ماجرای بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال

مجموعه : اخبار ورزشی
ماجرای بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال

ماجرای بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال

 

خب همه ما با شنیدن خبر استعفای فرهاد مجیدی از استقلال شوکه شدیم به خصوص طرفداران او ولی امروز با خبری جدید  و برعکس در فراناز همراه شما هستیم.

 

هر چند برخی رسانه‌ها به گمانه‌زنی درباره انتخاب جانشین فرهاد مجیدی پرداخته‌اند، اما با توجه به مخالفت کادر مدیریتی استقلال و اعضای هیات مدیره این تیم و همچنین درخواست بازیکنان آبی‌پوش از سرمربی‌شان فرهاد مجیدی او بار دیگر سکان هدایت این تیم را برعهده خواهد گرفت. وریا غفوری هم با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامش این موضوع را تایید کرد.

 ماجرای بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال

 

همچنین مجید نامجو مطلق دستیار مجیدی دقایقی قبل با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود این مطلب را تایید کرد؛ وی نوشت:

 

بعد از برد خاطره‌انگیز در دربی، این خبر خوب را به اطلاع شما هواداران عزیز می‌رسانم که فرهاد مجیدی در فینال جام حذفی در کنار تیمش حضور خواهد داشت. بعد از اینکه به اتفاق بازیکنان تیم دیروز به منزل فرهاد مجیدی رفتیم، امشب در نشستی دیگر که وریا غفوری هم حضور داشت، این اتفاق خوب رخ داد. فرهاد باوجود دلخوری‌های زیادی که داشت، به خواست هواداران، بازیکنان و همکارانش در تیم استقلال نه نگفت. با قدرت برای کسب جام به مشهد می‌رویم و امیدوارم با اتحاد هواداران در چند روز آینده و فراموش کردن مسایهل حاشیه‌ای فضای خوبی را برای تیم استقلال در آستانه فینال به وجود بیاوریم.

برچسب ها:
مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
حقایقی درباره افزایش سایز آلت تناسلی
حقایقی درباره افزایش سایز آلت تناسلی
مشاهده بیشتر