پست اینستاگرام ریحانه پارسا ازحق طلاق تا کودک طلاق + عکس

پست اینستاگرام ریحانه پارسا ازحق طلاق تا کودک طلاق + عکس

پست اینستاگرام ریحانه پارسا ازحق طلاق تا کودک طلاق + عکس

خب اینکه ریحانه پارسا از ابتدا نقل صفحات مجازی بوده دیگر برای همه عادی شده.اما اینبار ریحانه پارسا نیز پیشتر در توییتی نوشته بود: حق طلاق می دهید بـه زنهایتان بعد اسم خودتان را هم گذاشتید، ‌مرد؟ ⁣شـما دراین‌باره چـه نظری دارید؟ این توییت واکنش هاي زیادی رابه دنبال داشت تا این کـه مهدی کوشکی در ویدیویی اظهار کرد: حق طلاق با مرد اسـت.

 

چـه لزومی دارد حق طلاق برای زن باشد؟ صحبت هاي این زوج مشهور حواشی زیادی رابه دنبال داشته اسـت.در ادامه با فراناز همراه باشید تا از اصل اجرا خبر شوید.

 

این توئیت ابهام داشت، نیازمند به ویرایش بود و سوالات زیادی را در شبکه‌های اجتماعی به وجود آورد.

 

پس از آن مهدی کوشکی همسر ریحانه پارسا در ویدئویی کوتاه در استوری اینستاگرام اعلام کرد: «این روزها به خاطر توئیت ریحانه خیلی از من سوال می‌شه که حق طلاق چطوریه؟ من خیلی اعتقاد دارم که حق طلاق با مردِ صددرصد و چه لزومی داره حق طلاق با زن باشه؟

 

به نظر من این ایده خیلی درستی است که حق طلاق با مرد باشه، به قول قدیمی‌ها زن باید با لباس سفید بیاد خونه بخت و با کفن سفید هم بره!»

 

او در واقع از توئیت همسر خود دفاع کرده بود.

 

اظهارنظر تازه کوشکی موجی تازه علیه او به راه انداخت و فعالان مدنی در شبکه‌های اجتماعی با ریپورت استوری او، زمینه حذف ویدئو جنجالی‌اش از اینستاگرام را فراهم کردند.

 

پس از این اتفاق کوشکی در پستی نوشت که استوری‌اش “بدون حق انتخاب” و یا “سوال” از او حذف شده است. او نوشت: “عدم آزادی بیان در اینستاگرام هم وجود دارد.”

 

مهدی کوشکی و ریحانه پارسا چندی پیش اعلام کردند که ازدواج کرده‌اند. ازدواج این دو نیز در شبکه‌های اجتماعی به اندازه کافی خبرساز شد. اختلاف سنی این دو بازیگر سوژه شده بود.

 

این زوج پس از ازدواج مورد توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفتند. آن‌ها نیز با انتشار تصاویر بحث‌برانگیز حساسیت‌ها را نسبت به رفتارهای خود افزایش دادند.پست اینستاگرام ریحانه پارسا ازحق طلاق تا کودک طلاق + عکس

خب قطعا این ویدیو واکنش های زدی به دنبال داشت:

ویدئو و توئیت مهدی کوشکی کافی بود که بحثی دامنه‌دار بر سر مواضع او و همسرش شکل بگیرد. منتقدان به مهدی کوشکی و ریحانه پارسا حمله کردند.

 

آن‌ها معتقد بودند که این دو بازیگر حق زنان را که از آن‌ها سلب شده است نادیده گرفته‌اند. کاربران زیادی از این نوشتند که سخنان کوشکی “مردسالارانه” است.

 

واکنش‌ها به سخنان کوشکی بسیار تند و تیز است. کاربری دراین باره نوشته است “مهدی کوشکی دوتا زن طلاق داده، سومیشم که گرفته همسن بچه‌شه؟! بعد استوری گذاشته حق طلاق نباید با زن باشه؛ زن باید با لباس سفید بره خونه شوهر با کفن سفید بیاد بیرون؟! یا نمیفهمه کفن چیه یا نمیفهمه حق یعنی چی یا کلا نمیفهمه؛ که آخری محتمل‌تره؟!”

 

برخی دیگر معتقدند که این سخنان از مهدی کوشکی بعید است و احتمالا پشت پرده‌ای برای رفتارهای اخیر او و همسرش وجود دارد.

 

کاربری نوشته است “به نظر من ماجرای توئیت ریحانه پارسا و استوری مهدی کوشکی یه بازی تبلیغاتیه! برای تئاتر، فیلم یا. این‌جور حرفا با واکنش سریع مخاطب و وایرال شدنِ شدید همراهه و خب اگه حدسم درست باشه دقیقن به هدف‌شون رسیدن. حالا باید دید چقدر نظر من می‌تونه درست باشه؟ نظر شما چیه؟”
از این منظر باید گفت که فعالیت‌های پارسا و کوشکی در اینستاگرام صرفا یک بازی است که مشخص نیست چه هدفی را دنبال می‌کند.

 

این نگاه بیشتر از سوی حسین کلهر مجری صداوسیما تقویت شد. او درباره رفتارهای مهدی کوشکی در اینستاگرام نوشته است: «احساسم میگه کاملا حساب‌شده داره یه تئاتر مستند تمام‌وقت رو توی اینستا کارگردانی میکنه. شده جوکر که خودش و زندگیش رو وقف این کرده که به مخاطب عام بگه تو لیاقت هنر شریف رو نداری و باید با خاله زنک بازی جذبت کرد.»

