مسن ترین مدلینگ جذاب جهان با 86 سال سن + عکس

مسن ترین مدلینگ جذاب جهان با 86 سال سن + عکس

مسن ترین مدلینگ جذاب جهان با 86 سال سن + عکس

مسن ترین مدلینگ جهان مردی 86 ساله است که در ادامه عکس های وی را مشاهده میکنید. کارمن دلورفیس Carmen Dell’Orefice مدلی است که نمیخواهد بازنشته شود و در 86 سالگی مانند یک دختر جوان بکار مدلینگ مشغول است او از دوران جوانی یکی از مدلینگ هاي مشهور در تمام جهان بوده است و با همه ی برندهای مطرح جهان کار کرده است. وی متولد ۳ ژوئن سال ۱۹۳۱ در کشور آمریکا است. وی بعنوان مسن ترین مدل جهان با سن ۸۶ سال توانسته به مانند دوران جوانی در دنیای مد بدرخشد.

مسن ترین مدلینگ جذاب جهان با 86 سال سن + عکس

به گزارش فرا ناز ، ویژگی هاي جسمی این مدل توانسته حتی در دوران کهنسالی نیز او را همان‌ گونه جذاب جلوه دهد، قد ۱۷۰ سانتیمتری کارمن دلورفیس درکنار رنگ موی نقره اي که تناسب خاصی با رنگ چشمانش دارد، درکنار چهره زیبا و استایل جذابش، او را برای انجام کار مدلینگ در برترین فشن شوها و برندهای لباس و جواهرات سالمندان آماده ساخته است.

مسن ترین مدلینگ جذاب جهان با 86 سال سن + عکس

اولین فعالیت کارمن دلورفیس در دنیای مد توسط پدر خوانده اش درسال ۱۹۴۶ میلادی انجام شد که نسبت به معرفی وی بعنوان مدل به مجله مشهور اقدام کرد. بنابر این کارمن ۱۵ ساله، توانست اولین قرارداد مدلینگ خودرا با این نشریه مطرح دنیای فشن به ازای هر ساعت فعالیت ۷ دلار، منعقد کند.

 

اروین بلومنفلد، عکاس مشهور ووگ درسال ۱۹۴۶ میلادی، تصویری از کارمن را بر روی جلد ووگ منتشر کرد. دلورفیس کارمن، بعنوان مدلی که یادآور شخصیت هاي کارتونی کودکان از جمله شنل قرمزی، سفید برقی و سیندرلا است، ایفای نقش نمود که شهرت او را چندین برابر نمود.

 

پس از شهرت در زمینه مدلینگ زندگی کارمن دچار تغییرات بسیاری شد که تا قبل ازآن با مادرش در تنگدستی ,و فقر بود. دلیل اصلی شهرت کارمن همکاری وی با عکاسان مشهور صنعت تبلیغات از جمله ملوین سوکولسکی «Melvin Sokolsky» دانست که برای نشریه مطرح هارپرز بازار «Harper Bazaar» کار میکرد.

 

دهه شصت میلادی اوج فعالیت و شهرت کارمن بود که عکسهای تعداد زیادی از وی بر روی مجله مشهور Vanity Fair منتشر شد. همکاری کارمن با موسسه تبلیغاتی فورد «Ford Modelling Agency» بخشی از فرصت هاي جدیدی بود که در عرصه مد در نیمه دوم قرن بیستم در اختیار وی قرار گرفت.

مسن ترین مدلینگ جذاب جهان با 86 سال سن + عکس

کارمن، تا کنون سه بار ازدواج کرده و پس از سومین طلاقش، در اواخر دهه هشتاد میلادی، به دنیای مد بازگشت ودر دهه ۹۰ میلادی، برای برند Isaac Mizrah فعالیت کرد. وی مدل برندهایی هم چون Cho Cheng و ساعت Rolex نیز شد.

 

بدلیل ۵۰ سال فعالیت گسترده در دنیای مد و حضوری تاثیرگذار دراین عرصه، دانشگاه هنر لندن، در جولای ۲۰۱۱ میلادی،‌ درجه دکترای افتخاری خود رابه کارمن دلورفیس اعطا کرد. این دانشگاه با همکاری دیوید دان تاون، کلکسیونی از عکسهای مد و لباس این فعال مد بانوان را در نمایشگاهی رونمایی کرد که با استقبال بی نظیری همراه شد.

 

دوران جوانی مسن ترین مدلینگ در دنیا

درسال ۲۰۱۵ میلادی، کارمن دلورفیس با افراد سرشناسی در دنیای مد مانند David Gandy و Isabel Fontana همکاری کرد تا مغازه Palacio d Hierro Polanco را توسعه دهد که در فروش برندهای لوکس دنیای مد فعالیت داشت و نمایشگاهی دائمی برای برندهایی هم چون لویی ویتون، هرمس، مون بلان و برندهای دیگر بود.

مسن ترین مدلینگ جذاب جهان با 86 سال سن + عکس

به گزارش فراناز، ریشه ایتالیایی وی کافی بود تا کارمن با دنیای مزون هاي تاثیرگذار میلان و رم در عرصه ارائه نقش هاي خاص الهام بخش بر فشن اروپا آشنا شده و به این زمینه جذاب علاقه نشان دهد.

