مدل زیبای آمریکایی با اندام جنسی عجیب

مدل زیبای آمریکایی با اندام جنسی عجیب

مدل زیبای آمریکایی با اندام جنسی عجیب

شاید باورتان نشود اما یکی از مدلهای مشهور آمریکایی اعتراف کرد که دو واژن در بدنش دارد و اندام جنسی او همه ی را حیرت زده کرده است. کاساندرا بنکسون سوپرمدل آمریکایی متولد 1992 است که بیشتر به صورت آنلاین به شغل مدلینگ modeling فعالیت دارد. وی در برنامه مشهور صبح بخیر کشور آمریکا جلوی دوربین رفته است و همچنین در فشن شوهای بسیار حضور داشته است.

زندگی این دختر مدل یک ویژگی جذاب دارد،وی دربدن خود دو واژن زنانه دارد این دختر جذاب و زیبا دو آلت تناسلی و دو رحم و واژن دارد.مدل زیبای آمریکایی با اندام جنسی عجیب

 

کاساندرا بنکسون در طی اسکن کلیه اش ، پی برد که دارای دو واژن در بدن خود می باشد. به گزارش فرا ناز وی از کودکی دچار آکنه هاي بسیار شدید و زیادی شد به طوری که در دوران مدرسه مورد تمسخر اطرافیان قرار میگرفت.مدل زیبای آمریکایی با اندام جنسی عجیب

 

کاساندرا که به اکنه شدید مبتلا شده بود در دوران نوجوانی وادار به ترک مدرسه و تحصیل شد چرا که توان تحمل اذیت و اذيت و تمسخر شدن توسط همکلاسی هایش را نداشت.حالا کاساندرای 23ساله بعنوان یک مدل بین المللی مد فعالیت می‌کند.

طرفداران او زمانی که این ستاره دنیای مد fashion world رازش را آشکار کرد و گفت دو واژن دارد شوکه شدند. او درکانال خود عکس هایي از اسکن واژن دوم خودرا منتشر کرد .این کانال که کاساندرا در چهار سال قبل باز کرده بود اکنون بیش از یک میلیون طرفدار و 100 میلیون بازدید دارد.

وی در ویدیوهای خود در یوتیوب در مورد همه ی چیز توضیح میدهد از چگونگی برخورد با قلدرهای مدرسه و مقابله با انها تا مشکلات پوستی و لوازم آرایشی Cosmetics مناسب برای آنها.این دختر جذاب که هنوز هم صورتی پر از آکنه و جای جوش دارد با لوازم آرایشی مناسب می‌تواند این ضایعات پوستی رابه خوبی بپوشاند ،برای همین او برای تبلیغ تعداد زیادی از لوازم آرایشی معتبر و مشهور بعنوان مدل کار تبلیغاتی انجام می‌دهد.

سال گذشته خانم کاساندرا که مدل تبلیغاتی است، با درد شدیدی در کمرش مواجه شده و به دکتر مراجعه میکند . بررسی دکتر چیز عجیبی را نشان می داد که دکتر و کاساندرا را شوکه کرد .او تنها یک کلیه در بدنش داشت ودر عوض دو آلت تناسلی زنانه با دو گردن رحم و دو رحم و فالوپ داشت.

اکنون این مدل با بالاترین قیمت برای لوازم آرایشی تبلیغات انجام می‌دهد.به گزارش فراناز تنها یکی از ویدئوهای آموزشی او بیش از 25میلیون بار بازدید داشته است.کاساندرا، که در سان فرانسیسکو زندگی میکند در ارتباط با طرفداران، گفت هنگامیکه من نتایج آزمایشم را مشاهده کردم دکتر گفت من تنها یک کلیه دارم و افزود که من مشکوک به این هستم که در بدن خود دو واژن دارم.

شکل ظاهری ان آن گونه است که در بدن من یک دهانه واژن وجوددارد اما در داخل دو واژن، دو رحم، دو گردن و دو لوله هاي فالوپ وجوددارد.اکثر واژن ها یک حفره بزرگ اند، اما مهبل ورودی من دو راه متفاوت و مجرا به دو رحم دارد وقتی دکتر به من گفت دو آلت تناسلی زنانه و رحم دارم شوکه شده بودم من واقعا نمی‌دانم که چه باید بکنم من فقط در شوک بودم. اما من اجازه نمی دهم راه زندگیم بخاطر این مسئله ادامه پیدا نکند.

فهمیدن این مسئله قطعا به توضیح تعداد زیادی از مسائل کمک کرده است.در حالیکه این وضعیت میتواند بدن وی را مستعد ابتلا به سرطان کند وبرداشتن این اندام اضافی نیز به عوارض میانجامد.کاساندرا یک گیاهخوار است و همچنین این دختر از نوشیدنی الکلی و مشروبات و مواد مخدر دوری میکند.

کاساندرا افزود از زمانی که من جوان تر بودم به دکتر مراجعه می‌کردم چون من به مدت 28 روز خون ریزی پریود داشتم و کل ماه را در اذیت و اذيت بودم.. در ماه دوبار پریود period می شدم اما انها هرگز به این مشکوک نشده بودند که من دو رحم و واژن دارم.

من همییشه حال گرفتگی واقعا بدی داشتم. نمی توانستم حرکت کنم و دل درد ها و یبوست هاي بسیار بدی داشتم، این وضعیت خیلی سخت است به این دلیل که شما نمی‌دانید که آیا دوره پریود شما تمام شده یا قرار است باز پریود شوید.تا آن جا که من از چگونگی تاثیر داشتن دو واژن بر زندگی جنسی یک فرد اطلاع دارم برای عده اي از افراد داشتن دو واژن میتواند بسیار دردناک باشد.

با این حال عده زیادی فکر می‌کنند به خاط داشتن دو آلت تناسلی زنانه من لذت دو چندانی از رابطه جنسی Sex می برم چون گیرنده هاي عصبی بیشتری در انتهای بدنم دارم

باوجود نادر بودن پرونده او کاساندرا از حمایت بالای خانواده اش برخوردار شده است . زمانی که دکتر زایمان خانم دکتر دنا هریس به کاساندرا گفت با اعتماد به نفس میتوانید یک زندگی عادی داشته باشید کاساندا به آرامی به نزد خانواده اش رفت و گفت حدس بزنین چه شده است مادر ! من دو بار زن هستم من دو واژن دارم! او میگوید مادرم نمی‌دانست من واقعا چه می گویم و پدرم شوکه شده بود

آن زمان کاساندرا فهمیده بود علت آکنه هاي شدید صورت وی که از 9 سالگی در چهره اش آشکار شده بودند ، برهم خوردن تعادل هورمونیش بعلت داشتن دو واژن Two vaginas و داشتن هورمون و تخمکهای بیشتری از مردم عادی بوده است.مدل زیبای آمریکایی با اندام جنسی عجیب

 

او اکنون با رژیم غذایی خاص و گیاهخواری و نوشیدن الکل Alcohol و دوری از مواد مخدر توانسته شدت آکنه را در چهره اش کم کند . این دختر امیدوار است با آموزشهایش به مردمی با مشکلات پوستی ، کمک کند زندگی بهتری داشته باشند.

برچسب ها:
مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
بهترین روش ماساژ آلت تناسلی مرد (ویژه بانوان)
بهترین روش ماساژ آلت تناسلی مرد (ویژه بانوان)
مشاهده بیشتر