ماجرای خنده دار لو رفتن خیانت همسر

ماجرای خنده دار لو رفتن خیانت همسر

ماجرای خنده دار لو رفتن خیانت همسر

 

چیزی که این روزها کم به گوشمان نمیخورد ماجرای خیانت شوهر به زن یا زن به شوهرش است و کلی داستان های عجیب و غریب.اما امروز داستان خیانتب را میخوانید که لو رفتنش هم جالب است و هم خنده دار و در عین حال برای زن دردناک.با ما همراه باشید.

 

به گزارش فراناز زنی با مراجعه به دادگاه خانواده با ادعای اینكه طوطی خانگی آنها از رابطه‌ پنهانی شوهرش با زنی دیگر صحبت كرده است، تقاضای طلاق داد.

 

این زن با حضور در شعبه‌ 240 دادگاه خانواده اظهار كرد: مطمئنم زمانی كه به مسافرت نزد خانواده‌ام رفته‌ام، همسرم با زن دیگری رابطه داشته است چون وقتی از مسافرت بازگشتم، طوطی دست آموزمان این موضوع را فاش كرد.

 

اودر ادامه توضیح داد:‌ پرنده‌مان دائما عبارتی را تكرار می‌كرد كه از مكالمات تلفنی مخفیانه شوهرم با زنی دیگر شنیده بود. در این رابطه تحقیقاتی را انجام دادم و متوجه شدم شوهرم به من خیانت كرده است.

 

ماجرای خنده دار لو رفتن خیانت همسرماجرای خنده دار لو رفتن خیانت همسر

 

مرد جوان نیز كه دردادگاه حضور داشت، گفت: من هرگز به همسرم خیانت نكرده‌ام. او دچار توهمات مالیخولیایی شده است و به خاطر حرفهای یك طوطی دارد زندگی‌مان را خراب می‌كند.

 

این در حالی است كه زن جوان مدارك معتبری نیز برای اثبات ادعای خود به رییس دادگاه ارائه كرد و این امر، مرد را به سكوت واداشت.

 

در پی اصرار زن جوان به جدایی و بخشیدن 700 سكه بهار آزادی در قبال صدور حكم طلاق، رییس دادگاه حكم طلاق این زوج جوان را كه یك سال از ازدواجشان می‌گذشت، صادر كرد.)

جدیدترین مطالب

مطالب بیشتر
مطالب پربازدید هفته
دوستان ما