18 راهکار دوست شدن با دخترها | چگونه مخ دخترها را در فرقان بگذاریم

18 راهکار دوست شدن با دخترها | چگونه مخ دخترها را در فرقان بگذاریم

18 راهکار دوست شدن با دخترها | چگونه مخ دخترها را در فرقان بگذاریم

دوست شدن یا عاشق کردن دختران دغدغه بیشتر پسران امروزی. برای دوست شدن با یك دختر یا اصطلاحا مخ زدن آن باید چند مرحله خیلی راحت را طی نمایید كه من این مراحل را به ترتیب در پایین آورده ام.البته این رو بگم كه نوشته های این پست برای كسایی هستش كه عاشق دختری شده اند و در این بلاگ جایی برای هوس بازان نیست.همچنین پیشنهاد میكنم تا وقتی واقعا عاشق یك دختر نشده اید به دوستی باهاش فكر نكنید.

 

هر فردی که تا به امروز در رابطه ی عاطفی با کسی بوده،و شکست عشقی براش پیش اومده می دونه که هیچ فرمول جادویی،برای اینکه کسی رو عاشقت کنی وجود نداره.

 

اما شما می تونید شانس خودتون رو با این کارها زیاد کنید:

1- سرا پا در مقابلش  گوش باش:

خانم ها گاهی فقط لازم دارند که شنیده بشن، نه حرفش رو قطع کن،نه سریع و تند بهش پیشنهاد بده و نه بخواه که زودتر به آخر حرفش برسه،فقط گوش کن و بهش نشون بده که درک می کنی.

 

2- از دختر مورد علاقت تعریف کن:

معمولا خانم ها برای ظاهرشون وقت زیادی میذارن،و از اینکه بفهمن شما متوجه زیبایی، جزئیات و تغییراتشون شدید خیلی خوشحال میشن.

 

3- مشوق و همراه باش:

یادت باشه توی هر اتفاق مهمی، هر تصمیم یا موفقیتی کنارش باشی و نقش مشوق داشته باشی.

 

4-همیشه توی نقطه ی تمرکز نگاهت قرارش بده:

با همه ی حست نگاهش کن، یادت باشه نگاه بی احساس باعث می شه بی ادب یا کسل به نظر برسی.

 

5- ژست های مردانه هیچ وقت کهنه و قدیمی نمی شه:

درو براش باز نگه دار، صندلی رو جا به جا کن و منتظر شو تا بشینه؛جنتلمن بودن نه کهنه میشه نه دمده.

 

6- براش پیام بذار:

مهم نیست چندمین قرارتونه ، اولی یا بیستمی.حتما بعد از خداحافظی براش پیام بذار و بگو چقدر از باهاش بودن لذت بردی،و چقدر منتظری که زود ببینیش.

 

7- گل، خیلییییییییییی مهمه:

یه نکته ی خیلی کلیدی: براش گل بفرست، فقط به خاطر اینکه امروز پنجشنبه است… یا بی هیچ بهونه ای!!سعی کن گل رو توی دفتر کارش یا جایی که با دیگران حضور داره براش بفرستی؛تا بتونه پیش بقیه به بودن و داشتنت افتخار کنه.

 

8- لطفا همیشه تمیز باش:

هر دفعه که بهم ریخته و بدون بوی خوش ببینتت ، این عشقه که داره کمرنگ میشه.

 

9-دلقک بازی در بیاراما در حد تعادل:

هر چقدر جلتلمن و جدی هم باشی، نشانه ی قدرتته که بتونی خنده رو رو لباش بیاری.

 

10- سعی کن رها کنی:

تا جایی که می تونی انتقاد رو کنار بزار و مثبت حرف بزن!

 

11- خانواده، دوست، آشنا:

اولین کسایی که می تونن نظرش رو نسبت به تو مثبت کنن خانواده و دوستاشن؛پس یادت باشه توجمعشون خودت رو خوب جا کنی.

 

12- ازش مشاوره بگیر:

باهاش مشورت کن حتی اگر واقعا فکر نمی کنی نیازی باشه،باید بهش حس مفید بودن و قابل اعتماد بودن بدی.

 

13- سکوت:

اگر نمی تونی درباره ی دوستای قدیمی و یا خانوادش مثبت حرف بزنی، حداقل سکوت کن!!براش عدم جذابیت زیادی ایجاد می کنی، اگر درباره ی کسانی که قبل از حضور تو،توی زندگیش بودن انتقاد کنی.

