ارزش خود نیز موضوعاتی هستند کـه نمی توانید در طول فصل گرفتگی از ان‌ها اجتناب کنید، فصلی کـه درحدود 3 آبان و 17 آبان بـه اوج خود می رسد. خارج شدن از منطقه اسانی و لذت بردن از گسترش افق هنگامی کـه خورشید دربخش ماجراجویی شـما از 1 آذر تا انقلاب زمستانی قرار دارد، تجارب می‌توانند منجر بـه رشد شخصی شوند.

 

2. ماه اردیبهشت

فال و طالع بینی فصل پاییز | طالع شما در فصل پاییز چیست؟

پاییز طبق معمولً بـه شـما انگیزه می دهد تا برنامه‌هاي‌ روزمره خودرا تازه کنید و بـه سلامتی و رفاه و روابط خود بپردازید، بـه لطف چندین سیاره کـه در ان بخش‌ها حرکت میکنند. اما امسال، بـه لطف چرخش عطارد، کـه تا 10 مهر ادامه دارد، ممکن اسـت احساس کنید کـه با کمی نبرد سخت روبه‌رو هستید. راه حل: تا حد امکان سازگاری را در آغوش بگیرید. این همچنین درسی خواهد بود کـه میخواهید با ورود بـه دومین فصل خسوف سال، ان را حفظ کنید.

 

در 3 آبان، خورشید گرفتگی در منطقه شراکت شـما، تغییرات بزرگ – و احتمالاً یک فصل جدید جسورانه – برای اتحاد شـما بـه ارمغان می آورد، در حالی کـه ماه گرفتگی در علامت شـما در 17 آبان می تواند منجر بـه سونامی احساساتی شود کـه هرگز ندیده اید. بهترین شرط شـما این اسـت کـه با هر چیزی روبه‌رو شوید.

 

3. طالع بینی ماه خرداد

فال و طالع بینی فصل پاییز | طالع شما در فصل پاییز چیست؟

اعتدال پاییزی اغلب یک دیدگاه کاملاً جدید در مورد عشق و زندگی خلاق شـما ارائه می دهد، و سرگرمی هاي‌ معاشقه اي و ابراز خلاقانه با خورشید در حال حرکت در منطقه عاشقانه شـما ارائه می دهد. با این حال، حرکت رو بـه جلو می تواند حداقل تا 10 مهر بـه لطف خط کش شـما، پیام رسان عطارد، کـه در منطقه خانه شـما بـه عقب حرکت می‌کند، خنثی شود.

 


همچنین بخوانید: طالع بینی و علایق جنسی مردان متولد فروردین ماه


 

وقت گذاشتن برای انجام کارهای درونی و مراقبت از عزیزان ممکن اسـت سرگرم کننده ترین بـه نظر نرسد، اما برای حرکت بـه سمت فصل جدید پر جنب و جوش و با احساس متمرکزتر و واضح تر ضروری اسـت. این ممکن اسـت با بازتابی کـه از شـما خواسته می شود دراین فصل خسوف انجام دهید، کـه مناطق سلامتی و معنوی شـما را فعال می‌کند، همراه باشد. متوجه خواهید شد کـه مراقبت از سلامت جسمی و عاطفی خود بـه طور هم زمان چقدر مهم اسـت.

 

4. ماه تیر

فال و طالع بینی فصل پاییز | طالع شما در فصل پاییز چیست؟

اگر چه شـما همیشه اهل خانه هستید، پاییز بـه شـما انگیزه می دهد کـه حتی بیشتر اهل خانه باشید «بله، ممکن اسـت!»؛ بـه لطف سفر خورشید بـه بخش خانه شـما. امسال، در طول زمان از کار افتادگی، جوانی خواهید یافت کـه بـه‌ویژه بـه لطف بازگشت عطارد در منطقه ارتباطی شـما تا 10 مهر ضروری اسـت و احتمال سوء تفاهم، نقص‌هاي‌ فنی و فرسودگی روحی خوب را افزایش میدهد.

