مدل سبزه به شکل طاووس برای سفره هفت سین

مدل سبزه به شکل طاووس برای سفره هفت سین

مدل سبزه به شکل طاووس برای سفره هفت سین

سفره هفت سین منحصربفرد و زیبا با مدل سبزه به شکل طاووس مهمان های شما را در دید و بازدید عید نوروز شگفت زده خواهد کرد. شما خانم ها می توانید برای تزئین سفره هفت سین تان از مدل های جالب سبزه عید استفاده نمایید که زیبای سفره هفت سین تان را چند برابر نماید ما در این آموزش می خواهیم مدل سبزه برای عید به شکل طاووس می باشد را برای شما آموزش دهیم که این سبزه وقتی رشد نمود بسیار زیبا و سفره هفت سین شما را هم جذاب تر نماید در ادامه جزئیات و تصاویری از مدل سبزه برای عید به شکل طاووس را در سایت فراناز خواهید دید با ما همراه باشید.

 

در ابتدا دسته‌ی سبد و همچنین قسمت انتهایی آن یعنی دم قو را جدا کنید. دقت کنید سبد از هم باز نشود.

 

برای ساخت برآمدگی پشت طاووس از یک اسفنج فشرده استفاده کنید، مانند اسفنج های مبل سازی. اسفنج را قیچی کرده و به شکل توپ درآورید. اندازه‌ی توپ باید به حدی باشد که پرهای طاووس با کمی فشار پشت آن داخل سبد جا شوند. زمان جا انداختن توپ و پرها باید آن ها را با چسب محکم کنید. دقت کنید چسب مورد استفاده‌ی شما ضد آب باشد تا در اثر آب دادن سبزه کار از هم باز نشود.

 

قبل از نصب پر و توپ باید به نکته‌ای دقت کنید. باید داخل سبد را با جسم سنگینی پر کنید تا بر اثر رشد سبزه و سنگین شدن پشت سبد، برعکس نشود. داخل بخش برآمدگی تنه را با خرده سنگ می‌توانید پر کنید.

 

برای ساخت پرهای طاووس از یونولیت کمک می‌گیریم. یونولیت را با یک چاقوی گرم مانند شکل برش داده و با چسب ضدآب به اسفنج بدنه و سبد متصل می نمایید. برای محکم تر شدن یونولیت و اسفنج در سبد با یک تکه سیم مفتولی آن را محکم کنید. سیم را دورتادور سبد و از بین یونولیت و اسفنج عبور دهید تا کار شما کاملاً محکم شود.

مدل سبزه به شکل طاووس برای سفره هفت سین

مطالب پربازدید هفته
دوستان ما
آموزش پوزیشن های رابطه جنسی دهانی + عکس 18+
آموزش پوزیشن های رابطه جنسی دهانی + عکس 18+
مشاهده بیشتر