 

14- بعضی وقتا هم نباش:

درسته که اون باید اولویت زندگیت باشه و عاشقش باشی؛اما یادت باشه دوستان و فعالیت های خودتم داشته باشی،و بعضی وقتا فاصله، فضای رشد برای عشقتون ایجاد میکنه.

 

15- زمانبندی:

سر قراراتون به موقع برس! دیر رسیدن های زیاد باعث میشه فکر کنه،زمان اون به اندازه ی زمان خودت برات ارزش نداره.

 

16- خانواده مهمه اینو بذار جزو اولویتا:

معرفی کردنش به خانوادت می تونه نشون بده چقدر علاقت بهش عمیقه.

 

17- سورپرازش کنننننن سورپرایز:

با خریدن اون کاپشنی که چشمش بهش بود یا با فرستادن یه کارت عاشقانه، یا با گذاشتن یه پیام صوتی، هرکاری دوست داری انجام بده ولی حتما سورپرایزش کن، بذار رابطه هیجان انگیز باشه.

 

18- مراقبت و پرستاری:

وقتی سر حال نیست، تب داره نقش مراقبت کننده داشته باش،شاید مثل همیشه سرحال و زیبا نباشه ولی ارزش تو براش چندین برابر می شه.حتمن براش پیام زود خوب شو بنویس و بفرست.

 18 راهکار دوست شدن با دخترها | چگونه مخ دخترها را در فرقان بگذاریم

ابراز علاقه به دختر مورد نظر!

 

در ادامه چند نکته کوتاه دیگر درباره دوستی با دختر مورد علاقه را به شما متذکر میشویم. با ما در فراناز همراه باشید.

 

اولین قدم برای دوستی

قبل از آنكه به دختر مورد علاقتان پیشنهادی دهید بهتر است جوابش را در قبال پیشنهادتان بدانید.یعنی مطمئن شوید جواب دلخواهتان را به شما می دهد.باید بدانید با كسی دوست نیست.شرایط دوستی با پسری را دارد؟ و مواردی دیگر كه سعی كردیم به بهترین شكل دسته بندی كنیم

 

خودتان را به او نشان دهید

قبل از پیشنهاد به او بفهمانید كه دوسش دارید.اعتماد به نفس داشته باشید، هر باری كه اون رو می بینید خودتون رو بهش نشون بدید.نگاش كنید و بذارید بفهمه كه متوجه اش هستید (البته نه طوری كه ناراحت بشه). معمولا دختر ها وقتی یه پسر رو در روز چند بار میبیند، در مورد اون پسر فكر میكنند.( بهتر است در این مواقع در نهایت شیك پوشی بر سر ببرید و یك پسر با شخصیت باشید و متفكر باشید)

 

خدا را فراموش نكنید

حالا كه شما واقعا عاشق شده اید فكر كنم بهترین كمك كننده به شما خدای مهربون باشه.ازش بخواین كمكتون كنه، بهش ایمان داشته باشید.

 

بنده به شخصه وقتی عاشق شدم خیلی از خدا خواستم كمكم كنه تا به عشقم برسم و خدای مهربونم لطف كرد و همه چیز رو راست و ریست كرد ولی به دلیل پاره ای از مشكلات من و عشقم هنوز به هم نرسیدیم (ان شا الله كه بزودی میرسیم) یادتون نره برای خدا رسوندن دو نفر بهم كاری نداره.

 

بهترین محل و موقعیت برای پیشنهاد دوستی به دختر

سعی كنید بهترین مكان را برای پیشنهاد دادن انتخاب كنید تا دختر مورد علاقتان در تنگای مكانی جواب عجولانه به شما ندهد.این مكان باید قابلیت حداقل چند ثانیه فكر كردن رو به او بده و از اونجا كه شما از قبل بهش فهموندین كه دوسش دارید،آنها را در ذهنش مرور كند. در این محل نه شما و نه او نباید هیچ اصطرسی داشته باشید.

 

در این مكان بهتره شما تنها باشید و واسطه ای نگیرید (چون در این مواقع شما پسر دست و پا چلفتی به نظر میایید و دخترها از این پسر ها خوششان نمی آید). و همچنین بهتره طرف مقابل هم تنها و یا حداقل با یكی از دوستانش باشد.

 

باید و نباید ها در هنگام دوستی با جنس مخالف

یادتان نرود شما باید جلو بروید و سر صحبت را باز كنید.اعتماد به نفس داشته باشید و همه چیز را عادی جلوه دهید.مودب باشید و با احترام و شمرده حرف بزنید.خود را هرگز از او برتر ندانید.