 

در حوالی 3 آبان، حاکم شـما، ماه، جدید خواهد بودو با یک خورشید گرفتگی در منطقه عاشقانه شـما همسو خواهد شد و باعث ایجاد تغییراتی در مورد نحوه ابراز صمیمانه ترین احساسات و پیگیری لذت شـما خواهد شد. ودر حوالی 17 آبان، ماه گرفتگی و ماه کامل در منطقه شبکه شـما می تواند باعث شود در مورد تیم ها و گروه هایي کـه با انها همسو شده اید تجدید نظر کنید.

 

5. ماه مرداد

فال و طالع بینی فصل پاییز | طالع شما در فصل پاییز چیست؟

اعتدال پاییزی سفر خورشید را از طریق منطقه ارتباطی شـما آغاز میکند، کـه این یک لحظه فوق العاده اجتماعی را برای شـما تبدیل میکند. اما از آنجایی کـه پیام رسان عطارد تا 10 مهر در منطقه پولی شـما بـه سمت عقب حرکت میکند، شـما وادار بـه انجام کاری هستید کـه بـه شـما امکان می دهد دکمه تنظیم مجدد رابطه خودرا با پول بزنید.

 

ممکن اسـت در حال گره زدن بـه اهداف مالی مربوط بـه یک تلاش مالی باشید، کـه ممکن اسـت تمرکز شـما را بر ساعت‌هاي‌ شاد و پاتوقی‌هایي کـه میخواستید در برنامه خود بگنجانید، نشان دهد. خوشبختانه، از 18 مهر تا 7 آبان، عطارد دربخش ارتباطات شـما پیشرفت خواهد کرد و ارتباط با دوستان و همکاران را آسان تر می‌کند.

 


همچنین بخوانید: فال عطسه | فال و طالع بینی از روی ساعت و روز عطسه کردن


 

 

در همین حال، فصل خسوف مستلزم این اسـت کـه با حقیقت در مورد مسیر حرفه اي خود «حدود 3 آبان کـه خورشید گرفتگی در منطقه شغلی شـما قرار دارد» و سپس در رابطه با عزیزان «حدود 17 آبان زمانی کـه ماه گرفتگی در منطقه اصلی شـما قرار دارد» روبه‌رو شوید.

 

6. ماه شهریور

پاییز طبق معمولً بـه دلیل حرکت خورشید در منطقه درآمدی شـما، تمرکز مجددی بر ارزش و پتانسیل درآمد شـما دارد. امسال هم همین‌طور اسـت، اما در عین حال، میتوانید برای مقابله با چالش‌هاي‌ مداوم مرتبط با تصویر خود تحریک شوید. این در نهایت می تواند منجر بـه شفافیت تازه‌اي در مورد آنچه میخواهید در قلبتان بـه دست آورید، شود، زیرا پیام آور عطارد، فرمانروای شـما، تا 10 مهر در نشانه شـما قهقرایی خواهد بود.

 

اولویت دادن بـه خود اندیشی در اوایل فصل میتواند بـه شـما کمک کند. زمانی کـه ماه گرفتگی در مناطق ارتباطی و ماجراجویی شـما رخ می دهد «بـه ترتیب در 3 آبان و 17 آبان»؛ شـما آماده رهایی از امور روزمره، گسترش ذهن خود، یادگیری چیزهای جدید و رشد بـه گونه اي خواهید بود کـه هرگز پیشبینی نمی‌کردید.

 

7. ماه مهر

پاییز با سفر خورشید بـه نشانه شـما آغاز می شود، بـه این معنی کـه جهان با میل شـما برای تقویت زیبایی، لذت، هنر و هماهنگی در هر لحظه هماهنگ اسـت. در مورد ترمیمی صحبت کنید! زهره شیرین، فرمانروای شـما، حتی با پیوستن بـه مهمانی از 7 مهر تا 1 آبان بـه شـما کمک می‌کند تا بتوانید خلاقیت بیشتر و لحظات شاد و صمیمانه رابا عزیزان و دوستان پیشبینی کنید.

 

فقط مطمئن شوید کـه تا 10 مهر با پیام رسان عطارد رتروگراد در منطقه معنوی خود، استراحت هاي‌ زیادی برای مراقبت از خود داشته باشید. استفاده از شهود خود می تواند رویاهایی از گذشته را ارائه دهد کـه درسی برای آینده شـما دارند. در حوالی 3 آبان، خورشید گرفتگی در منطقه پولی شـما می تواند بـه شـما کمک کند تا از موقعیتی رهایی یابید کـه در ان بـه اندازه کافی برای انچه کـه روی میز آورده اید ارزش قائل نیستید، در حالی کـه ماه گرفتگی 17 آبان شـما را تشویق میکند تا نیازهای خودرا دریک زمان مشخص کنید.

