پردرآمدترین زن و مرد سینمای کشور (عکس)

پردرآمدترین زن و مرد سینمای کشور (عکس)

پردرآمدترین زن و مرد سینمای کشور (عکس)

 

سرک کشیدن و سر از کار افراد موفق و مطرح جامعه در آوردن یک عادت و یک ضرورت است برای بسیاری از مردم . در حدی که اینقدر ناخن می زنند تا به آنچه که می خواهند بدانند برسند یکی از همین موارد دانستن میزان درآمد بازیگران است که بسیاری از مردم خواهان این هستند که بدانند بازیگران با چه میزان درآمد جلوی دوربین ظاهر می شوند .

 

در این بخش به شما پردآمدترین بازیگر زن و مرد سینمای ایران را معرفی می کنیم.

 

رضا عطاران و ویشکا آسایش پردرآمدترین زن و مرد سینمای ایران شناخته شدند. شروع همکاری ویشکا آسایش و رضا عطاران، از فیلم ورود آقایان ممنوع بود. خیلی خودمان بگوییم که این فیلم با همکاری این دو نفر توانست غوعا به پا کند. بعد از آن با بازی در فیلم نهنگ عنبر این زوج هنری توانستند خودشان را به یک زوج میلیاردی تبدیل کنند! این دو نفر پروژه های بعدی را هم در دست دارند…

 

ویشکا آسایش و رضا عطاران تاکنون در پنج پروژه سینمایی با یکدیگر همکاری داشته اند، در سه فیلم آن ها فقط با یکدیگر هم بازی بوده اند و در دو فیلم دیگر علاوه بر همبازی بودن، عطاران کارگردانی فیلم ها را هم برعهده داشته.

 

نکته قابل توجه درباره همکاری آن ها این است که به جز فیلم «نهنگ عنبر 2» که تازه در مرحله فیلمبرداری است، هر چهار فیلم گیشه بسیار خوبی داشته اند و به فروشی میلیاردی رسیده اند.

 

1389

ورود آقایان ممنوع؛ رامبد جوان

نوع همکاری: هر دو بازیگر

 

ماحصل همکاری: اولین و بهترین همکاری مشترک ویشکا آسایش و رضا عطاران در این فیلم رقم خورد. این فیلم سال 90 یکی از پرفروش ترین فیلم های سال شد و ویشکا آسایش هم برای آن جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن را از آن خود کرد.

 

پردرآمدترین زن و مرد سینمای کشور (عکس)

 

1390

خوابم می آد؛ رضا عطاران

نوع همکاری: بازیگر و کارگردان

ماحصل همکاری: عطاران سال 90 اولین فیلم سینمایی خود را جلوی دوربین برد. او که تجربه خوبی از همکاری با ویشکا آسایش در فیلم ورود آقایان ممنوع داشت، یکی از نقش های فیلمش را به او داد. منتها نقش آسایش در این فیلم چندان پررنگ نبود و بیشتر احساس می شد برای پروپیمان شدن کست بازیگری، از آسایش برای بازی در این فیلم دعوت شده است. خوابم می آد در جشنواره فجر در بخش فیلم های اول جوایزی را به خود اختصاص داد و اکران موفقی هم داشت.

پردرآمدترین زن و مرد سینمای کشور (عکس)

 

1393

نهنگ عنبر؛ سامان مقدم

نوع همکاری: هر دو بازیگر

ماحصل همکاری: بعد از ورود آقایان ممنوع، «نهنگ عنبر» دومین فیلمی بود که در آن آسایش و عطاران فقط با یکدیگر هم بازی بودند، تقابل این دو با یکدیگر، به خصوص در سکانس هایی که آن ها بعد از سال ها همدیگر را می بینند و همین دیار منجر به ازدواجشان می شود، جزء سکانس های خوب و بامزه فیلم است.

گریم متفاوت هر دو در این فیلم هم جزء ویژگی های خاص نقش شان در نهنگ عنبر است. این فیلم برای اکران با موانع بسیاری رو به رو شد اما سرانجام به نمایش درآمد و گیشه خیلی خوبی هم داشت.

 

پردرآمدترین زن و مرد سینمای کشور (عکس)

 

 

1394

دراکولا؛ رضا عطاران

نوع همکاری: بازیگر و کارگردان

ماحصل همکاری: شاید یکی از خاص ترین نقش های ویشکا آسایش است که با بازی در این فیلم در کارنامه اش ثبت شد؛ منتها مشکل این جاست که این نقش خاص، یعنی نقش همسر دراکولا، برخلاف انتظار پرداخت درستی در فیلمنامه ندارد و به راحتی هدر می رود. گریم خوب و فیزیک صورت آسایش کاملا به باورپذیر شدن نقش کمک کرده بود اما بلاتکلیف بودنش در طول داستان و نبود استفاده مناسب از آن در پیشبرد درام موجب می شود تا نقشی که می توانست به یکی از خاص ترین نقش های سینمایی تبدیل شود، به نقشی معمولی بینجامد.

 

پردرآمدترین زن و مرد سینمای کشور (عکس)

 

1395

نهنگ عنبر 2؛ سامان مقدم

نوع همکاری: هر دو بازیگر

ماحصل همکاری: در پی موفقیت فیلم نهنگ عنبر، سامان مقدم تصمیم گرفت قسمت دوم آن را هم بسازد. داستان این قسمت در همان دهه 60 اتفاق می افتد و ماجرای آن حول سه شخصیت اصلی که عطاران، مهناز افشار و آسایش بازی می کنند، می چرخد. این فیلم هم اکنون در مرحله فیلم برداری است و احتمالا خودش را برای اکران در نوروز 96 آماده می کند. با توجه به موفقیت قسمت اول فیلم، پیش بینی می شود این قسمت به فروشی بالای 10 میلیارد برسد، تا به این شکل پنجمین همکاری آسایش و عطاران هم به پروژه ای میلیاردی تبدیل شود.

پردرآمدترین زن و مرد سینمای کشور (عکس)

 

جدیدترین مطالب

مطالب بیشتر
مطالب پربازدید هفته
دوستان ما