 

عاشق طرفتان باشید و این را با حرف زدنتان ثابت كنید.دروغ نگویید زیرا تمام بدبختی ها از دروغ شروع می شود.

 

فاصلتون رو حفظ كنید و زیاد بهش نزدیك نشید یادتان نرود او در حال حاضر هیچ نسبتی با شما ندارد.

 

پیشنهادتون رو مطرح كنید ( تمایلتان به دوستی).

 

بعد اینكه موارد بالا رو به خوبی پشت سر گذاشتید و دختر مورد علاقتان هم میدونه كه چقدر شما دوسش دارید و شما هم مطمئنید جوابش جواب دلخواه شماست دیگه باید دست بكار بشید.

 

اینكه چگونه تمایل خودتون برای دوستی رو بهش بگین خیلی مهمه. در این مواقع شما باید نسبت به شناختی كه از طرفتون دارید حرف بزنید.

 

بهتره جمله و راه متفاوت را بكار ببرید و جملتان كلیشه ای نباشد.( زیرا دختران معمولا در روز چند باری از این جملات را می شنوند، یا نسبت به این جمله حساسیت دارن و یا بدون اعتنا میگذرند).

 

جملاتی که می تونه در دوست دختر پیدا کردن كمكتون كنه:

در تمام موارد پایین شما باید موارد بهترین مكان و باید و نباید در هنگام پیشنهاد كه در بالا قید شده را رعایت كنید.به جلو بروید و خیلی مودبانه سر صحبت را باز كنید.دختر مورد علاقتان در خیابان و یا فروشگاه میبینید: می تونید این طوری بگید:

 

راستش الان چند وقته كه می خوام یه چیزی به شما بگم ولی نمی دونم چطوری… .من از شما خوشم اومده… دوستون دارم.با من دوست میشید؟

 

و یا بسته به مكان و شخصیت طرفتون می تونید این طوری بگید:

 

راستش الان چند وقته كه می خوام یه چیزی بهتون بگم ولی نمی دونم چطوری…. فكر نكنم اینجا جای مناسبی باشه، اگه میشه یه جای مناسب تر بریم.من یه كافی شاپ خوب سراغ دارم.

 

اگه به فكر فرو رفت و یا گفت نمیشه، سریع بگویید: تنها 10 دقیقه وقتون رو بیشتر نمی گیرم. اجازه بدید حرفای دلم رو بزنم. در این 10 دقیقه ثابت كنید كه عاشقش هستید.

 

دختر مورد علاقتان همسایه یا اقوامی كه می شناسید باشد: می توانید اینگونه بگویید.

 

ببخشید «اسم كوچك دختر» خانوم… .راستش الان چند وقته تو دلم یه چیزی هست كه می خوام بهتون بگم ولی روم نمیشه… . من از شما خیلی خوشم میاد یعنی دوستون دارم. با من دوست میشید؟

اگه سكوت كرد و یا به فكر فرو رفت و یا سریع جواب منفی داد. خیلی سریع بگوید : خواهشا روش فكر كنید منتظر جوابتون می مونم.

 

دختر مورد علاقتان هم كلاسی و یا هم دانشگاهیتان باشد: می توانید اینگونه بگویید.

 

ببخشید خانوم « فامیلی دختر » …. راستش نمی دونم چطوری بگم… (چون شما با رفتارتون از قبل بهش ثابت كرده اید كه دوسش دارید او در این لحظه دو زاریش می افتد و به حرف شما بیشتر توجه می كند. رومانتیك تر حرف بزنید).

 

ادامه بدید: شاید خودتون هم فهمیده باشید.من از شما خوشم اومده، دوستون دارم. با من دوست میشید؟

و یا : انگاری شما رو خدا بهم نشون داده . بعد اولین دیدنتون یه جور خاصی شدم. چند وقته دلم پیشتون گیره. باهام دوست میشید؟

 

پیشنهاد میكنم چكیده از هر كدوم البته با توجه به موقعیت خودتون رو انتخاب كنید و یا بهتره خودتون یكمی خلاقیت بخرج بدید و جملات رو متناسب با حال خودتون تغییر بدیدن. امیدوارم موفق بشید.

 

اگر جواب رد شنیدید

شما یك عاشق واقعی هستید و نباید به همین زودی ها جا بزنید. شاید او بخواهد شما را آزمایش كند كه چگونه آدمی هستید. بعد مدتی دوباره به سراغش بروید و برایش واضح تر توضیح دهید.

