روش کلاهبرداری حرفه ای نوجوان 14 ساله

روش کلاهبرداری حرفه ای نوجوان 14 ساله

روش کلاهبرداری حرفه ای نوجوان 14 ساله

سردار عباسعلی محمدیان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این کلاهبردار خود را به عنوان مدیر سایت های مشهور فروش ارز دیجیتال معرفی و اقدام به خرید و فروش ارز می کرده است.

 

وی اضافه کرد: شگرد کلاهبرداری وی به شکلی بود که با ایجاد اکانت های جعلی اقدام به تبلیغ گسترده در فضای مجازی در خصوص خرید و فروش ارز کرده است.

 

فرمانده انتظامی البرز

محمدیان گفت: این نوجوان از طریق تبلیغات مشتریان خود را جذب کرده و از آن ها درخواست می کرد که وجه پرداختی را مستقیم به حساب یکی از سایت های معتبر واریز و سپس خود را به عنوان نقش خریدار به آن ها معرفی و ارزها را دریافت و به خریدار اصلی تحویل نمی داده است.

 

وی خاطرنشان کرد: متهم 14 ساله در اعترافات خود اذعان داشت که با اکانت های جعلی و با استفاده از کارت شناسایی جعلی این عمل مجرمانه را انجام داده است.

 

فرمانده انتظامی البرز گفت: تلاش کارشناسان پلیس برای شناسایی مالباختگان همچنان ادامه دارد.

 

ارزهای دیجیتال

وی یادآور شد که چنانچه افرادی به این شیوه مورد کلاهبرداری قرار گرفتند به پلیس فتا استان البرز واقع در کرج، میدان طالقانی مراجعه کنند. محمدیان از کاربران خواست چنانچه قصد خرید هرنوع کالایی در فضای مجازی را دارند از مجاری و وب سایت های اصلی اقدام کنند تا گریبانگیر چنین شیادانی نشوند.

 

معرفی شرکت های هرمی کلاهبردار که باید از آن ها دور بمانید

پلیس به دختر کلاهبردار تجاوز جنسی کرد (عکس)

ترفند زیرکانه کلاهبرداران برای سرقت از حساب افراد

برچسب ها:
مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
فستیوال قربانی کردن هزاران گاو میش در هند+عکس
فستیوال قربانی کردن هزاران گاو میش در هند+عکس
مشاهده بیشتر