مسن ترین مدلینگ جذاب جهان با 86 سال سن + عکس

کارمن دلورفیس، بر خلاف زندگی موفق در دنیای مد، در زندگی شخصی با فراز و نشیب هاي فراوانی مواجه شد. در دهه ۵۰ میلادی با بیل مایلز آشنا شد و با وی ازدواج کرد. او از کارمن سوء استفاده مالی می‌کرد، بعنوان مثال، چک هایي که بعنوان حقوق از موسسات مدلینگ کارمن دریافت می‌کرد را خرج کرده و تنها پنجاه دلار از حقوقش رابه وی پرداخت میکرد. سرانجام پس از تولد اولین دختر کارمن «لارا»، از یک دیگر جدا شدند.

 

آشنایی با ریجارد هیمن، عکاس مشهور مدلینگ، دومین ازدواج کارمن را شکل داد. اما چند سال بعد بخاطر این که کارمن، قصد بازنشستگی از دنیای مد را داشت، ریچار او را ترک کرد و تا ۵۰ بعد یعنی تا زمان مرگ ریچارد، انها دوستان خوبی برای یک دیگر بودند. در دهه شصت میلادی، کارمن با یک معمار جوان به نام ریچارد کاپلان ازدواج کرد که زندگی مشترک انها ۱۰سال به طول انجامید. اواخر دهه ۸۰ نیز او با دیوید ساسکایند، مجری تلویزیون آشنا شد اما پیش از ازدواج، نامزد وی از دنیا رفت.

 

راز زیبایی و سلامت پوست کارمن

کارمن جایی گفته بود که مردم درباره راز زیبایی پوستش سوالات زیادی از وی می پرسند. او میگوید: کاری که من انجام میدهم برای عموم مردم در معرض نیست. من از ماسک یا لیفت استفاده نمیکنم. بلکه دکتر من، از یک نوع برس ظریف فلزی استفاده میکرد و از پوست من لایه برداری انجام می شد. این عمل سبب لطیف شدن پوست شده و لایه اي دیگر از پوست ساخته نمی شد.

مسن ترین مدلینگ جذاب جهان با 86 سال سن + عکس

کارمن در زمان خواب نیز طبق توصیه پزشکان، از کرم ضد آفتاب استفاده میکند تا صبح پس از بیدار شدن درصورت فراموش کردن استفاده از ضد آفتاب، مشکلی برای پوستش ایجاد نشود. نشریه گاردین درسال ۲۰۰۸ میلادی و فشنیستا در ۲۰۱۲ میلادی، به رازهای مراقبت از پوست ایشان اشاره کرد. او از روشهای مختلفی برای مرطوب کردن پوست استفاده می‌کند. شست و شو با آب و آب لیموی تازه، بخشی از فعالیت هاي روزانه سبک زندگی کارمن به شمار میرود.

مسن ترین مدلینگ جذاب جهان با 86 سال سن + عکس

کارمن درسال ۱۹۸۵ میلادی کتابی با عنوان زیبا بودن: گرایش ها و رازهای زیبایی از زبان مدلی با ۴۰ سال سابقه که با همکاری آلفرد لوئیس توسط انتشارات Harrpercollins منتشر کرد، درباره اصول بهداشتی و زیبایی و سبک زندگی خود برای حفظ شادابی پوست و مو توضیح داد که با استقبال بی نظیری مواجه شد.

 

بازنشستگی و بازگشت به عرصه‌ي مدلینگ

باوجود محبوبیت و موفقیت، ایلین فورد؛ مدیر آژانس مدلینگ، او را کنار گذاشت و مجله‌ي وُگ نیز دیگر تمایلی به همکاری با او نداشت؛ زیرا اندام بسیار لاغر او احتیاج به مراقبت‌هاي دکتری داشت. او درسال ۱۹۵۳ به آژانس مدلینگ فورد پیوست و بعد از ازدواج دومش درسال ۱۹۵۸ از فعالیت‌هاي مدلینگ کناره‌گیری کرد.

 

کارمن دلورفیس درسال ۱۹۷۸ بدلیل نیاز مالی دوباره به فعالیت‌هاي مدلینگ بازگشت. طی سال‌هاي ۱۹۹۰ تا سال‌هاي بعد از ۲۰۰۰ مدل برندهایی از جمله: آیساک میزراهی، چو چنگ و رولکس بود. کارمن در ژوئن ۲۰۱۱، تولد هشتاد سالگی خودرا جشن گرفت ودر همان سال بدلیل خدماتش به صنعت مد، دکترای افتخار را از دانشگاه هنر لندن دریافت کرد. این دانشگاه با کمک دیوید دَونتون، تصویرساز و عکاس، نمایشگاهی با عکس‌هاي کارمن برای وُگ.

مسن ترین مدلینگ جذاب جهان با 86 سال سن + عکس

افتخارات شغلی کارمن و عکس‌هایي از آرشیو شخصی او برگزار کرد. درسال ۲۰۱۵، کارمن با همکاری دیوید گاندی و ایزابل فونتانا، فروشگاهی را افتتاح کرد. این فروشگاه بدلیل حضور این سه مدل مشهور و برندهای لوکسی از جمله: لویی ویتون، هرمس و مونت بلنک به محبوبیت زیادی دست پیدا کرد.

مطالب داغ هفته اخیر