نامه ای که 50 سال در سفر بود!

نامه ای که 50 سال در سفر بود!

نامه ای که 50 سال در سفر بود!

 

داستان نامه هایی که درون بطری به آب انداخته میشد فقط مربوط به فیلم های تخیلی و انیمیشن های دوست داشتنی کودکان نیست چون که چند سال اخیر کشف نامه ای داخل بطری ثابت کرد در گذشته چنین روشی برای ارسال پیام استفاده می شده و حالا در میان اخبار تازه منتشر شده نمونه ی مشابه دیگری گزارش شد که این بار در استرالیا اتفاق افتاده است و جزئیاتش را در بخش سرگرمی نمناک خواهید خواند.نامه ای که 50 سال در سفر بود!

به گزارش فراناز پسر نوجوان 13 ساله در حال بازی در ساحل متوجه چیزی شد که با انعکاس نور خورشید میدرخشید ؛ نزدیک تر رفت و با بطری روبرو شد که داخلش کاغذی لوله شده قرار گرفته بود.

بطری حامل نامه را برداشت و با خود به خانه برد تا با کمک مادرش راز بطری را کشف کند.

 نامه ای که 50 سال در سفر بود!

 

“پائول گیلمور ” بطری را به مادرش داد و از او خواست تا با شکستن بطری نامه ی داخلش را بخواند ؛ مادر ” پائول ” به او گفت که این حتما یک فریب است و فردی برای خنده چنین کاری انجام داده است و از او خواست تا تصور خود را که نامه ای قدیمی داخل بطری جاسازی شده است فراموش کند اما اصرار ” پائول ” باعث شد تا مادر بطری را شکسته و نامه را باز کند.

تصورات و تخیلات ” پائول” واقعی بود و نامه متعلق به حدود 49 سال پیش بود مردی انگلیسی ان را نوشته و در آب رها کرده است و حالا در ساحل ” تالی” استرالیا بدست این پسر رسیده است.

مادر ” پائول” تصویر این نامه را که در دستان پسرش بود در فیس بوک منتشر کرد و از کاربران خواست تا اگر ” اقای گیلمور ” را میشناسند اطلاع دهند تا صحبت این نامه تایید شود ؛ چند روز بعد فردی به او پیام داد و گفت که شنیده است فردی به نام اقای ” گیلمور” 1969 یعنی تاریخی که نامه نوشته شده است مسافر یکی از کشتی های کروز در دریای بالتیک بوده است.

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
برانگیختگی جنسی و هات کردن زنان + جزئیات کامل
برانگیختگی جنسی و هات کردن زنان + جزئیات کامل
مشاهده بیشتر