چگونه شبیه ملکه باشیم؟ راهکارهای لاکچری بودن خانم ها

مجموعه : سبک زندگی
چگونه شبیه ملکه باشیم؟ راهکارهای لاکچری بودن خانم ها

چگونه شبیه ملکه باشیم؟ راهکار های لاکچری بودن خانم ها

در این مطلب از سایت فراناز یک سری روش ها و راهکارهای برای لاکچری بودن زنان و دختران را گردآوری کرده ایم.

 

#با_کلاس_باش

لطافت و ظرافت برای خانوما حرف اول رو میزنه
همینه که مردها رو جذب میکنه سعی کن متفاوت باشی و همیشه تازه و شاداب به نظر برسی.

💌موقع راه رفتن با ارامش راه بری

💌موقع صحبت کردن متین باشی

💌در مواقع لازم شوخ طبع باشی

💌هیچ وقت کارهای مردونه نکنی

💌بار سنگین بلند نکنی

💌اگه بیرون بودین و یه چیزی افتاد زمین خم نشی جلوی همسرت برداری، ازش بخواه اون این کارو برات انجام بده.

 

چطور لبهایی نرم و روشن داشته باشیم؟

شما می توانید هر شب قبل از خواب، با کشیدن مسواک روی لب هایتان به مدت دو الی سه دقیقه پوست های مرده لب را از بین برده و باعث نرمی، نمایان شدن رنگ طبیعی و درخشش لب هایتان شوید.

 

به این نکته توجه داشته باشید که قبل از این کار مسواک را با آب گرم شسته، از مسواک هایی با موهای نرم استفاده نموده و لبهایتان را به آرامی با مسواک ماساژ دهید.

 

برای اطمینان از نتیجه می توانید مقداری عسل یا وازلین را روی لب هایتان گذاشته و ماساژ دهید ، بعد از مدتی آن را با آب سرد بشویید.تکرار این فرمول به شما لب هایی زیبا و نرم و خوش فرم هدیه میکند.

 

برای ظاهرتان پول و زمان بیشتری خرج کنید لباس های شما وسیله ارتباطی شما با جهان خارج هستند لباس هایتان نشان دهنده شخصیت و طرز فکرتان هستند مرتب ظاهرتان را چک کنید .ببینید کدام لباس ها را با هم بپوشید بهتر است..همان قدر که به تحصیلات روابط و شغل تان اهمیت می دهید به پوششتان هم اهمیت بدهید.

 

5 راز که نباید به هیچکس بگویید

🔸عکس های شخصی
🔸مشکلات مالی
🔸جزئیات دعوای زن و شوهری
🔸رابطه زناشویی
🔸همسر شما چه فکری راجع به آنها میکند

راز همیشه هم چیز بدی نیست. آن هارا بین خودتان حفظ کنید و نگذارید استرس خارجی به آن وارد شود.و به این ترتیب رابطه بین شما و همسرتان عمیق تر میشود.دوستان و خانواده شما لازم نیست همه چیز را راجع به رابطه شما بدانند.بعضی چیز ها بهتر از ناگفته بماند.

 

ویـژگی‌های یـک خـانم شـاد و مـوفق:

🔸سعی کنید همیشه تو خونه لباسهای مرتب و زیبا بپوشید.

🔸به خودتون عطر بزنید، همیشه موهاتون رو شونه کنید و به مدل موهاتون تنوع بدید؛ گاهی از بالا ببندید، گاهی ببافید، گاهی نیمه باز بذارید. حتی میتونید جلوی موهاتون رو چتری کوتاه کنید و یه تحولی تو چهرتون ایجاد کنید.

🔸از پوستتون مراقبت کنید و به بهداشت دندوناتون اهمیت بدید.

🔸تو خونه طوری باشید که وقتی جلوی آینه می ایستید از دیدن خودتون لذت ببرید.