 

8. ماه آبان

فال و طالع بینی فصل پاییز | طالع شما در فصل پاییز چیست؟

اگر چه پاییز بی شک شروع جدیدی را ارائه می دهد، اگر در ابتدا کمی در مورد ان احساس خواب آلودگی می‌کنید، تعجب نکنید، زیرا خورشید تا 1 آبان در منطقه معنوی شـما حرکت می‌کند. عطارد نیز تا اکتبر در منطقه شبکه شـما بـه صورت قهقرایی خواهد بود. بنابر این میتوانید در تلاش‌هاي‌ تیمی بـه تابلوی نقاشی برگردید یا دوباره با دوستان و گروه‌هاي‌ قدیمی ارتباط برقرار کنید.

 

بازنشانی واقعی و موج پرانرژی از 1 آبان تا 1 آذر بـه وجود می‌آید، اما، همانگونه کـه خورشید در نشانه شـما حرکت می‌کند و جهان با حال و هوای شـما هماهنگ می شود، یک لحن عقربی پویا، مرموز و از نظر احساسی هوشمند برای بقیه جهان ایجاد میکند.

 

در حوالی 3 آبان، خورشید گرفتگی در نشانه شـما رخ می دهد و شـما را وارد فصل جدیدی میکند و حس جدیدی از تعیین سرنوشت را تلقین می‌کند. و هنگامی کـه ماه گرفتگی در 17 آبان منطقه شراکت شـما را فعال میکند، درنظر می‌گیرید کـه چه کسی هستید ودر رابطه با دیگری چه می خواهید – چه یک فرد مهم، دوست یا همکار.

 

9. ماه آذر

فال و طالع بینی فصل پاییز | طالع شما در فصل پاییز چیست؟

هنگامی کـه پاییز شروع می شود، خورشید شروع بـه عبور از منطقه شبکه شـما می‌کند و فصلی ویژه با مشارکت و انسان دوستانه را ایجاد می‌کند. این لحظه نمیتواند کمکی بـه تجدید پیوندهای افلاطونی شـما کند. از آنجایی کـه پیام رسان عطارد تا 10 مهر در منطقه شغلی شـما بـه سمت عقب حرکت میکند، ممکن اسـت کمی مشغول بـه اتمام رساندن یک پروژه تصویری بزرگ باشید کـه از نظر حرفه اي برای شـما معنادار اسـت.

 

بدانید کـه همکاران و دوستان از شـما حمایت می کنند – و تا پایان ماه اکتبر ادامه خواهند داشت. سپس، فصل گرفتگی، کـه بخش هاي‌ معنوی و سلامتی شـما را فعال می‌کند «بـه ترتیب درحدود 3 آبان و 17 آبان»؛ ممکن اسـت شـما را تشویق کند تا تعادل بیشتری را در زندگی روزانه خود ایجاد کنید. همچنین لازم بـه ذکر اسـت کـه فرمانروای شـما، مشتری، از 6 آبان تا 29 آذر در منطقه اصلی شـما حرکت می‌کند و بر پیوندهای خانوادگی و شانس در دنیای داخلی شـما تأکید می‌کند.

 

10. ماه دی

فال و طالع بینی فصل پاییز | طالع شما در فصل پاییز چیست؟

شـما همیشه وقف این هستید کـه بینی خودرا روی سنگ خرد کنید، و این بـه ویژه در ابتدای پاییز صادق اسـت، زیرا خورشید تا 1 آبان در منطقه شغلی شـما حرکت می‌کند. فقط توجه داشته باشید کـه با پیام رسان عطارد دربخش آموزش عالی شـما تا در 10 مهر، ممکن اسـت لازم باشد قبل از این کـه بتوانید رویکرد خودرا تازه کنید و بـه آینده بروید، – و سپس دوباره – بـه جزئیات نگاه کنید، کـه ممکن اسـت گاهی اوقات کمی کسل کننده باشد.