 

این دیدگاه به شکل دیگری هم مطرح شده است عده‌ای می‌گویند مهدی کوشکی و ریحانه پارسا به دنبال دیده شدن، کسب شهرت و ثروت‌اند و این جنجال‌سازی در شبکه‌های اجتماعی را برای رسیدن به شهرت و ثروت برگزیده‌اند.

 

کاربری نوشته است: “مهدی کوشکی تلاش بسیار کرد تا سلبریتی شود؛ اگر مردم خبر ندارند اهالی تئاتر و سینما از این مساله آگاهی کامل دارند، و این صحبت‌های جدیدش بازتولید همان سیستمی است که او در آن تنفس می‌کند، نقش بازی می‌کند و پولدار و مشهور می‌شود.”پست اینستاگرام ریحانه پارسا ازحق طلاق تا کودک طلاق + عکس

اما موضوع دیگری که مورد بحث در شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته، این است که آیا حذف پست مهدی کوشکی آنگونه که خود او می‌گوید اقدامی خلاف آزادی بیان بوده است؟ تعداد اندکی از کاربران از اقدام اینستاگرام انتقاد کرده‌اند و می‌گویند حذف پست کوشکی نقض آزادی بیان است. برخی دیگر هم می‌گویند این کار نه‌تنها هیچ فایده‌ای ندارد بلکه تبعات منفی دیگری را هم در پی خواهد داشت.

 

اما بسیاری هم هستند که دیدگاه دیگری دارند. کاربری در این باره نوشته است: “اینستاگرام با برداشتن پست مهدی کوشکی به او نشان داد که آزادی بیان به معنای تبلیغ دوران برده‌داری نیست. این سلبریتی‌های یک‌شبه تصور می‌کنند می‌توانند هر مزخرفی که دوست داشتند را بگویند و هیچ‌کس هم کاری به کارشان نداشته باشد.”پست اینستاگرام ریحانه پارسا ازحق طلاق تا کودک طلاق + عکس

در این بین عده‌ای هم می‌گویند نباید به کوشکی و ریحانه پارسا، اقدامات و سخنانشان بها داد. فردی نوشته است: “استوری مهدی کوشکی رو ریپورت میکنن و میگن درسته نظر شخصیش بوده باشه، ولی نباید پخش بشه. بعد همونا اونو پست و توییت میکنن! اگه خوبه چرا ریپورت کردی. اگه بده چرا پخش میکنی.”

 

انتقادات به مهدی کوشکی ظاهرا فقط مختص شبکه‌های اجتماعی نیست و این بازیگر تئاتر و سینما در اینستاگرام از اینکه عده‌ای در کوچه و خیابان با نیش و کنایه آزار می‌دهند گلایه کرده است.

 

مهدی کوشکی و ریحانه پارسا در ادامه طیفی از سلبریتی‌های فضای شبکه‌های اجتماعی هستند که در ماه‌های اخیر و پس از شیوع بیماری کرونا جنجال‌ها فراوانی ایجاد کرده‌اند.

 

این جنجال‌ها ادامه هم دارد و اخیرا حسین تهی خواننده خارج نشین و محمدرضا گلزار بازیگر سینما با پست‌های اینستاگرامی خود بحث‌برانگیز شده‌اند. باید گفت پس از شیوع کرونا و تعطیلی فعالیت‌های فرهنگی در کشور سلبریتی‌ها و هنرمندان در شبکه‌های مجازی فعال شده‌اند و متاسفانه این فعالیت‌ها در مواردی جنجال‌ساز شده است.پست اینستاگرام ریحانه پارسا ازحق طلاق تا کودک طلاق + عکس

 

ریحانه پارسا قبل بازیگری در کافه کار میکرد:

به گزارش فراناز لیلا بوشهری دریک افشاگری گفت: مـن خیلی چیزها را میدانم ولی نمیخواهم بگویم، اما این خانم پیش از این در کافه کار می کرد. کار کردن در کافه بسیار شریف اسـت، و این حرکت او باوجود سن کمی کـه داشت ستایش برانگیز اسـت. می پرسید چگونه شد خب: بازیگری کـه برای سریال پدر انتخاب شده بود، شب قبل می گوید نمی تواند در پروژه همکاری کند.

 

یکی از عوامل فیلم می گوید، مـن دختری را می‌شناسم کـه در کافه کار می کند و بسیار خوش‌چهره اسـت و علاقه زیادی بـه بازیگری هم دارد. همان شب او برای ایفای نقش لیلا پذیرفته میشود. او در ابتدا بسیار بی‌استعداد بود، ولی کارگردان با هر زحمت و سختی کـه بود از او بازی گرفت. نمی دانم چـه اتفاقی می‌افتد کـه برخی یک دریک مشهور میشوند. امیدوار بودم ظرفیتش را داشته باشند.پست اینستاگرام ریحانه پارسا ازحق طلاق تا کودک طلاق + عکس

 

ریحانه پارسا همچنین در صفحه اینستاگرامش از فرزند طلاق بودنش سخن گفت:پست اینستاگرام ریحانه پارسا ازحق طلاق تا کودک طلاق + عکسپست اینستاگرام ریحانه پارسا ازحق طلاق تا کودک طلاق + عکس

 

مطالب داغ هفته اخیر
تبلیغات متنی
چگونه دختران و زنان را هات و شهوتی کنیم (جزئیات کامل)
چگونه دختران و زنان را هات و شهوتی کنیم (جزئیات کامل)
مشاهده بیشتر