دختر مدلینگ معروفی که دو دستگاه تناسلی و واژن دارد + عکس

دختر مدلینگ معروفی که دو دستگاه تناسلی و واژن دارد + عکس

دختر مدلینگ معروفی که دو دستگاه تناسلی و واژن دارد + عکس

ستاره یوتیوب که ویدئوهایش بسیار مشهور هستند فاش کرد که دارای دو واژن میباشد. این دختر جذاب و زیبا دو آلت تناسلی و دو رحم و واژن دارد که در ادامه این مطلب وی را مشاهده خواهید کرد.

 

در ابتدا قبل از اینکه راجب این مدل حرف بزنیم شما را با بیماری دو واژن آشنا میکنیم. برخی زنان دو رحم دارند عارضه دو رحمی در زنان خیلی نادر است و گاهی اوقات هرگز تشخیص داده نمی شود. زنان دارای دو رحم بیشتر دچار سقط جنین و نوزاد نارس می شوند.در جنین دختر، رحم ابتدا به شکل دو لوله کوچک است. در طی رشد جنین، این دو لوله به هم متصل می شوند و یک عضو بزرگ تر و توخالی به نام رحم را ایجاد می کنند.

 

اما گاهی اوقات، این دو لوله کاملا به هم وصل نمی شوند و هر کدام به طور جداگانه رشد کرده و بزرگ می شوند. در این شرایط دو رحم در بدن نوزاد دختر ایجاد می شود.این دو رحم ممکن است یک دهانه به یک واژن داشته باشند و یا این که هر رحم دارای یک دهانه جدا باشد. حتی ممکن است دو واژن وجود داشته باشد.

 

فقط در صورتی که عارضه دو رحمی باعث بروز علائم و عوارضی در فرد شود، نیاز به درمان دارد، مثل درد لگن، سقط جنین مکرر و زایمان زودرس.تشخیص زود هنگام این مشکل مهم است، خصوصاً اگر می خواهید باردار شوید و یا سقط جنین های مکرر دارید

 

علائم دو رحمی در زنان

برخی زنان دارای دو رحم هستند و هرگز این مشکل در آن ها معلوم نمی شود، حتی در طی بارداری و زایمان. اغلب هر رحم دارای یک دهانه جداست. برخی زنان دو رحمی، حتی دو واژن دارند.

 

علائم احتمالی دو رحمی عبارتند از:

– درد و فشار غیرعادی قبل و یا در طی قاعدگی

– خونریزی غیرطبیعی در زمان قاعدگی مثل خونریزی زیاد

 

چه موقع نزد پزشک برویم؟

اگر دچار علائم دو رحمی هستید، نزد پزشک متخصص زنان بروید.تشخیص زودهنگام این مشکل مهم است، خصوصاً اگر می خواهید باردار شوید و یا سقط جنین های مکرر دارید.پزشک درمان مناسب را انجام می دهد تا شانس باردار شدن، باردار ماندن و یک زایمان بی خطر را در شما بهبود دهد.اگر در طی بارداری متوجه شدید که دو تا رحم دارید، ابتدا با پزشک خود صحبت کنید. شما با همکاری پزشک می توانید برنامه ای را برای مراقبت مطلوب از خود و جنین در طی بارداری و زایمان داشته باشید.

 

عوارض دو رحمی در زنان

بیشتر زنان مبتلا به دو رحمی، روابط زناشویی، بارداری و زایمان های طبیعی دارند.اما گاهی اوقات، عارضه دو رحمی و سایر مشکلات رحمی منجر به نازایی و سقط جنین در زنان می شود.همچنین باعث تولد نوزاد نارس (زایمان زودرس) و قرارگیری غیرعادی بچه در رحم مادر می شود مثلا به جای اینکه موقع زایمان سر نوزاد پایین باشد، باسن و پاهای او پایین هستند.

 

راه های تشخیص دو رحمی در زنان

عارضه دو رحمی ممکن است در طی معاینه لگن توسط پزشک متخصص زنان معلوم شود، وقتی که پزشک دو دهانه رحم را مشاهده می کند و یا متوجه شکل غیرطبیعی رحم می شود.

 

پزشک برای تشخیص عارضه دو رحمی، آزمایشات زیر را توصیه می کند:

 

1- سونوگرافی

 

2- سونوهیستروگرام: بعد از تزریق یک مایع از طریق واژن و دهانه رحم به داخل رحم، سونو هیستروگرام (اسکن سونوگرافی) انجام می شود و پزشک می تواند از طریق این روش، مشکلات مربوط به شکل رحم را بررسی کند.

 

3- ام آر آی (MRI)اگر باردار هستید و دارای دو رحم می باشید، خطر ابتلا به عوارض بارداری در شما بیشتر از بقیه است، زیرا اندازه رحم در شما کوچک تر است.