 

آنچه در دلتان هست را بطور صمیمی تر از دفعه اول بیان كنید. امیدتان به خدا باشد.

 

پا فشاری شما نشانه علاقه شما به طرفتان است پس نباید این پا فشاری موجب ناراحتی او شود كه این یعنی عدم علاقه شما به او.

 

در این قسمت دلنوشته های دوست عزیزی رو خدمتتون آوردیم که گویا دل خوشی نداره…

اما در رابطه با عنوان مطلب شاید یه فردی تو یه روز آفتابی شاید هم ابری در یک موتور جستجوگر سرچ کرد چگونه دخترها را بشناسیم البته کار به زن ها ندارم چون سرکاری باشون نداشتم. فعلا این مطلب رو در مورد دختر ها بیان میکنیم.

 

این موجودات خبیث رو هیچ جوره نمیشه شناختــــــــ مارهای هفت خطی هستند که اون سرشون نا پیداست.

 

اینجا ما با خوبهاشون کار ندارم و منظورمون اون خبیث هاشون هست.

 

البته مطلب ما بیشتر در رابطه با دخترانی هستش که کمی برو روی خوبی دارندو انواع پسرهارو هم تجربه کردند!!

 

متاسفانه ما مردها خیلی ساده هستیم و خیلی خیلی راحت گول ظاهر مظلوم و فریبنده ی دختر هارو می خوریم!!

 

قبل از معرفی این دسته ی خبیث باید بدونی در شروع رابطه و برخورد اولیه تمام خانم ها از جمله خوبش تا بدش اون چیزی نیستند که نشون میدند!!

 

بلکه شخصیتی رو نشون میدن که دوست دارند باشند!! پس اعتماد نکن پشت این شخصیتی که بهت نشون میدن جلد پلیدشون رو پنهان کردن!!

 

به فرض شما یه پسر خوب و مهربون و با شخصیت مثل خودم هستید بله تا چشتون درآد:D البته اونایی که چشم ندارند ما با شخصیت هارو ببیند.

و
ار دختری در فضای مجازی خوشتون میاد!! البته خوش اومدن زیاد اتفاق می افته ولی این خوش اومدنت با خوش اومدن های قبلی میفرقه مثلا!

 

یه جورایی احساس می کنی اینو می خوایش می تونی بدستش بیاری و باش دوست بشی!!

 

در مورد کل دخترای جامعه مجازی یه نکته ای رو بگم خیلی خیلی کم هستند اونایی که تجربه دوستی بیرون نت نداشتند..
حالا اینایی که نداشتند نه که نخواستند نداشته باشند بلکه یا موقعیتشو نداشتند یا قیافه درست حسابی نداشتند یا توانایی شو نداشتند…

 

خوب مسلمه اولین کاری که می کنید یک پیام میدید به این خانمی که ازش خوشت اومده!!

 

متاسفانه چون در کشور ما پسرا کمی بیش از حد علاقه به جنس مخالف دارند و تا اسم دختری می بینند به دلیل تو کف بودن 1000 پیام برای هر دختر می فرستند …

 

جالبترش اینه که متن همشون هم یکیه جوری که حال تمام دختر هارو به هم می زنند و بدون استثنا شمایی هم که از روی علاقه واقعه ایی به اون خانم پیام میدید جز اون اشخاصی که پیام هاشون شبیهه همه قرار میگیرید!! حتی اگر واقعا دارای چهره و شخصیت خوبی هستید!!

 

خـوب پس ما الان می دونیم دختر ها روزی کلی پیام از انواع پسرها دریافت می کنند و ازشون تقاضای دوستی میشه.

 

بدون شکـــ بدست آوردن همچین دختری خیلی خیلی سخت میشه اونم دختری که از این 1000 تا پیام بلاخره مزه چندتا از فرستندهاشونو با طعم های مختلف چشیده…

 

دختریه که الان احساس می کنه خیلی خاطرخواه داره و خیلی هاا دنبالش هستند!! همچنین دختری که پیام گرفتن و در خواست دوستی واسش عادی شده..

 

حالا مخ همچین دختری رو باید چجوری زد!! در مورد دبیرستانی ها باید عرض کنم که کلا نیاز نیست!!

 

2 تا پیام عاشقونه بفرستی واسشون مثل گوسفند می افتند تو چنگت که اصلا از این موضوع خوشم نمیاد و هیچ لذتی نداره دوستی با بچه!!

