مدل و نحوه بسته بندی هدایای منحصر بفرد

مجموعه : سبک زندگی
مدل و نحوه بسته بندی هدایای منحصر بفرد

مدل و نحوه بسته بندی هدایای منحصر بفرد

 

آموزش و نحوه بستن هدایای مورد نظر شما متناسب با جنسیت فرد، نوع هدیه  که یکی از الزامی ترین نیازی است که ما باید در مورد آن آگاهی داشته باشیم.

 

فراناز ، وقتی صحبت از هدیه و هدیه دادن می‌شود، ناخودآگاه همه ما تجربه‌های شیرین گرفتن هدیه‌ای خاص گاه بی‌مناسبت و گاه در روزی خجسته و مبارک را از اولین خاطراتمان به یاد می‌آوریم.

 

اینكه هدیه ها را تنها به چند اسكناس تانخورده محدود كنیم، جذابیت و خاطره كمتری نسبت به یك هدیه بی‌نظیر پیچیده شده در یك بسته‌بندی منحصر به فرد برای ما خواهد داشت.

 

برای هدیه دادن نیازی به خرید كادویی گرانقیمت ندارید؛ گاهی بسته‌بندی هدایا آن‌قدر جذاب و دوست‌داشتنی هستند كه لذت داشتن آن هدیه را برای ما دوچندان می‌كنند. به همین منظور ایده‌های منحصر به فردی را برای بسته‌بندی هدایای دوست داشتنی شما در نظر گرفته‌ایم تا با آنها عزیزانتان را بیش از پیش خرسند كنید. با این مطلب همراه ما باشید.

 

1. بهار را در هدایای خود دخیل كنید
گل ها از گذشته بهترین گزینه برای قرار گرفتن در كنار هدیه ها بوده‌اند. با كمی خلاقیت از فصل بهار ایده بگیرید. كافی است كمی متفاوت تر به هدایا نگاه كرده و هدیه بی نظیری برای عزیزان خود بسته بندی كرده و آنها را شگفت زده كنید.

 

مدل و نحوه بسته بندی هدایای منحصر بفرد

از گل های بهاری برای تزیین هدایای خود استفاده کنید

 

2. از چسب های رنگی استفاده کنید
چسب های رنگی علاوه بر نوستالژیک بودن بهترین گزینه برای بسته بندی هدایای شما محسوب می‌شوند كه به خوبی می‌توانید به روش های مختلف از آنها استفاده كنید. در انتخاب طرح چسب ها دقت كنید، طرح های زیاد شلوغ زیبایی هدیه تان را از بین می‌برند.

 

مدل و نحوه بسته بندی هدایای منحصر بفرد

 

چسب های رنگی بهترین گزینه برای بسته بندی هدایای شما محسوب می‌شوند

 

3. رنگ ها را به خاطر بسپارید
وقتی صحبت از هدایا و اوقات خوش می‌شود، پس خالی از لطف نیست كه رنگ‌ها را در بسته بندی هدایای خود جای دهید. كامواها و نخ های رنگی بهترین گزینه برای این منظور هستند. در استفاده از آنها خلاقیت تان را دخیل كرده و هدایایی متنوع و خاص بسته بندی كنید.

 

مدل و نحوه بسته بندی هدایای منحصر بفرد

برای تزیین هدایا با كامواها و نخ های رنگی خلاقیت خود را بکار ببرید

 

4. خلاقیت را فراموش نكنید
برای بسته بندی یک هدیه منحصر به فرد نیاز به صرف وقت و هزینه‌های زیاد نیست؛ گاهی به سادگی و با كمی خلاقیت می‌توانید یک هدیه منحصر به فرد و مقرون به صرفه را برای عزیزان خود تدارک ببینید. ایده بسته بندی با پارچه ها را برای دوستان نزدیکتان امتحان كنید؛ حتما این هدیه برایشان خاطره انگیز خواهد شد.

 

 

مدل و نحوه بسته بندی هدایای منحصر بفرد

ایده بسته بندی با پارچه ها را برای دوستان نزدیکتان امتحان كنید

 

5. نوستالژیك هدیه دهید
كاغذ‌های الگو یا ورق‌های كاهی یكی از آن عناصری است كه حس و حال نوستالژیک تری به هدیه شما می‌بخشد. هدیه خود را بسته بندی كنید و برای تزیین آن از یک كاغذ معمولی كه اسم محبوب تان یا حتی یك جمله زیبا روی آن نوشته شده و این دو را با یک روبان با رنگ متفاوت و شاد به هم چسبانده‌اید، استفاده كنید. می‌توانید از رنگ مورد علاقه عزیزتان برای روبان كمک بگیرید كه در این صورت مطمئن باشید بیش از بیش از شما سپاسگزار خواهد بود.

 

مدل و نحوه بسته بندی هدایای منحصر بفرد

 

كاغذ‌های الگو یا ورق های كاهی از عناصری است كه حس و حال نوستالژیک تری به هدیه شما می‌بخشد

 

6. سرگرمی بسازید
وقتی به بچه‌های كوچك هدیه می‌دهید، توجه داشته باشید بسته بندی هدیه به خوبی می‌تواند وسیله‌ای برای سرگرمی‌شان باشد. برای این منظور نقاشی كردن بهترین گزینه است! با این ایده بسته بندی هدایا می‌توانید در نهایت نقاشی آنها را به یادگار برای خود نگه دارید!

 

 

مدل و نحوه بسته بندی هدایای منحصر بفرد

بسته بندی هدیه برای کودکان به خوبی می‌تواند وسیله‌ای برای سرگرمی‌شان باشد

 

7. جنسیت فراموش نشود
بچه‌های كم‌سن دوست دارند همانند بزرگتر‌ها به نظر برسند و عقاید خودشان را مطرح كنند. وقتی شما به علاقه‌ها و سلیقه شان اهمیت می‌دهید، تاثیر بیشتری در ذهن شان خواهید گذاشت. پس در بسته  بندی هدایای آنها توجه به جنسیت را جدی بگیرید.

 

مدل و نحوه بسته بندی هدایای منحصر بفرد

 

در بسته  بندی هدایای بچه های کم سن و سال توجه به جنسیت را جدی بگیرید.

جدیدترین مطالب

مطالب بیشتر
مطالب پربازدید هفته
دوستان ما