 

4- هیستروسالپینگوگرافی: در طی این روش، یک ماده رنگی مخصوص از طریق دهانه رحم وارد رحم می شود. هنگام حرکت این ماده رنگی در طی اندام های تناسلی، برای تعیین اندازه و شکل رحم، با اشعه ایکس عکسبرداری می شود.

 

درمان دو رحمی در زنان

اگر زنی دارای دو رحم باشد، ولی علامت و عارضه خاصی نداشته باشد، نیاز به درمان خیلی کم است.عمل جراحی برای به هم پیوستن دو رحم به ندرت انجام می شود، هر چند که برای حفظ بارداری، جراحی به شما کمک می کند. اگر باردار هستید و دارای دو رحم می باشید، خطر ابتلا به عوارض بارداری در شما بیشتر از بقیه است، زیرا اندازه رحم در شما کوچک تر است. این عامل می تواند باعث زایمان زودرس و اغلب زایمان با سزارین شود.

 

درباره نگرانی های خود در مورد زایمان با پزشک خود صحبت کنید، چون او می تواند راه های جلوگیری از زایمان زودرس و یا کنترل زایمان را به شما بگوید.

 

دختر مدلینگ معروف که دو واژن دارد + عکس

 

کاساندرا یکی از مدلینگ های زیبا و مشهور در سان فرانسیسکو زندگی می نماید او در دوران نوجوانی به شدت پوست صورتش دچار آکنه می شد که به دلیل آکنه های زیاد مورد تمسخر همکلاسی هایش قرار می گرفت او به خاطر این موضوع ترک تحصیل کرد و او الان به یک مدلینگ معروف تبدیل شده است کاساندرا در یک کمر درد شدیدی که داشت به پزشک مراجعه کرد پزشک او متوجه شد دختر دارای دو رحم در بدنش می باشد در ادامه جزئیات بیشتر و تصاویر زیباترین دختر مدلینگ 2 تا واژن (آلت تناسلی) دارد را در سایت فراناز خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

ستاره یوتیوب که ویدئوهایش بسیار مشهور هستند فاش کرد که دارای دو واژن میباشد. این دختر جذاب و زیبا دو آلت تناسلی و دو رحم و واژن دارد.

 دختر مدلینگ معروفی که دو دستگاه تناسلی و واژن دارد + عکس

 

پیش ازین در اینجـــا درمورد دختری نوشته بودیم که بدون واژن و آلت تناسلی متولد شد ! حالا از دختری میگوییم که دو واژن در بدن دارد! کاساندرا در طی اسکن کلیه اش ، پی برد که دارای دو واژن در بدن خود است !! وی از کودکی دچار آکنه های بسیار شدید و زیادی شد به طوری که در دوران مدرسه مورد تمسخر قرار میگرفت.

 دختر مدلینگ معروفی که دو دستگاه تناسلی و واژن دارد + عکس

 

کاساندرا که به اکنه شدید مبتلا شده بود در دوران نوجوانی مجبور به ترک مدرسه و تحصیل شد چرا که توان تحمل اذیت و آزار و تمسخر شدن توسط همکلاسیانش را نداشت ! حالا کاساندرای 22 ساله به عنوان یک مدل بین المللی مد فعالیت میکند.

 دختر مدلینگ معروفی که دو دستگاه تناسلی و واژن دارد + عکس

 

طرفداران او زمانی که این ستاره دنیای مد رازش را آشکار کرد و گفت دو واژن دارد شوکه شدند!! او در کانال خود تصاویری از اسکن واژن دوم خود را منتشر کرد .این کانال که کاساندرا در 4 سال قبل باز کرده بود اکنون بیش از یک میلیون طرفدار و 100 میلیون بازدید دارد.

 

دختر مدلینگ معروفی که دو دستگاه تناسلی و واژن دارد + عکس

عکس دختر مدلینگی که 2 آلت تناسلی و واژن دارد

 

او در ویدئوهای خود در یوتیوب در مورد همه چیز توضیح میدهد از چگونگی برخورد با قلدرهای مدرسه و مقابله با انها تا مشکلات پوستی و لوازم آرایشی مناسب انها. این دختر جذاب که هنوز هم صورتی پر از آکنه و جای جوش دارد با لواژم آرایشی مناسب میتواند این ضایعات پوستی را به خوبی کاور کند برای همین او برای تبلیغ بسیاری از لوازم آرایشی معتبر و معروف به عنوان مدل کار تبلیغاتی انجام میدهد

 

سال گذشته خانم کاساندرا که مدل تبلیغاتیست ، با درد شدیدی در کمرش مواجه شده و به پزشک مراجعه میکند . بررسی پزشک چیز عجیبی را نشان میداد که دکتر و کاساندرا را شوکه کرد . او تنها یک کلیه در بدنش داشت و در عوض دو آلت تناسلی زنانه با دو گردن رحم و دو رحم و فالوپ داشت!

