ترفندهای سرمایه گذاری برای پولدار شدن در 15 سالگی

ترفندهای سرمایه گذاری برای پولدار شدن در 15 سالگی

میتوان در 15 سالگی هم پولدار شد!

همانطور که میدانید امروزه با گسترش تکنولوژی و پیشرفت جوامع پول درآوردن راحت برای تمامی دنیا مسئله شده است. خیلی وقت ها تب و تاب یک مسئله ای در جامعه بالا میگیرد و مردم علاقه مند به سرمایه گذاری در دارایی هایی مثل بیت کوین، سهام و یا گاهی اوقات تمامی مردم به ماشین و خانه روی می آورند و فکر میکنند از آن طریق پول دار میشوند.

 

اما میدانید که در اصل بهترین راه برای پول درآوردن چیست؟ و یا با چه راهی میتوانیم در کمترین زمان ممکن بیشترین خروجی را داشته باشیم؟ یادم میاد خیلی سال پیش که تازه از دبیرستان فارق التحصیل شده بودم و تمامی دوستانم در تب و تاب قبولی دانشگاه و موفقیت های سرسری بودند، من ذهنیت دیگری داشتم.

 

دوست داشتم کاری را شروع کنم که تضمین کننده زندگی آینده ام باشد، کاری که بتوانم از آن پول درآورم، آقای خودم باشم، هر زمان که دوست دارم سرکار بروم و هر زمان دلم خواست با همسر آینده ام سفر بروم.

 

اما چه کاری میتوانست نیازهای مرا برآورده کند؟ بنابراین سفری تحقیقی را آغاز کردم تا ببینم چگونه میتوانم ثروتمند شوم، ثروتمندترین مرد دنیامن آنقدر دیوانه هستم که همچین آرزویی داشته باشم، بنابراین بهش میرسم.

 

گام اول این بود که زندگی تمامی ثروتمندان دنیا را بررسی کردم.هرکسی که در طی تاریخ روزی ثروتمند بوده و توانسته خودش را بالا بکشد.با خواندن زندگی افرادی مثل وارن بافت، بیل گیتس،استیو جابز و هر شخص دیگری که دنیا را تکان داده بود.اولین چیزی که فهمیدم این بود که آن ها هرگز مثل باقی مردم فکر نمیکردند،آن ها متفاوت بودند.

 

گام بعدی این بود که ببینم آن ها چیکار میکنند؟ خیلی جالب بود، به سرعت متوجه شدم که آن ها برای خودشان کار میکنند.تفاوتی ندارد چه کاری، اما برای خودشان کار میکنند. و از آن مهمتر آنکه با پولشان سرمایه گذاری میکنند.این راهی بود که من کشف کردم.

1. بزرگ فکر کن

2. برای خودت کار کن

3. با پولت سرمایه گذاری کن

 

خب همین که من در این راه قدم برداشته بودم یعنی اینکه بزرگ فکر میکردم و میتوانم مثل این افراد ثروتمندترین مرد دنیا شوم، بنابراین شروع کردم به کار.

 

گام اول پیدا کردن کاری بود که بتوانم برای خودم کار کنم.و گام دوم سرمایه گذاری با پولم بود. خیلی فکر کردم، تحقیق کردم و در آخر به نتیجه ای رسیدم که زندگی ام را تغییر داد.تصمیم گرفتم هر دو گزینه را تبدیل به یک گزینه کنم، چطوری؟

 

سرمایه گذاری را به عنوان کارم در زندگی برگزینم.مانند وارن بافت، ری دالیو، بیل گیتس و….من در آن زمان پول زیادی نداشتم، بنابراین تلاش کردم کاری را پیدا کنم که پول زیادی نخواد، اما اگر کارم جواب میداد و سود میکردم میتوانستم از اطرافیان ثروتمندی که دارم پول بگیرم.زیرا پدر من یکی از مشهورترین وکیل های شهر بود و قدرت خانوادگی زیادی داشتیم.بنابراین شروع کردم به بررسی فرصت های سرمایه گذاری.هنگامی که اسم سرمایه گذاری میاد ذهن ما سراغ کلیشه ترین گزینه های سرمایه گذاری میرود.

 

خب اولین گزینه، خرید خانه بود.خرید خانه خیلی پول میخواست و از همه مهمتر اینکه سود زیادی نمیتوانست به من بدهد.بنابراین حذف شد.

 

گزینه دوم، خرید دلار بود.میشد با پول کم دلار خرید، اما سودش چه قدر بود؟میتوانستم تمامی زندگیم را با خرید و فروش دلار سپری کنم؟نه واقعا خیلی مسخره بود.این گزینه هم حذف شد.

 

پس باید چیکار کنم؟ باز برگشتم به زندگی ثروتمندترین مردان روزگار، و به وارن بافت رسیدم.اسطوره سرمایه گذاری.کارش چی بود؟ وارن بافت در بورس سرمایه گذاری کرده بود.وای خدای من، من که از بورس اطلاعی ندارم.

 

اما اگر وارن بافت در بورس توانسته ثروتمندترین مرد دنیا شود  پس من هم میتوانم.بنابراین شروع کردم به مطالعه و آموزش فارکس. امروز که به گذشته خود نگاه میکنم به خودم افتخار میکنم در سنی با به بازاری گذاشتم که امروز بعد از 10 سال میتوانم بگویم که رویاهایم را برآورده کرده است.شاید دوست داشته باشید بدانید که الان زندگی من چگونه است، من در فارکس به هرآنچه میخواستم رسیدم.

 

هر زمانی از 24 ساعته شبانه روز بخواهم کار میکنم، نیازی نیست جایی حضور داشته باشم، آقای خودم هستم و ماهی چند صد هزار دلار درآمد دارم. اکنون هر آنچه از یک کار میخواستم دارم:

1. بزرگ فکر کن

2. برای خودت کار کن

3. با پولت سرمایه گذاری کن.

مطالب داغ هفته اخیر

تبلیغات متنی