لطفا قبل از خرید جم و سیپی این مطلب را بخوانید!

لطفا قبل از خرید جم و سیپی این مطلب را بخوانید!

لطفا قبل از خرید جم و سیپی این مطلب را بخوانید!

وقتی یک کسب‌وکار قانونی باشد، قطعا مشتریان بیشتری به آن اطمینان می‌کنند. کسب‌وکارها برای این که قانونی بودن کارشان را نشان دهند، مجوزهای لازم را برای فعالیت‌شان دریافت می‌کنند. . یکی از مجوزهایی که معمولا اکثر فروشگاه‌های اینترنتی دریافت می‌کنند، اینماد یا نماد اعتماد الکترونیکی است. اگر قسمت پایین سایت‌های فروشگاهی بزرگ و معروفی مثل دیجی کالا را ببینید، نماد اعتماد الکترونیک را خواهید دید. لطفا قبل از خرید جم و سیپی این مطلب را بخوانید!

 

چرا قبل از خرید جم و سیپی باید این مطلب را بخوانیم ؟

فروشگاه های زیادی در زمینه خدمات درون برنامه ای بازی های ویدئویی فعالیت می کنند، با تحریم کشور ایران، امکان خرید مستقیم سی پی و جم بازی هایی مثل کالاف دیوتی موبایل، فری فایر، کلش اف کلنز، کلش رویال و … وجود ندارد؛ اما می توان از سایت های معتبر ایرانی یا افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند، سی پی کالاف دیوتی یا جم فری فایر  را خریداری و دریافت کرد. مهمترین قسمت این خدمات این است: شما برای دریافت این آیتم ها ناچارید جیمیل و رمز متصل به بازی تان را به شرکت های ارائه دهنده این خدمات بدهید، تا آنها پس از ورود به بازی تان آیتم مدنظرتان را خریداری کنند.

 

با چه اطمینانی دست به این کار بزنیم؟

جیمیل و رمز متصل به بازی شما همانند کلید خانه شما است، تنها به فرشگاه هایی باید اعتماد کرد که دارای نماد اعتماد الکترونیک هستند، هرچند که سابقه فعالیت شرکت نیز میتواند تا حدی خیال افراد را راحت کند.وقتی وبسایتی دارای نماد اعتماد الکترونیک (اینماد) است بدین معنا است که پلیس فتا صلاحیت فعالیتش را تأیید کرده است. کارمندان نماد اعتماد الکترونیک نیز از این ارگان استعلام‌های لازم را می‌گیرند تا درباره صلاحیت خدمات وی تصمیم‌گیری کنند. اگر صلاحیت وبسایت تأیید نشود، نام او به فهرست سیاه وارد و امکان دریافت این نماد از او گرفته می‌شود.

 

قدیمی ترین ارائه دهنده های این خدمات

یکی از قدیمی ترین شرکت های ارائه دهنده این خدمات شرکت موجوجم است که بنا به اطلاعات به دست آمده از سال 1393 درهرحال فعالیت در زمینه خدمات درون برنامه ای بازی های ویدئویی مثل خرید جم کلش آف کلنز و جم کلش رویال و دیگر محصولات درون بازی ها می باشد و وبسایت آن دارای نماد اعتماد الکترونیک (اینماد) است.

 

چگونه از این وبسایت محصول مورد نظرمان را خریداری کنیم ؟

پس از ورود به وبسایت موجوجم، لازم است به این نکته توجه کنید که قبل از خرید باید پکی که مد نظر دارید را انتخاب کنید،  پس از نهایی شدن انتخاب و پرداخت هزینه، شخص ارائه دهنده خدمات، از شما یک جیمیل و رمز اکانت می خواهد تا برای خرید سی پی و یا دیگر محصولات به اکانتتان وارد شود و پس از خرید نهایی از جانب اپراتورها، پیامک تکمیل سفارش به شماره تان ارسال می شود. همچنین برای سهولت خرید مشتریان، این شرکت از ساعت 8 صبح الی 12 شب با ارائه خدمات پشتیبانی تلفنی و پشتیبانی آنلاین فعال است. اما گذشت از این ها افرادی نیز هستند که ادعای خرید جم و سیپی و دیگر آیتم های بازی را به صورت رایگان دارند در این میان باید پرسید که:

 

آیا به جم ها و سیپی های رایگان اعتماد کنیم ؟

اگر بخواهیم رک و واضح بگوییم: روش‌هایی که به سی پی و جن و دیگر آیتم ها به صورت رایگان نمی‌رسند، خیلی بیشتر از راه‌هایی هستند که شما را به هدفتان می‌رسانند. استفاده از ربات‌های تلگرام، سایت‌هایی که از شما اکانت و رمز می‌خواهند، همگی می‌توانند حمله هکرها باشند. حمله فیشینگ یا دیگر حقه‌هایی که هکرها برای به دست آوردن اکانت‌های بیشتر دارند. پس لطفا برای به دست آوردن یک مشت سیپی و جم امنیت کل خانه تان را به خطر نیاندازید و همچنان به نماد اعتماد الکترونیک فروشگاه های ارائه دهنده این خدمات قبل از پرداخت پول دقت بفرمایید.

مطالب داغ هفته اخیر