 

البته همین دختر بچه ها با شکست ها و فریب خوردن با انواع حربه هاا تبدیل به گرگ هایی میشند که حتی امثال منم دیگه حریفشون نمیشند و مخ زدنشون بسیار هزینه بر میشه!!!

 

دخترایی که سیبل خودم قرار دادم معمولا 20 به بالا تا 24 هستند.

 

این موجودات احساس شاخی می کنند و الکی الکی پسر های احمق بزرگشون کردند.

 

در دنیای مجازی زبان کار آمد نیست اما شرط لازمه!! قدم اول داشتن یه عکس شاخه خیلی خیلی شاخ… پس ظاهر مناسب خیلی مهمه در دنیای مجازی.

 

چون دخترهااا همه سمت کسی میرند که خوشگل باشه بدون استثنا !! پس خواهشا به دختری علاقه مند بشید که قیافه ات از اون سر تر باشه!!

اگر قیافه نداشتید حداقل مایه دار باشید کافیه بفهمه چه خری هستی خودش پاچتو ول نمی کنه…

 

یه نکته دیگــــه هیچ وقت فراموش نکن پسرهای دیگه هستند همزمان با خودت دارند رو مخ طرف کار می کنند.

 

این دسته به خوبی می دونند کیا دارند رو مخشون کار می کنند پس مستقیم حرف نزنید باشون نذارید فکر کنند مهم هستند واستون وگرنه فاتحه برقراری ارتباط رو بخونید همینجایه کرم درون دخترهاو حتی خود پسر ها هست که باعث میشه علاقه مند به شخصی بشند که کم محله نسبت بشون احساستون رو اصلا در ماه اول نگید اگر دنبال رابطه جنسی هستی جون مادرت بیا برو سر چهار راه محلتون 20 تومن بده یدونه از همین پولی هارو پیدا کن خودتو تخلیه کن خرجش کمتره وقتت هم گرفته نمیشه والا بخدا.

 

داشتم می گفتم بهتون احساستون رو نگید چون این حرفا واسشون تکراری شده یادتون که نرفته ما می دونیم که روزی 1000 تا پیام می گیرند دخترا و یکی در میون همین شرو ورهاست متنشون.

 

پس باید قیافه درست حسابی داشته باشید یا مایه تیله .

 

به نظر من همون درجا هم در خواست دوستی در جامعه مجازی ندید بهتره اگر بتونید محل هایی که فعالیت می کنه در جامعه های مجازی رو شناسایی کنید و اونجا پستتون رو به بستش بخورونید خیلی بهتر می تونید بهش نزدیک بشید..

 

همیشه پسر هایی هستند که تریپ برادرانه و دوستی صمیمی دارند با انواع دخترهاااا هرگز هرگز جوری رفتار نکنید که دختری احساس کنه میخ واین مخشو بزنید.

 

آروم آروم باید نزدیک بشید تا لیز نخوزه از دستتون!!

 

گول چرت و پرتهایی هم که تو پروفایلشون می نویسند رو نخورید خیلی عوضی هستند از همه مهمتر گول قسم هاشون رو هم نخورید همش واسه تاثیر گذاری بیشتره.

 

یه جورایی دخترا اگر راست بگن اصلا قسم نمی خورند پدر سوخته ها سینه رو سپر می کنند از گفتنش هم واهمه ندارند به تخمکشون هم نیست بعد از گفتن حقیقت چی میشه…

 

معمولا زیاد قسم می خورند چون زیاد دروغ میگن اوه اوه گریه هاشون رو اصلا توجه نکنید یک موش مرده هایی هستند که نگو و نپرس.

 

دیگه خیلی بخوای خوشبینانه فکر کنی اینجوری فکر کن که مثلا به جای 50 بار همش 4-5 بار خونه خالی رفته!!

 

حداقل بعدا فهمیدی این موضوع رو افسوس نمی خوری که چقدر ساده بودیو از این صحبت ها.

 

دنیای مجازی جای اعتماد نیست هیچ کس هم بد خودشو تعریف نمی کنه از دم آشغال هستند پس مراقب باش شکسته نشی تو این رابطه ها…

 

البته با شخصیت هم مثل خودم زیاد هست نه که نیست ولی کم هستند 🙂

 

نصیحت من به تو سمت دختری برو که حدو اندازه خودت باشه…

مطالب داغ هفته اخیر

تبلیغات متنی