 

اما زمانی کـه این جعبه‌ها را علامت بزنید، فصل گرفتگی می تواند بـه مهارت‌هاي‌ زندگی اجتماعی و شبکه‌اي «مخصوصاً در حوالی 3 آبان» و ابراز وجود «مخصوصاً درحدود 17 آبان» انرژی دوباره بدهد. نه تنها در آغوش گرفتن، بلکه تجلیل از آرزوها و انگیزه هاي‌ هنری درازمدت می تواند بـه شـما کمک کند در پایان سال و بعد از ان بـه گذشته استراحت دهید.

 

11. ماه بهمن

فال و طالع بینی فصل پاییز | طالع شما در فصل پاییز چیست؟

وقتی پاییز شروع می شود، شـما بـه‌ویژه برای تازه کردن روتین‌تان و رهایی از امور دنیوی آماده میشوید، زیرا خورشید در منطقه ماجراجویی شـما قرار خواهد گرفت. شـما می خواهید تا 1 آبان بـه سفر بروید، در کلاس شرکت کنید، از یک مربی یاد بگیرید، وارد مکالمات عمیق و فلسفی با دوستان شوید، و با افرادی خارج از دایره همیشگی خود تا 1 آبان ملاقات کنید.

 

10 مهر می تواند کمی بـه جست و جوی روحی در مورد چگونگی تعیین و حفظ مرزها و ابراز نیازهای خود در نزدیک ترین پیوندهایتان دامن بزند. هر چیزی کـه می توانید در مورد نیازهای خود انجام دهید ممکن اسـت بعدا مفید باشد، در طول فصل گرفتگی زمانی کـه خورشید گرفتگی منطقه شغلی شـما را در حوالی 3 آبان فعال میکند و ماه گرفتگی منطقه خانه شـما را درحدود 17 آبان آغاز میکند.

 


همچنین بخوانید : شخصیت شناسی و طالع بینی از روی رنگ لاک ناخن ماه تولد


 

باید درنظر بگیرید. اگر بـه یکی از اینبخش‌هاي‌ زندگیتان زیاده‌روی می دهید، و اگر چنین اسـت، چه چیزی باید تغییر کند تا آرامش درونی‌تان را بدون بـه خطر انداختن احساس امنیتتان، تقویت کنید.

 

12. ماه اسفند

فال و طالع بینی فصل پاییز | طالع شما در فصل پاییز چیست؟

در شروع پاییز، خورشید در منطقه صمیمیت شـما حرکت می‌کند و توجه شـما را بـه نزدیک ترین پیوندها، زندگی جنسی و منابع مشترک شـما جلب می‌کند. با توجه بـه این کـه پیام رسان عطارد تا 10 مهر در منطقه شراکت شـما بـه سمت عقب حرکت می‌کند. زمان ان فرا رسیده اسـت کـه چگونه عمیق ترین احساسات خودرا ابراز میکنید.

 

نیازهای خودرا با یک دوست عزیز یا یکی از عزیزانتان روشن کنید ودر عین حال مطمئن شوید کـه با نیازهای او همگام هستید. بـه عبارت دیگر، بیشتر انرژی شـما صرف برقراری ارتباط با دیگران و نشان دادن آن ها می شود. اما همچنین مطمئن شوید کـه انها در نیمه راه شـما را ملاقات می کنند. و همانگونه کـه بـه سمت پاییز عمیق‌تر می شویم، فصل کسوف زنگ‌هاي‌ بیداری مربوط بـه رشد، یادگیری و حرکت فراتر از منطقه آسایش شـما را ارائه میدهد.

 

در حوالی 3 آبان، زمانی کـه خورشید گرفتگی دربخش آموزش عالی شـما قرار دارد، ممکن اسـت متوجه شوید کـه زمان ان رسیده اسـت کـه یک فلسفه یا دیدگاه کاملاً جدید در مورد انچه می خواهید بـه دست آورید، داشته باشید.

 

در پایان

نیروهای انرژی کیهانی کـه امروزه در حال بازی هستند، ما را تحت فشار قرار می‌دهند تا با تغییرات فصلی فراتر برویم. «فصول زندگی ما در چرخه می‌چرخد. تغییرات فصلی فرصتی برای تأمل اسـت. همانگونه کـه فصل ها تغییر می کنند، بـه تغییرات زندگی خود فکر کنید.»

مطالب داغ هفته اخیر