لاغری و تناسب اندام با ساسی!!!

لاغری و تناسب اندام با ساسی!!!

لاغری و تناسب اندام با ساسی!!!

 نام ساسی تابحال به گوش شما خورده است؟ شاید در ذهن خود فکر کنید که منظور از ساسی همان خواننده خودمونه! ولی اینطور نیست…

 

استفاده از داروهای لاغری،رژیم های سخت غذایی و ورزشهای سنگین نه تنها باعث کاهش وزن نمی شوند بلکه آسیب های جدی به سلامتی بدن وارد می کنند.آب کردن چربی های اضافه بدن کمی سخت است و نیاز به یک برنامه ریزی دقیق دارد.برخی رژیم ها در طولانی مدت چندان تاثیرگذار نیستند. برخی از کارشناسان امور تغذیه معتقد هستند که چربی سوزی باید یک فرآیند کاملا طبیعی باشد و نباید به بدن آسیبی برساند.

 

فعالیت جسمی مناسب و رژیم غذایی متعادل به نظر تنها شیوه سوزاندن چربی ها است. اما رویه های اخیر نشان داده که «نوشیدنی ساسی» می تواند بهترین همراه شما در مبارزه با چربی ها باشد.سینتیا ساس (Cynthia Sass) مشاور تغذیه و روزنامه نگار آمریکایی است که این نوشیدنی را به اصطلاح طراحی کرده است. زنان پس از زایمان چندین کیلو اضافه وزن می آورند و همین مسئله ذهن سیتیا را به خود مشغول کرد تا بتواند «ابزاری» قدرتمند بسازد و این مشکل را حل کند. نوشیدنی سینتیا ساس شیوه ای طبیعی برای چربی سوزی است و جواب خود را هم پس داده است. با این نوشیدنی تنها در عرض یک ماه می توانید حدود پنج کیلوگرم (۱۰ تا ۱۲ پوند) وزن خود را کم کنید و به هیچ کار دیگری هم نیاز ندارید. بدن شما با کمک این نوشیدنی در بهترین حالت خود باقی می ماند.

 

مواد مورد نیاز:

•دو لیتر آب تصفیه شده و یا جوشانده شده (خنک مصرف شود)

 

•یک قاشق چای خوری زنجبیل رنده شده

 

•یک خیار متوسط (برش زده شود)

 

•یک لیموترش

 

•۵ تا ۷ برگ تازه نعناع یا یک قاشق چای خوری نعناع خشک

 

طریقه مصرف:

تمامی مواد را در یک پارچ بزرگ با هم ترکیب کنید و آن را خوب هم بزنید. سپس مایع را درون یک بطری شیشه ای بریزید. حواستان باشد که نوشیدنی ساسی قبل از مصرف باید هشت تا ۱۰ ساعت در یخچال نگهداری شود.عصر بهترین زمان آماده کردن این نوشیدنی است، زیرا می توانید آن را در یخچال بگذارید و صبح روز بعد آن را بنوشید. حتی می توانید روز خود را با این نوشیدنی شروع کنید و در طول روز نیز آن را مصرف کنید تا تمام شود. سپس عصر دوباره این نوشیدنی جادویی را آماده کنید. نوشیدنی ساسی واقعا نتیجه می دهد. با این نوشیدنی نیازی هم نیست که از مقدار غذای خود کم کنید.موارد منع مصرف خاصی برای نوشیدنی ساسی ذکر نشده است. البته سینتیا ساس این نوشیدنی را به برخی افراد توصیه نمی کند: زنان باردار، مادران شیرده، افراد دچار ورم معده و یا زخم معده. در ضمن اگر نسبت به هر یک از مواد این نوشیدنی حساسیت دارید، از مصرف آن خودداری کنید.

 

این نوشیدنی به تنهایی موثر است، اما اگر می خواهید نتایج بهتری بگیرید می توانید کمی ورزش را هم چاشنی آن کنید. نوشیدنی ساسی از این طریق بیشتر موجب کاهش وزن می شود. ضمنا فعالیت های جسمانی ماهیچه های شما را سفت تر کرده و برای پوستتان نیز مطلوب تر است.نوشیدنی ساسی علاوه بر سم زدایی و چربی سوزی در بدن شامل انواع ویتامین ها و منابع معدنی بوده و در رفع یبوست و هضم غذا بسیار کمک می کند.

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
رازهای نهفته و جالب درباره نوک سینه (پستان) خانم ها
رازهای نهفته و جالب درباره نوک سینه (پستان) خانم ها
مشاهده بیشتر