 

اکنون این مدل با بالاترین قیمت برای لوازم آرایشی تبلیغات انجام میدهد.تنها یکی از ویدئوهای آموزشی او بیش از 25 میلیون بار بازدید داشت.

 

کاساندرا، که در سان فرانسیسکو زندگی می کند اوطلبانه در ارتباط با طرفداران، گفت: “هنگامی که من نتایج آزمایشم را مشاهده کردم دکتر گفت من تنها یک کلیه دارم و افزود که من مشکوک به این هستم که در بدن خود دو واژن دارم.

 

شکل ظاهری ان اینگونه است که در بدن من یک دهانه واژن وجود دارد اما در داخل دو واژن، دو رحم، دو گردن و دو لوله های فالوپ وجود دارد.

 

“اکثر واژن ها یک حفره بزرگ اند، اما مهبل ورودی من دو راه متفاوت و مجرا به دو رحم دارد ! وقتی دکتر به من گفت دو آلت تناسلی زنانه و رحم دارم شوکه شده بودم! من واقعا نمی دانم که چه باید بکنم من فقط در شوک بودم. اما من اجازه نمیدهم راه زندگیم بخاطر این مسئله ادامه پیدا نکند.

 

“فهمیدن این مسئله قطعا به توضیح بسیاری از مسائل کمک کرده است.”در حالی که این وضعیت می تواند بدن او را مستعد ابتلا به سرطان کند وبرداشتن این اندام اضافی نیز به عوارض میانجامد.

 

کاساندرا یک گیاهخوار است و همچنین این دختر از نوشیدنی الکلی و مشروبات و مواد مخدر دوری میکند.

 

کاساندرا افزود: “از زمانی که من جوان تر بودم به دکتر مراجعه میکردم چون من به مدت 28 روز خونریزی پریود داشتم و کل ماه را در اذیت و آزار بودم.. در ماه دوبار پریود میشدم ! اما انها هرگز به این مشکوک نشده بودند که من دو رحم و واژن دارم!

 

“من همیشه حال گرفتگی واقعا بدی داشتم. نمی توانستم حرکت کنم و دلدرد ها و یبوست های بسیار بدی داشتم! ! این وضعیت خیلی سخت است به این دلیل که شما نمی دانید که آیا دوره پریود شما تمام شده یا قرار است باز پریود شوید.

 

تا آنجا که من از چگونگی تاثیر داشتن دو واژن بر زندگی جنسی یک فرد اطلاع دارم برای برخی از افراد داشتن دو واژن می تواند بسیار دردناک باشد ! با این حال عده زیادی فکر میکنند به خاط داشتن دو آلت تناسلی زنانه من لذت دو چندانی از رابطه جنسی میبرم چون گیرنده های عصبی بیشتری در انتهای بدنم دارم.

 

با وجود نادر بودن پرونده او ؛ کاساندرا از حمایت بالای خانواده اش برخوردار شده است . زمانی که دکتر زایمان خانم دکتر دنا هریس به کاساندرا گفت با اعتماد به نفس می توانید یک زندگی عادی داشته باشید کاساندا به آرامی به نزد خانواده اش رفت و گفت :

 

حدس بزنین چه شده است مادر ! من دو بار زن هستم ! من دو واژن دارم! او میگوید مادرم نمیدانست من واقعا چه میگویم و پدرم شوکه شده بود.

 

آنزمان کاساندرا فهمیده بود علت آکنه های شدید صورت وی که از 9 سالگی در چهره اش آشکار شده بودند ، برهم خوردن تعادل هورمونیش به علت داشتن دو واژن و داشتن هورمون و تخمکهای بیشتری از مردم عادی بوده است.

 

او اکنون با رژیم غذایی خاص و گیاهخواری و نوشیدن الکل و دوری از مواد مخدر توانسته شدت آکنه را در چهره اش کم کند . این دختر امیدوار است با آموزشهایش به مردمی با مشکلات پوستی ، کمک کند زندگی بهتری داشته باشند.

 

کاسندرا میگوید بعد از زدن کانال و موفقیت عالی در اداره ان شرکتهای بزرگ صنایع مد با هزینه های بالا از من تقاضای استفاده تبلیغاتی از محصولاتشان را دارند و به درامد زیادی رسیده ام.

 

من در حال حاضر بسیار آرامم و میخواهم به مردم در مورد راههای مراقبت از پوست و چگونگی پیدا کردن اعتماد به نفس آموزش دهم. اکتنون تمرکز خودم را روی کانال یوتیوبم گذاشته ام و میخواهم به مردم نشان دهم وقتی مشکلاتی شبیه مشکلات زندگی من دارند چطور با آن مقابله کنند و موفق باشند.

مطالب داغ هفته اخیر

تبلیغات متنی