 

مهمترین آداب معاشرت که باعث می‌شود در جمع‌ها بدرخشید

🎩 چگونه ارتباط برقرار کنیم:
بیش ازحد مستقیما در چشم کسی نگاه نکنید. هر فکری به ذهن‌تان خطور می‌کند را به زبان نیاورید. در مورد رابطه‌ی یک فرد با دیگران، اظهارِ نظر نکنید…

🎩 آداب غذا خوردن:
هرگز با دهان باز غذا را نجوید. قاشق و چنگال را در مشت خود نگیرید. لقمه‌ی غذای خود را در ظرف سس فرو نبرید…

🎩 آداب لباس پوشیدن:
باید بدانید در هر مراسمی چگونه لباس بپوشید. عروسی، مهمانی شام، مراسم نامزدی، تدفین، تولد و گردش هر کدام لباسی خاصی دارند…

🎩 آداب ملاقات با افراد جدید:
لبخند بزنید. محکم دست بدهید. در چشمان طرف مقابل‌تان نگاه کنید. در یک جمله خودتان را معرفی کنید…

🎩 رفتارهای مناسب در مکان‌های اجتماعی:
هنگام قطع کردن یا ورود به یک مکالمه، عذرخواهی کنید. وقتی در حال صحبت هستید، موبایل‌تان را چک نکنید.چگونه شبیه ملکه باشیم؟ راهکارهای لاکچری بودن خانم ها

خودتان را با نام همسرتان معرفی نکنید.

مورد خطاب قرار گرفتن با نام یا عنوان اجتماعی یا شغلی شوهر، فردیت و شخصیت یک زن را از بین می‌برد. وقتی این گزاره را بپذیرید یعنی ناخودآگاه شخصیت و هویت گذشته خود را زیر سوال و زیر سایه برده‌اید. معنای پنهان‌اش این است که شما تا قبل از ازدواج ارزش و اعتباری نداشته‌اید و ازدواج و قرار گرفتن کنار شخصی خاص به عنوان همسر به شما این شان و منزلت را اعطا کرده تا نامی که سال‌های سال خودتان را با آن معرفی کرده‌اید کنار گذاشته و از نام همسرتان استفاده کنید.

 

اجازه گرفتن اشتباه است.

بسیار می‌شنویم که بانویی می‌گوید: من باید از آقامون اجازه بگیرم که… نهاد صادر کننده اجازه (مجوز، جواز)، نهاد قدرت است. وقتی برای دیدار کسی، انتخاب نوع پوشش، رفتن به جایی و… از شوهرتان اجازه می‌گیرید یعنی او را قدرتمند‌‌تر و بالاتر پنداشته و خودتان را در موضع ضعف قرار داده‌اید . شوهر، همراه توست. صاحب تو نیست. صاحب اختیار تو نیست.

پی‌نوشت: مشورت کردن خیلی متفاوت است با اجازه گرفتن. بله شما میتوانید با همسرتان مشورت کنید خیلی هم خوب است

 

شوهرتان به شما کمک نمی‌کند، وظیفه‌اش را انجام می‌دهد

در جمع‌های زنانه، اغلب کسی هست که با افتخار و غرور این جمله را به زبان آورده و از همسرش تمجید کند: 《آقامون خیلی درک بالایی داره واقعا. توی همه‌ی کارهای خونه کمکم می‌کنه.》 این گزاره را بپذیرید، مردی که کارهای منزل را انجام می‌دهد، به همسرش کمک نکرده و فقط وظیفه خودش را انجام داده است. از واژه “کمک” استفاده نکنید. زندگی مشترک اسمش رویش هست و وظایف را هم هر دو طرف باید مشترکا انجام دهند. وقتی از کلمه “کمک” استفاده می‌کنید ناخودآگاه این پیام را منتقل می‌کنید که کارهای داخل خانه در قلمرو وظیفه زنان است.

 

یک زن و مرد به عنوان دو فرد در یک زندگی مشترک با هم تصمیم می‌گیرند که غذای خوب بخورند، خانه‌ای مرتب داشته باشند، فرزندی را به این دنیا دعوت کنند و… پس هر دو به یک اندازه مسئولیت دارند.

 

برای ظاهرتان پول و زمان بیشتری خرج کنید لباس های شما وسیله ارتباطی شما با جهان خارج هستند لباس هایتان نشان دهنده شخصیت و طرز فکرتان هستند مرتب ظاهرتان را چک کنید .ببینید کدام لباس ها را با هم بپوشید بهتر است..همان قدر که به تحصیلات روابط و شغل تان اهمیت می دهید به پوششتان هم اهمیت بدهید.

برچسب ها:
مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
خوشگلترین دختر دنیا که هر مردی را عاشق خود می کند (عکس)
خوشگلترین دختر دنیا که هر مردی را عاشق خود می کند (عکس)
مشاهده بیشتر