چه لباس هایی اندام را لاغر تر نشان میدهند؟

چه لباس هایی اندام را لاغر تر نشان میدهند؟

لباس هایی که اندام را لاغر تر نشان میدهند

امروزه زیبایی اندام در میان عموم مردم از جمله خانم ها از توجه چشم گیری برخوردار است به طوری که  برای افراد درشت اندام یا چاق به یک معضل تبدیل شده. در این مطلب ترفند هایی برای انتخاب لباس مناسب جهت لاغر نشان دادن اندام برای شما دوستان عزیز ارائه کرده ایم.

 

از لباس هایی با طرح و رنگ های چشمگیر که توجهات را به سمت خود جلب می کند، خودداری کنید. لباس های تک رنگ بهترین ایده برای شما خواهند بود.

 

اگر می خواهید بلندتر به نظر برسید، از لباس های یقه v کمک بگیرید تا با نشان دادن گردن تان کشیده تر به چشم آیید.

 

اصولا لباس های مشکی برای افراد چاق مناسب اند و باعث لاغر دیده شدن آن ها می شوند به این ترتیب یکی از بهترین استایل ها برای خانم های چاق تیپ سرتا پا مشکی است و می تواند حسابی آن ها را لاغر نشان دهد.

 

چه لباس هایی اندام را لاغر تر نشان میدهند؟

لباس های مشکی برای افراد چاق مناسب اند و باعث لاغر دیده شدن آن ها می شوند

 

 

اکسسوری ها نیز می توانند بر کشیدگی و لاغری شما تاثیرگذار باشند. یک گوشواره بلند چیزی ست که شما به آن نیاز دارید.

 

اگر می توانید کفش پاشنه بلند به پا کنید، به نفع تان خواهد بود. هر چه پاشنه هایتان بلندتر باشد، طبیعی ست که بلندتر و کشیده تر به نظر خواهید رسید.

 

یکی دیگر از ترفندهایی که می توانید برای لاغرتر شدن بزنید، انتخاب لباسی کمردار است. اگر لباس شما در ناحیه کمر تنگ تر باشد، چشم ها به سمت آن جلب شده و شما لاغرتر به نظر خواهید رسید.

 

چه لباس هایی اندام را لاغر تر نشان میدهند؟

با انتخاب لباسی کمردار شما لاغرتر به نظر می رسید

 

 

دامن های مدادی به دامن های تنگی گفته می شود که تا اطراف زانو هستند، این سبک از دامن های زنانه حسابی شما را لاغر نشان می دهند. برای انتخاب رنگ دامن بهتر است سراغ رنگ های تیره بروید.

 

چه لباس هایی اندام را لاغر تر نشان میدهند؟

دامن های مدادی حسابی شما را لاغر نشان می دهند

 

شلوار جین فاق بلند

این هم یک مورد دیگر از لباس پوشیدن هوشمندانه برای لاغر به نظر رسیدن. شلوار جین فاق بلند بدون اینکه نیازی به کاهش وزن داشته باشید، باعث کشیده تر شدن کمر، شکم و پاها و در نتیجه لاغر به نظر رسیدن تان می شود. انواع کشی با رنگ تیره و اندازه پاچه‌های بلند که تا مچ پا می رسند، بهترین انتخاب برای شما هستند و حتما باید از این نوع شلوار چندتایی در کمد لباستان داشته باشید تا بتوانید با انواع پیراهن، بلوز، تاپ و… بپوشید و خوش استایل باشید.

 

چه لباس هایی اندام را لاغر تر نشان میدهند؟

شلوار جین فاق بلند باعث کشیده تر شدن کمر، شکم و پاها می شود

 

 

اگر هم لباسی مانند بلوز و دامن به تن کردید، حواستان باشد که بلوزتان را در دامن قرار دهید تا باریکی کمرتان به چشم آید.

 

چه لباس هایی اندام را لاغر تر نشان میدهند؟

بلوزتان را در دامن قرار دهید تا باریکی کمرتان به چشم آید

 

 

اگر می خواهید از طرح های راه راه استفاده کنید، لازم نیست که کل لباس تان راه راه باشد، همین که قسمت هایی از لباس تان این طرح را داشته باشد، کافی است.

 

استفاده از لباس های راه راه عمودی، از این رو که در تضاد با منحنی های اندام شما قرار می گیرند، می تواند بر کشیده نشان دادن شما تاثیرگذار باشند. البته حواس تان باشد که از لباس هایی با طرح های بزرگ خودداری کنید، در غیر این صورت چاق تر به نظر خواهید رسید.

 

چه لباس هایی اندام را لاغر تر نشان میدهند؟

لباس های راه راه عمودی می تواند بر کشیده نشان دادن شما تاثیرگذار باشند

 

مطالب داغ هفته اخیر

تبلیغات متنی